Moj novi PROJEKT-IL - THE NEW BEGINNING

Podforum za opise večjih predelav, obnov in restavriranj ostalih vozil (Seat, Škoda, BMW, Mercedes-Benz, Porsche, ...)

OdgovorNapisal/-a $küll dne To Jan 08, 2008 12:07 pm

ja zdej maš gnar ki ga ne tankaš, dolivaš samo olje. bomo vidli kaj bo pol :D
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Jan 08, 2008 12:11 pm

Sküll napisal/-a:ja zdej maš gnar ki ga ne tankaš, dolivaš samo olje. bomo vidli kaj bo pol :D


RAZPRODAJA, VSE 50% DOL. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Po Jan 21, 2008 7:16 pm

Prirediti je bilo potrebno ključ 21 za svečke. Menjal svečke, menjal zračni filter, v soboto še olje v motorju in servo olje in oljni filter.
Danes nabavil še zadnje diske in ploščice iz Nemčije pa je prišel paket v katerem je bilo tole.
Slika

Jamex 30/30 čisto nove brez TUVa, zato pa je bila cena super ugodna. TUV bomo pa že našli kje.

LP Luka
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Po Jan 21, 2008 7:19 pm

Ja tüv bos najdel nekje tukaj -----> Jamex suspension
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Po Jan 21, 2008 7:22 pm

Gloga napisal/-a:Ja tüv bos najdel nekje tukaj -----> Jamex suspension


Hočejo 25 EUR, kar pa glede na ceno vzmeti sploh nebi bilo drago, še vedno ceneje od najcenejših, ki sem jih videl na ebayu z TUVom.. So me že kontaktirali o tem. Ko bo prišel čas se bom odločil.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Jan 29, 2008 12:16 pm

Ma spet se je nekaj delalo. Hvala Samuraiu za pomoč in papagajke, ker drugače bi še trajalo nekaj časa da bi tole naredili. Menjala sva zadnje diske in ploščice. U jebemti kakšno moč potrebuje človek da odtegne čeljusti, ki so bile nazadnje privijačene v tovarni. Mam musklfiber v rokah, nogah in ostalih udih :lol: :lol: . Zamenjani so tudi klinasti jermeni, tako da se sedaj počasi pripravljamo na naslednjo zadevo.
Slika

In pa stari diski in ploščice. Kot zanimivost, zadnje ploščice pašejo od Audija 100/A6. Girling 54 pa je tudi spredaj.
Slika

Mačku je pa čisto vseeno kje spi samo da je na mehkem.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne To Jan 29, 2008 12:18 pm

Hude feltne ...za alfo :D


Kašne načrte imaš z njimi? Boš robove poliral?
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Jan 29, 2008 12:55 pm

jinx82 napisal/-a:Hude feltne ...za alfo :D


Kašne na?rte imaš z njimi? Boš robove poliral?


Malo se na sliki vidi, da sem probal polirat, ampak me je Samuraijeva izkušnja nekaj naučila.
Bolje prazna denarnica kot krvavi žulji na rokah......... :lol: :lol: :lol: .

Preslabo so ohranjene za poliranje, tako da gredo lepo v peskanje potem pa se bomo pri barvanju čimbolj potrudili, da bi ujeli sijaj poliranega aluminija.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne To Jan 29, 2008 1:06 pm

Samo za obroče bi se pa lahko 'potrudu' :wink: ...odločitev je seveda tvoja.
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Jan 29, 2008 1:38 pm

jinx82 napisal/-a:Samo za obro?e bi se pa lahko 'potrudu' :wink: ...odlo?itev je seveda tvoja.


Ja Lavakol in čopič sta že doma, tako da o tem razmišljam. Škoda je ker so vijaki zgolj imitacija in ne grejo obroči dol, ker bi bilo potem lažje.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Jan 29, 2008 1:40 pm

CABBY napisal/-a:U jebemti kakšno moč potrebuje človek da odtegne čeljusti, ki so bile nazadnje privijačene v tovarni. Mam musklfiber v rokah, nogah in ostalih udih :lol: :lol:


Ti imaš samo musklfiber, pizda jst sem danes in verjetno še cel teden v bolniški - ni kej cuore sportivo, bom na mehkem tako kot maček :lol: :lol:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Jan 29, 2008 1:42 pm

CABBY napisal/-a:
jinx82 napisal/-a:Samo za obroče bi se pa lahko 'potrudu' :wink: ...odločitev je seveda tvoja.


Ja Lavakol in čopič sta že doma, tako da o tem razmišljam. Škoda je ker so vijaki zgolj imitacija in ne grejo obroči dol, ker bi bilo potem lažje.


Kaj nisva dobila že dveh vijakov dol :twisted: :twisted:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Jan 29, 2008 1:42 pm

samurai napisal/-a:
CABBY napisal/-a:U jebemti kakšno mo? potrebuje ?lovek da odtegne ?eljusti, ki so bile nazadnje privija?ene v tovarni. Mam musklfiber v rokah, nogah in ostalih udih :lol: :lol:


Ti imaš samo musklfiber, pizda jst sem danes in verjetno še cel teden v bolniški - ni kej cuore sportivo, bom na mehkem tako kot ma?ek :lol: :lol:


Kaj se je pa zgodilo???
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne To Jan 29, 2008 1:44 pm

samurai napisal/-a:
CABBY napisal/-a:
jinx82 napisal/-a:Samo za obroče bi se pa lahko 'potrudu' :wink: ...odločitev je seveda tvoja.


Ja Lavakol in čopič sta že doma, tako da o tem razmišljam. Škoda je ker so vijaki zgolj imitacija in ne grejo obroči dol, ker bi bilo potem lažje.


Kaj nisva dobila že dveh vijakov dol :twisted: :twisted:



Skoraj sigurno bi moral ivijaki ven, tudi če so imitacija ...vijak je pač vijak :D
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Jan 29, 2008 1:45 pm

CABBY napisal/-a:
Kaj se je pa zgodilo???


mah neč, samo že dve leti nisem bil pri dohtarci, sedaj pa baje imamo eno novo, grem popoldan pogledati. Grlo - mandeljni - vročina - lenitis - simuliranje in podobne zadeve :lol:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Jan 29, 2008 1:47 pm

jinx82 napisal/-a:Skoraj sigurno bi moral ivijaki ven, tudi če so imitacija ...vijak je pač vijak :D


Saj gre Marino, samo potem ne gre več nazaj :lol: sva vsak enega zlomila - glavo vijaka je utrgalo, navoji so pa ostali v platišču :twisted:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne To Jan 29, 2008 3:34 pm

samurai napisal/-a:
jinx82 napisal/-a:Skoraj sigurno bi moral ivijaki ven, tudi če so imitacija ...vijak je pač vijak :D


Saj gre Marino, samo potem ne gre več nazaj :lol: sva vsak enega zlomila - glavo vijaka je utrgalo, navoji so pa ostali v platišču :twisted:



Aja, sem pozabu da so to alfa original parts :twisted:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Jan 29, 2008 7:52 pm

jinx82 napisal/-a:
samurai napisal/-a:
jinx82 napisal/-a:Skoraj sigurno bi moral ivijaki ven, tudi ?e so imitacija ...vijak je pa? vijak :D


Saj gre Marino, samo potem ne gre ve? nazaj :lol: sva vsak enega zlomila - glavo vijaka je utrgalo, navoji so pa ostali v platiš?u :twisted:



Aja, sem pozabu da so to alfa original parts :twisted:


LOL.........sem pa ravno eno felgo celo namazal z lavakolom in rezultat je super. Upam da se bo dalo stvar porihtat zelo okusno, če ne grem in kupim GTI-ja. 8)
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne To Jan 29, 2008 7:57 pm

jinx82 napisal/-a:Hude feltne ...za alfo :D

ee vidiš, tuki se pa strinjam ... to bi mogl bomba zgledat, (če bi se dalo dat še mal širše polirane robove) ... za alfo :twisted:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Moj novi PROJEKT-IL

OdgovorNapisal/-a CABBY dne So Mar 08, 2008 4:53 pm

No ker trenutno projekt malo počiva in čaka še samo par detajlov sem se končno odločil in si kupil dve stvari, ki bi jih zmeraj potreboval in jih nikoli nisem imel pri roki.
Ĺ katlo za vijake, vezice, čepe, kleme,.. in pa dvigalko. No sicer je 8. marec dan žena, ampak kupil sem sebi novo likalno desko, da bo cabby malo likal in pa 92 kvadrov (40×40) za novo parkirišče za hišo, kjer bo do jeseni postavljen še nadstrešek za Alfo ali pa Hyundaia.
Slika
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Moj novi PROJEKT-IL

OdgovorNapisal/-a hex dne Po Mar 10, 2008 11:44 am

oh, kako je to lepo.
Chicks that dig dubs rule. Chicks that drive them is marriage material.
Uporabniški avatar
hex
Ima majhen penis
 
Prispevkov: 2660
Pridružen: Po Feb 27, 2006 1:04 am
Kraj: koroška bela
Avto: '89 GTI 16V (ABF), '06 Audi A4 3.0 TDI quattro

Re: Moj novi PROJEKT-IL

OdgovorNapisal/-a eugene dne Po Mar 10, 2008 11:49 am

A si dobu gente motori?
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Moj novi PROJEKT-IL

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Če Apr 03, 2008 3:47 pm

Spet se počasi premika. Po zimskem spanju na mojem dvorišču je sosedova Astra GSI spet doma pri sosedu :D :D :D , in moj maček je jezen ko 100 hudičov. Zakaj?? Evo tukaj je dokaz.
Slika

Streha Astre je bilo odlično počivališče.

No sedaj ko Astre več ni se je končno odprl dolgoletni projekt gradnje nadstreška in tlakovanje zadnjega dela dvorišča in seveda podiranje starega zidu, ki ni bil za nikamor.
Slika

V tem času pa projekt Alfa 164 počiva v senčki moje jablane.
Slika

No ampak ne za dolgo. Končno so prišle dolgo pričakovane speskane felge, ki gredo sedaj v nadaljno obdelavo - pa saj veste h komu. :D :D
Slika

No v soboto pa se bom od moje 164-ke za kakšen teden fizično ločil, ker jo bo v roke vzel mehanik, ki bo zamenjal še dve stvari, ki sta nujno potrebni no in potem se zabava lahko prične. Dokler bo seveda BENCIN. :D :D :D :D
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Moj novi PROJEKT-IL

OdgovorNapisal/-a fritz dne Če Apr 03, 2008 4:38 pm

mam eno kljuko k mi ostaja, nec euro una prava heavy oldskul za na alfo.
bos lahko guzdu s prikolico proc podrti zid :D

lepo. pomlad je pravi cajt za avte, ko vse brsti pa to...
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Moj novi PROJEKT-IL

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Apr 03, 2008 4:39 pm

CABBY napisal/-a:Dokler bo seveda BENCIN. :D :D :D :D

... in dokler se bodo razne komponente z napisi v stilu magnetti marelli strinjale s tem :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ostali projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron