Pušča olje, Golf JX 1.3

Motor, menjalnik, diferenciali, pogonske osi, turbine, sesalni in izpušni sistem, ...

Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Mar 03, 2010 6:22 pm

Preko zime se je dayli usc... no, markirat je začel svoje območje kot ima Gloga napisano v podpisu, da to pač VW-ji delajo.

nevednez napisal/-a:
ŽucMac napisal/-a:Če bo delala dve leti, bo kar majka.
Ojle se je uscal iz nje in zdaj ko je sneg skopnel... flek pri fleku na dvorišču.

hvala :D


mogoče dihtunga med črpalko in blokom fuč? Probaj dobit, če ne pa naredi. Da ne bo pumpa več kot je bil avto :lol: (saj veš... dayli po 65€ :lol: )



Sam za prmej nisem zgruntal kje pušča, kolega serviser je takoj rekel na benc-pumpi.
Prav trudil se gledat tudi nisem, mraz ku pes zunaj non-stop.
Crkne pa itak takrat ku je minus minusa, boh varji spomlad al jesen, ku bi še kak pirček zraven nagnil.

Ena varianta je res, če mam kaj sreče, da je spustila dihtunga med glavo in pumpo.

Druga, mende najbolj verjetna, pogosta varianta je pa da pušča preko tiste luknjice na spodnjem delu pumpe.
Čist iz firbca me zanima, kolk je kdo kaj naletel na takle puščanje in kolko sreče je imel.
Je bla dihtunga al je bla pumpa ?
Ker ta pumpa, ki je zdaj gor (švaba origi) je menda 1A, edina napaka če se je pojavila - puščanje čez tisto nesrečno luknjico spodaj.

Ima kdo doma, da izmeri ali pa najde na tETKI dimenzijo dihtunge in si eno pripravim, za vsak slučaj če sem po novem Srečko.

Kolkor sebe poznam, bom moral menjati pumpo al me bodo pa na cesto fliknil, ker sem zasvinjal dvorišče in moram zrihtat.
In to na avtu, ki bo verjetno registrovan do maja...

Itak, srečko my ass :D
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a hard dne Sr Mar 03, 2010 6:55 pm

Mah za ta dva meseca vrži karton pod avto tam kjer stoji pa basta.... :mrgreen:
Kris.
Uporabniški avatar
hard
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 734
Pridružen: To Feb 14, 2006 6:59 pm
Kraj: Maribor
Avto: 8D

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Mar 04, 2010 1:10 am

Karton je premočil v dveh dneh :lol:

Ploh je zdržal mal dlje... samo je problem včasih naciljat, doping overdose :lol:

Pa tud olje ni poceni... in če se bodo na tehničnem strinjal, ga bom še registriral tud če bo novi dayli.
(samo mora tist možakar izpod avta pridet iste barve, ne pa črn ku zamorc od olja - v tem primeru ne bo štempiljke še za eno leto... :lol: )
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a GTI 8V digi dne Če Mar 04, 2010 11:22 pm

Probi najt kšno dilo 100 x 60 cm. pa jo pod mašino dej avto sam pržgi boš vidu ker deu dela svoje...
Drgač pa jaz loh prašam soseda, če se da maš tehnični :::::::::::::::::::::::::::::::::::, :wink:

______________________________________________________________________________________
editirano
f
VW ko so drugi še hodili.
Uporabniški avatar
GTI 8V digi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Po Jul 27, 2009 3:18 am
Kraj: LJ- rudnik
Avto: Golf 2 GTI 8V Digifan

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Mar 04, 2010 11:34 pm

Je pumpa sigurno.
Samo pozimi po mrazu se i ni dal šravfat pa še sneg je fleke pokrival.
V garaži je pa placa samo za enega in je tam že GTi :D

Zdaj so razmere že godne za šravfarijo in bom zrihtal, je predrago olje, hehe...

Danes sem že pedenal daylija, jebela, med prehitevanjem na obvoznici je popustila prerjavena cev auspuha in je samo zagrmelo. Tip ki sem ga prehiteval, se je tako ustrašil, da je bil v momentu na odstavnem pasu.
Verjetno je mislil, da je šel njegov dimnik k vragu.

Za tehničnega pa... si bom zapomnil :D ampak vseeno nasvet, take ponudbe na Favdlu v bodoče striktno na PM, ZS, kakorkoli že.
Vsi vemo, da se vse da, ampak čim manj reklame itd. Privat torej v bodoče :wink: čim manj na očeh.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a GTI 8V digi dne Če Mar 04, 2010 11:46 pm

ŽucMac napisal/-a:Je pumpa sigurno.
Samo pozimi po mrazu se i ni dal šravfat pa še sneg je fleke pokrival.
V garaži je pa placa samo za enega in je tam že GTi :D

Zdaj so razmere že godne za šravfarijo in bom zrihtal, je predrago olje, hehe...

Danes sem že pedenal daylija, jebela, med prehitevanjem na obvoznici je popustila prerjavena cev auspuha in je samo zagrmelo. Tip ki sem ga prehiteval, se je tako ustrašil, da je bil v momentu na odstavnem pasu.
Verjetno je mislil, da je šel njegov dimnik k vragu.

Za tehničnega pa... si bom zapomnil :D ampak vseeno nasvet, take ponudbe na Favdlu v bodoče striktno na PM, ZS, kakorkoli že.
Vsi vemo, da se vse da, ampak čim manj reklame itd. Privat torej v bodoče :wink: čim manj na očeh.




UUUUU.

Nism vedu hvala za nsvet.
VW ko so drugi še hodili.
Uporabniški avatar
GTI 8V digi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Po Jul 27, 2009 3:18 am
Kraj: LJ- rudnik
Avto: Golf 2 GTI 8V Digifan

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a nevednez dne Pe Mar 05, 2010 12:00 am

ŽucMac napisal/-a:Je pumpa sigurno.
Samo pozimi po mrazu se i ni dal šravfat pa še sneg je fleke pokrival.
V garaži je pa placa samo za enega in je tam že GTi :D

Zdaj so razmere že godne za šravfarijo in bom zrihtal, je predrago olje, hehe...

Danes sem že pedenal daylija, jebela, med prehitevanjem na obvoznici je popustila prerjavena cev auspuha in je samo zagrmelo. Tip ki sem ga prehiteval, se je tako ustrašil, da je bil v momentu na odstavnem pasu.
Verjetno je mislil, da je šel njegov dimnik k vragu.

Za tehničnega pa... si bom zapomnil :D ampak vseeno nasvet, take ponudbe na Favdlu v bodoče striktno na PM, ZS, kakorkoli že.
Vsi vemo, da se vse da, ampak čim manj reklame itd. Privat torej v bodoče :wink: čim manj na očeh.


kateri konec auspuha nucaš? Mam nekaj doma, moram pogledat. Mislim da mam sprednji lonec, ma misem siguren.
Zadnjič spremenil nevednez, dne Pe Mar 05, 2010 12:03 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
nevednez
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 779
Pridružen: Pe Feb 16, 2007 3:33 pm
Avto: štirje krogci

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a GTI 8V digi dne Pe Mar 05, 2010 12:01 am

A ti paše od dvojke dizel mam ceuga doma
Rabljen slabi 2 leti ceeeeu je nov ov vrha do konca...
VW ko so drugi še hodili.
Uporabniški avatar
GTI 8V digi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Po Jul 27, 2009 3:18 am
Kraj: LJ- rudnik
Avto: Golf 2 GTI 8V Digifan

Re: Pušča olje, Golf JX 1.3

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Mar 05, 2010 12:05 am

Auspuh zrihtan, javi mi kdaj približno boš okrog hodil - za tiste poličke pa amortizerje, daj kar na PM,
da ne bomo v tej " Pušča olje " temi cele generalke naredili na dayliju :mrgreen:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am


Vrni se na Pogonski sklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron