Audi 200

Podforum za opise večjih predelav, obnov in restavriranj ostalih vozil (Seat, Škoda, BMW, Mercedes-Benz, Porsche, ...)

Audi 200

OdgovorNapisal/-a Audi user dne Po Feb 22, 2016 1:21 am

Kot nekateri veste sem v preteklosti imel 100-tko C3 s katero nisem mel sreče in sem zaradi odpovedi zavor šel v steber... No nikakor mi ni dalo mira in sem šel v nemčijo (do strica) po tole žival
Slika
Avto je od prvega lastnika od leta 88 in ima prevoženih 314kkm, motor seveda 2.3 100kw, potrjena servisna knjiga do zadnjega servisa na pooblaščencu!
Od opreme nima prav dosti in je u bistvu (bila) 100-tka. Torej ima šibedah, autocheck, diske zadaj, potem pa se počasi konča :D
Menjan je bil komplet izpuh in zadnje zav. klešče(v nemčiji še). No pri meni dobi v prihodnjosti lep paket ki se mu nabira v prtljažniku čez zimo: Tapete in armaturka v sivem usnju in lesuSlika
Nov hladilnik, glavni servis, dig. aut. klimo, električne šipe, centralno zaklepanje pa še kaj se bo našlo.
Do zdaj sem na avtu menjal nekaj reči kar mu je dodalo na imenu x2 (torej je postal 200)
Luči, maska, odbijač z meglenkami, pranjem in kromom
Slika

zadnjo 200 blendo med lučmi in pa kolesa ki mu za moj okus hudo pašejo in jih je podedoval od Cabrioleta.
Slika

Avto se za svoja leta in kilometre pelje boljše kot veliko novih avtov! Na poti iz nemčije sem za zabavo v kak hrib tudi marsikomu dal mislit :)
V prihodnje bo seveda šel bližje tlom in gume ki so na tej sliki niso prave in dobi malo večji presek, Menjal bom tudi prednja dva blatnika in haubo ker imajo sledi časa jaz pa imam robe na lagru še za par avtov :)ter dodal originalni (zelo redek) spojler spredaj, tudi glavni servis bo spomladi se razume.
Bencin
Uporabniški avatar
Audi user
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: To Feb 09, 2016 5:12 pm
Kraj: Celje
Avto: Audi 80 Cabriolet, Audi 200

Vrni se na Ostali projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov