nenaden odvzem moci pri polotu

Motor, menjalnik, diferenciali, pogonske osi, turbine, sesalni in izpušni sistem, ...

nenaden odvzem moci pri polotu

OdgovorNapisal/-a Gloga dne To Apr 18, 2006 12:20 pm

Takole gre:
Do sedaj se mi je ze veckrat naredilo, da mi med voznjo pri normalnih obratih(2-3k rpm) kar vzame moc za najvec 2 sekunde, kot da bi zabil blokado(pri blokadi meni vzame moc in obrati padejo) ali kot bi obrnil kljuc, samo da strom ves dela(radio, luci na armaturi, prednje lampe).
Res nevem kje bi lahko tical zajec, pa tudi nevem, al mi prekine dovod goriva al elektrike?
Ja, pa to se mi dogaja samo takrat, ko se peljem skozi kaki ovinek, pa najsibodi to lahek ovinek pri 90km/h, ali pa en 90stopinski ovinek z 2prestavo na obratih..
Krema mi je reku, da obstaja moznost, da bencinska pumpa(je bila menjana pol leta nazaj) ni dobro pritrjena.

Help me?! [smilie=confused.gif]

Lp, Primoz.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

OdgovorNapisal/-a super98 dne To Apr 18, 2006 12:25 pm

Pomoje tud benz pumpa, ali kakšen kontakt na pumpi neki tazga...men isto na GTIju dela, ko je prazen tank...bo treba odpret
TJUNING PA TO...
Uporabniški avatar
super98
Mirko
 
Prispevkov: 3563
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 4:30 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Golf II G60, MB W123 coupe

OdgovorNapisal/-a Gloga dne To Apr 18, 2006 1:00 pm

super98 napisal/-a:Pomoje tud benz pumpa, ali kakšen kontakt na pumpi neki tazga...men isto na GTIju dela, ko je prazen tank...bo treba odpret

Ja, sj prazen tank je pa dostkrat, ker skor nikol ne tankam vec kot 2jurja.. :?
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

OdgovorNapisal/-a BureK dne To Apr 18, 2006 1:16 pm

ce se pogosto furas s praznim tankom, se zna zgodit da zacne pumpa vlec umazanijo, ki se je z leti nabrala v tanku. maybe je zabasana ona lai pa benz. filter ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

OdgovorNapisal/-a super98 dne To Apr 18, 2006 1:54 pm

BureK napisal/-a:ce se pogosto furas s praznim tankom, se zna zgodit da zacne pumpa vlec umazanijo, ki se je z leti nabrala v tanku. maybe je zabasana ona lai pa benz. filter ?


mah pri GTIju je drugače, imaš dve pumpe, eno nizkotlačno v tanku (podaja benz iz tanka taglavni pumpi) in potem še eno pred zadnjem kolesom, pol je pa šele benz filter (ki sem ga seveda že zamenjal).

Sumim na (kot je krema že povedal) slabo pritrjeno pumpo, ki potegne luft ali na kakšen kontakt...mulj tudi mogoče, ne vem nisem še tanka odpiral.
TJUNING PA TO...
Uporabniški avatar
super98
Mirko
 
Prispevkov: 3563
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 4:30 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Golf II G60, MB W123 coupe


Vrni se na Pogonski sklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron