Seat Toledo

Podforum za opise večjih predelav, obnov in restavriranj ostalih vozil (Seat, Škoda, BMW, Mercedes-Benz, Porsche, ...)

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nevednez dne Sr Apr 06, 2011 10:50 am

Tine napisal/-a:
nejc napisal/-a: poflikal sm pa tist steber in mrežo ki sem jo podrl...je pa neka specialna pletena plastificirana mreža, stane pa 25m kolut 94€ :x pa še samo 8m sem jo rabu, ampak seveda ne prodajajo na metre...


No vidiš, jo maš pa še za dvakrat.

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nejc dne Če Apr 14, 2011 11:36 pm

za 2x ja :lol: :lol: mam rajš da mi ostane ko pa da bi jo še kedi rabu :)
drugače pa, tk lagano se avto rihta. Kiler za vodo(klima kiler je bil ok) in karter sta zavarjena, odbijač sem dobil rabljen. Havbe in vezne pa ni bilo za dobit, spredni konci so vsi prodani. Eno poškodovano havbo sm sicer našel rabljeno, pa sm se tako dolgo obiral da je še tista šla..uglavnim, danes sem naročal novo vezno in havbo. Tk da zdj mam vse, razen leve šipe od ogledala. Je pa ogledalo z ogrevanjem, in lahko kupiš samo celega :roll: brez ogrevanja se pa dobi sam šipa..tako da tukaj še ne vem kaj bom naredu..no, pa mrežice še rabim.
morda kdo ve kje bi dobil takle podaljšek? ebay? pod kaj naj iščem?
Slika
lp :)
Uporabniški avatar
nejc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jan 25, 2011 9:34 pm
Kraj: Lokovica, Šoštanj
Avto: Seat Toledo 1.8 20V

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a Rjuhar dne Pe Apr 15, 2011 10:29 am

Sem najprej sliko pogledal, pa sem ti hotel že čestitat, da si ga super porihtal (sploh feltne so mi všeč) in da je bil tale karambolčič prava stvar za ta avto, potem pa sem prebral, da samo tak podaljšek iščeš...

Naj ti bo tale slika navdih.
Slika
Uporabniški avatar
Rjuhar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 712
Pridružen: Pe Feb 03, 2006 4:39 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: sanjam o vw, vozim bmw, v garaži stoji pežo

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Apr 15, 2011 11:01 am

Rjuhar napisal/-a:Sem najprej sliko pogledal, pa sem ti hotel že čestitat, da si ga super porihtal (sploh feltne so mi všeč) in da je bil tale karambolčič prava stvar za ta avto, potem pa sem prebral, da samo tak podaljšek iščeš...

Naj ti bo tale slika navdih.


X2

spoiler je od Seat Leon Cupra (mk1)
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nejc dne Če Apr 21, 2011 8:11 pm

eno hitro javlanje. avto je doma, po tavečjem zrihtan, par mrežic mi še manjka, pa pranje žarometov je treba do konca porihtat. ju3 gre pa na teh. in reg, zdj umes je potekla. pol pa [smilie=auto.gif]
Uporabniški avatar
nejc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jan 25, 2011 9:34 pm
Kraj: Lokovica, Šoštanj
Avto: Seat Toledo 1.8 20V

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nejc dne Sr Jun 22, 2011 1:13 pm

fantje, a je normalno da avto ko ga vžgeš tudi v taki vročini kot je dans npr. od začetka z zaugom laufa? pa še to; zanč sm opravu mali servis, napis "service" pa še vedno opozarja..ali se ga da znulat brez testerja, da lahko to sam nardim?

drugače pa so na avto nove gume Uniroyal 225/45 17, za v dež res res odlične, seveda pa tut na suhi cesti odlične, so le nove. Edino občutek je malce smešen v ovinku, je zadek precej bol mehek zaradi višine profila, bolj plava kot pa prej s starimi-gladkimi. tehničniga je drugače dobro opravu, pranje žarometov je zrihtano. sledi eno konkretno poliranje pol pa tut kaka slikca 8)
Uporabniški avatar
nejc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jan 25, 2011 9:34 pm
Kraj: Lokovica, Šoštanj
Avto: Seat Toledo 1.8 20V

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Jun 23, 2011 10:03 am

avto s compom bo hladen vedno vžigal z mrzlim vžigom, ker pač dobiva s senzorjev podatke, da je voda mrzla,
olje mrzlo, skratka motor je mrzel in vžiga z mešanico za mrzli vžig, zaug po domače ja :D


servis-napis je pa treba extra resetirat, poglej v navodila za uporabo, bi moralo pisat kako.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a Ježek dne Sr Jun 29, 2011 12:30 am

Povej ko boš našparu za poilranje! :twisted:
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nejc dne Sr Jun 29, 2011 12:34 am

jajaja sej pridem :D kedi boma rekla? :D js se sam tk ne bom spraju zraun :) sam tt tedn še ne :)
Uporabniški avatar
nejc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jan 25, 2011 9:34 pm
Kraj: Lokovica, Šoštanj
Avto: Seat Toledo 1.8 20V

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a Ježek dne Sr Jun 29, 2011 1:13 am

hehe tt ne, pol nasledn tedn sm na morju.. pol bi pa že šlo. se čujema
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nejc dne Pe Nov 25, 2011 12:39 am

Fantje, a ve kdo iz fraj glave kakšen model so moje felge Allesio? Mika me neki novga, pa bi mogu tte prej spravit. So pa gor pol leta vožene, dot april 11, cca 3500km, 225/45 17 Uniroyal Rainsport, če bi koga slučajn zanimalo :lol: pa na favdlu itak sam bbske kopujete :D felge so pa nekje srednje ohranjene, imajo kikašno prasko, so pa ravne.
Uporabniški avatar
nejc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jan 25, 2011 9:34 pm
Kraj: Lokovica, Šoštanj
Avto: Seat Toledo 1.8 20V

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nejc dne Pe Nov 25, 2011 1:11 am

sem že menda sam pogruntal, F1 je model.
Uporabniški avatar
nejc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jan 25, 2011 9:34 pm
Kraj: Lokovica, Šoštanj
Avto: Seat Toledo 1.8 20V

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a nejc dne To Maj 15, 2012 4:52 pm

eno pomoč bi rabu. snoč je bilo pri nas kr precej mrzlo, in ko sem obrnil ključ je toledo začeu verglat, ampak ni vžgau. Po večkratnem poskušanju je le nekak zalaufo, ampak takoj ko sem dodal gas, spet ugasne. Z več ponovitvami sem ga spet pripravu da je laufo, tolk da se je dalo že spelet. Potem pri vožnji, če sem gas na hitro dodau, je mašino takoj "zabilo", ni takoj potegnala. Ko sem ga ogrel na delovno temperaturo, se je začel obnašat popolnoma normalno, gre tako kot je treba, topel je tudi vžgau čist normalno.
No, prejle sem spet poskusil, spet ista zgodba. Vendar je dans nekoliko bolj toplo, tk da se je "zgodba" mal hitrej odvila do normalnega delovanja.
Nism še sigurn, morm počakat da se spet ohladi, ampak sumim da mu noče vklopit zauga. Ali sumim v pravo smer in če ja, kje je napaka?

lepa hvala [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
nejc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 58
Pridružen: To Jan 25, 2011 9:34 pm
Kraj: Lokovica, Šoštanj
Avto: Seat Toledo 1.8 20V

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a Ježek dne Sr Maj 16, 2012 1:24 pm

slabo, konec je z njim, čes kakih 100 km mu bodo odpadla vrata, prerostali blatniki, zaribal motor.. skrajni čas, da prodaš in kupiš golfa 2 :mrgreen:
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Seat Toledo

OdgovorNapisal/-a Aleš dne Sr Maj 16, 2012 2:14 pm

nejc napisal/-a:eno pomoč bi rabu. snoč je bilo pri nas kr precej mrzlo, in ko sem obrnil ključ je toledo začeu verglat, ampak ni vžgau. Po večkratnem poskušanju je le nekak zalaufo, ampak takoj ko sem dodal gas, spet ugasne. Z več ponovitvami sem ga spet pripravu da je laufo, tolk da se je dalo že spelet. Potem pri vožnji, če sem gas na hitro dodau, je mašino takoj "zabilo", ni takoj potegnala. Ko sem ga ogrel na delovno temperaturo, se je začel obnašat popolnoma normalno, gre tako kot je treba, topel je tudi vžgau čist normalno.
No, prejle sem spet poskusil, spet ista zgodba. Vendar je dans nekoliko bolj toplo, tk da se je "zgodba" mal hitrej odvila do normalnega delovanja.
Nism še sigurn, morm počakat da se spet ohladi, ampak sumim da mu noče vklopit zauga. Ali sumim v pravo smer in če ja, kje je napaka?

lepa hvala [smilie=beer2.gif]

Mogoč senzor temperature. :roll:
Pain is temporary ,glory is forever!!
Aleš
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 520
Pridružen: So Sep 17, 2011 10:41 pm
Avto: mk3 tdi syncro , t4 multivan syncro aufstelldach

Prejšnja

Vrni se na Ostali projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

cron