Golf 4 tdi turbina

Motor, menjalnik, diferenciali, pogonske osi, turbine, sesalni in izpušni sistem, ...

Golf 4 tdi turbina

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Sr Jun 21, 2017 7:02 pm

zdravo, mam golf 4 1.9 tdi 66kw agr motor, pa mam problem, avto mi skos meče v rezervni program ko so obrati nad 2500, napiše mi da da turbina preveč pritiska, zamenjal sem vse vakum cevi in je bolše pred tem mi je že pri 2000 obrati dajalo v rezervni program, turbina ilma malo zračnosti ampak nič kritičnega in tudi suče se lepo, ta ventil za turbino sem zamenu z ventilom za egr, ki je isti in je isto z avtu , zdaj razmišlja da bi zamenjal turbino, saj naj bi bil problem v variabilnem delu, sam kokr sem upazil se lepo pomika vzvod in tudi je navadna turbina še ima samo eno loputo
Slika zdaj ta loputa se mnda ne zabije kar tako, bojim se sam da nebi menjal v brez veze turbine, še bi lahko kaj drugega zaibavalo ?
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI

Re: Golf 4 tdi turbina

OdgovorNapisal/-a cheff dne Če Jun 22, 2017 5:21 pm

Meni je na 110hp modelu (ki ima variabilno turbino, 90hp modeli je nimajo) tudi metalo v rezervni način nad cca 2500 in je bil krivec n75 ventil...
Kupim oldruknbatnfilterklemungo.
Uporabniški avatar
cheff
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: Po Nov 03, 2008 11:04 pm
Kraj: Benedikt
Avto: SLK

Re: Golf 4 tdi turbina

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Če Jun 22, 2017 5:37 pm

danes probal za vakum napravo testirat aktivator in se premika , nato sm še brikal in probal in isto nič premikal aktivatorja pol pa čudežno opazu pri vakum pumpi da fauš luft vleče pri cevi, se migla , zdaj sm jo zalimal in drži in mi je sam enkrat vrglo v rezervni program pri 3000 obrati pol pa je šlo parkrat čres pa je blo ok, tk da je bolš zgleda
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI


Vrni se na Pogonski sklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov