Menjava nosilcev motorja, katere dele vse menjati?

Motor, menjalnik, diferenciali, pogonske osi, turbine, sesalni in izpušni sistem, ...

Menjava nosilcev motorja, katere dele vse menjati?

OdgovorNapisal/-a gandolfino dne Pe Jan 27, 2012 2:52 am

Pozdravljeni,

pred časom sem v svojem Golfu 2 zaradi tresenja armaturke (predvsem ko je bil motor še hladen) zamenjal originalne nosilce z enimi novimi poceni no-name, pa je bilo po menjavi še dosti slabše, tresenje se je preneslo še na šasijo, kar se opazi npr. pri tresenju vzvratnega ogledala, ko je slika na ogledalo rahlo zamegljena zaradi tresenja.
Ali bom naročil pri nemški trgovini http://www.rhoox.com ali angleški germanautopartsdirect.co.uk ki je še cenejša, še razmišljam, naročil bi Febi Bilstein nosilce, se pravi prednji hidro nosilec, zadnji levi in zadnji desni nosilec.
Zanima me ali naj zamenjam tudi Lagerbock Slika. V bistvu ne vem kakšno funcijo ima, na avtu je še originalni stari, se to sploh menjava?
Na voljo pri oddelku pritrditev motorja je še en poceni gumi nosilec za 2€, Slika, se to tudi menja, koliko kosov se rabi če se menja?

V glavnem to bi rad zamenjal kar se pritrditve motorja tiče, sem pa bral da je lahko za tresenje armaturke krivo tudi kaj drugega, kaj lahko še preventivno zamenjam v tem primeru, nosilce ksilen bloka? še kaj drugega?

V glavnem to je za enkrat to, spomladi bom pa še armaturko odšraufal in pogledal, če je bila vredu pritrjena, če bi na katerih mestih pomagala dodatna guma etc.
Uporabniški avatar
gandolfino
Novinec
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Če Nov 24, 2011 12:34 pm
Avto: golf 2

Re: Menjava nosilcev motorja, katere dele vse menjati?

OdgovorNapisal/-a super98 dne Pe Jan 27, 2012 10:23 am

zamenjaj motor za bencinarja in problemi bojo izginili :lol: :lol:
TJUNING PA TO...
Uporabniški avatar
super98
Mirko
 
Prispevkov: 3563
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 4:30 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Golf II G60, MB W123 coupe

Re: Menjava nosilcev motorja, katere dele vse menjati?

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Pe Jan 27, 2012 11:23 am

Kupis original in je. Imel isto storijo kot ti in zdaj ne jamram vec :wink:
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting


Vrni se na Pogonski sklop

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron