Audi Concert II MP3 input

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

Audi Concert II MP3 input

OdgovorNapisal/-a sierra5 dne To Maj 28, 2013 5:11 pm

Pozdravljeni,

v avtu imam tovarniški radio, ki mi ustreza, saj je precej kvalitetna zadeva, rad pa bi ga nadgradil, da bi zadeva sprejela še AUX kabel. Malce sem googlal, bral, spraševal in na koncu naročil emulator CD Changer enote, ki ima na koncu standarden 3,5mm jack konektor. Zadevo sva s kolegom inštalirala, pin konektorje pravilno povezala, ozemljila, ampak zadeva še vedno ne deluje. Po navodilih sodeč bi bilo samo pred vklopom radia potrebno dvakrat pritisniti gumb CD, da se aktivira CD Changer, oz. v tem primeru, emulatorski kabel. Zanima me, če ima kdo izkušnje s podobnimi rečmi, ali celo rešitev. Na nekem forumu sem sicer zasledil, da je potrebno z VAG kablom spreminjat neke parametre v računalniku avtomobila, vendar do tega še nisem prišel.

Za vsakeršne informacije sem hvaležen.
Uporabniški avatar
sierra5
Novinec
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne Maj 19, 2013 9:15 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Audi A4

Re: Audi Concert II MP3 input

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Ne Jun 23, 2013 8:02 pm

To kar sta naredila je bol tko tko, zvok je porazen. Priporocam da das nemsto tega kabla zadevo: xcarlink, kjer bos lahko priklopil usb in sd kartice, vtaknes pa ga namesto kjer je cd veksler na raduju vstekan. Preverjeno deluje odlicno.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Audi Concert II MP3 input

OdgovorNapisal/-a luka32 dne Ne Jun 23, 2013 10:00 pm

Lahko potrdim da xcarlink dela odlično, edina slabost je, da ti ne izpiše naslova komada.
Uporabniški avatar
luka32
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1353
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:03 pm
Kraj: Litija
Avto: golf iv, type 3 68'


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov