slike od golf 2 gti 8v k-jet motorja

Motor, menjalnik, diferenciali, pogonske osi, turbine, sesalni in izpušni sistem, ...

slike od golf 2 gti 8v k-jet motorja

OdgovorNapisal/-a Ales1A dne Pe Jan 07, 2011 1:52 pm

Lep pozdrav, zanima me če ima kdo kakšne boljše slike od 8v k-jet mašine, ker me zanima kako je s priklučitvijo neke cevke na k-jet enoto (povezava sesalni kolektor --> k-jet)

hvala za pomoč

LP Aleš
Uporabniški avatar
Ales1A
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To Avg 04, 2009 10:36 pm
Kraj: Tržič
Avto: Golf 2 GTI

Re: slike od golf 2 gti 8v k-jet motorja

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Pe Jan 07, 2011 5:15 pm

ti kar konkretno prašaj katera "neka" cevka te zanima, pa boš verjetno hitreje dobil pravi odgovor :wink:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: slike od golf 2 gti 8v k-jet motorja

OdgovorNapisal/-a Rjuhar dne Pe Jan 07, 2011 5:16 pm

Ales1A napisal/-a:(povezava sesalni kolektor --> k-jet)


Sej je čist konkretno vprašal...
Slika
Uporabniški avatar
Rjuhar
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 712
Pridružen: Pe Feb 03, 2006 4:39 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: sanjam o vw, vozim bmw, v garaži stoji pežo

Re: slike od golf 2 gti 8v k-jet motorja

OdgovorNapisal/-a Ales1A dne Pe Jan 07, 2011 9:26 pm

Cev (pomojem za podtlak), ki igre iz zadnjega dela sesalnega kolektorja na narebren del k-jet (tiste kupole, že naprej od lopute). Vmes imam en motorček za podtlak, ki naj bi skrbel za držanje obratov (to naj bi imeli samo avti s klimo). Moj nima klime, ima pa to in zadeva ne dela vredu. Če nastavim štantgas tako da se avto mrzel ne zaletava (torej cca 900-1000 rpm) se potem ko se avto segreje obrati pri prostem teku dvignejo na 2000 rpm. Če tisti "motorček" dam stran in povežem samo ceu imam pri čisto zategnjenem šraufu na loputi pri mrzlem avtu 1000rpm, pri segretem pa 1400rpm. Sedaj me pa zanima, kako imajo to rešeno serijsko k-jeti brez klime (ali ta motorček je tam ali in in če sploh je povezava s sesalnik kolektorjem). Morm še probat kako je če se blindira tisto ceu.

Upam da kdo razume, kaj me muči.
Uporabniški avatar
Ales1A
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To Avg 04, 2009 10:36 pm
Kraj: Tržič
Avto: Golf 2 GTI


Vrni se na Pogonski sklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov

cron