Vzig motorja MK2 GTI 8V

Motor, menjalnik, diferenciali, pogonske osi, turbine, sesalni in izpušni sistem, ...

Vzig motorja MK2 GTI 8V

OdgovorNapisal/-a golfica dne To Nov 19, 2013 11:04 pm

Imam sledeči problem... Mrzel avto ne vžiga kot bi treba. Neki kašla kot da en al pa dva cilindra nimata iskre. Čeprau mrzel vžge takoj, pol ko ga pa ugasneš in ga poskušaš ponovno zalaufat pa vergla in ga moraš z gasom nahecat da prime in spet ne dela tko ko bi treba ampak verjetno sm dva cilindra prau. Potem pa, ko prtisneš na gas zadeva kr solidno teče, čeprav je zdej začeu že med vožnjo neki pocukavat. In dans sm kupu nove svečke, novo razdelilno kapo, nov rotor, jih zamenjau in sm na istem. Tut na kablih sm odstranu une zaščitne plehe, da ne bi slučajno kje kaj prebijalo ampak ni nič bulš. Pol sm mu še predvžig povečau, pa je šlo mau na bulš ampak ni to to. [smilie=angry.gif]
Dejte mi povedat vse opcije, k bi v tem primeru pršle prau, kako zadevo poštimat oz. v čem bi lahko bila težava, če je že kdo meu podobno izkušnjo. A je možno, da računalnik ne regulira pravilno avtomatskega čoka? Al je težava v regulatorju prostega teka? Sm ta druga opcija je malo verjetna, ker avto ko laufa, laufa kr solidno brez pretiranega zaletavanja...
[smilie=blink.gif]
Uporabniški avatar
golfica
Novinec
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Po Mar 12, 2012 12:10 am
Kraj: Stari trg ob Kolpi
Avto: golf II GTI 8V, golf II GTD

Re: Vzig motorja MK2 GTI 8V

OdgovorNapisal/-a bertovtone dne To Nov 19, 2013 11:09 pm

Rqcunalnik se ni cerknu na teh mogorjih potebna je sam. Prava nastavitev motorja pa bo stimalo
old volkswagens never die,they just get lower
----------------------------------------------------------
luža pod starim avtomobilom je švic od konjev
-----------------------------------------------------------
Uporabniški avatar
bertovtone
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2019
Pridružen: Sr Apr 21, 2010 3:09 pm
Kraj: /\^¿
Avto: mk1 GTI 16V./passat R line/.Land cruiser

Re: Vzig motorja MK2 GTI 8V

OdgovorNapisal/-a genuss dne Sr Nov 20, 2013 11:13 am

Upam da avtor nebo preveč slabe volje, če si sposodim njegovo temo. Imam problem na WV polo 1.4 60km 1996. Ko pridejo hladnejši dnevi mi avto sicer bp vžge, če pa mi takoj za tem ponesreči crkne ga težje vžgem in kakšno sekundo nekako po dveh piha. To se dogaja le ko je zunaj hladno drugače je bp. Spucali smo loputo pa ni nič bolje. Kakšna ideja mogoče?
Jeden Tag steigt die Zahl derer, die mich am Arsch lecken können
Uporabniški avatar
genuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 723
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 9:43 pm
Kraj: Velike Lašče

Re: Vzig motorja MK2 GTI 8V

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Sr Nov 20, 2013 1:19 pm

genuss napisal/-a:Upam da avtor nebo preveč slabe volje, če si sposodim njegovo temo. Imam problem na WV polo 1.4 60km 1996. Ko pridejo hladnejši dnevi mi avto sicer bp vžge, če pa mi takoj za tem ponesreči crkne ga težje vžgem in kakšno sekundo nekako po dveh piha. To se dogaja le ko je zunaj hladno drugače je bp. Spucali smo loputo pa ni nič bolje. Kakšna ideja mogoče?


razdelilna kapa ali pa senzor za tem. vode
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring


Vrni se na Pogonski sklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron