problem golf 3 pomik stekel :(

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

problem golf 3 pomik stekel :(

OdgovorNapisal/-a mk2_freak dne Pe Sep 20, 2013 3:12 pm

živijo imam en problem
na avtomobilu ne gre več šipa na voznikovi strani ne gor ne dol...motorček se sploh ne oglasi...
a mi lahko gdo pove kako se sploh sname motorček... nebi rad česa potrl ali potrgal... tapeto in izolacijo sem snel brez problema ampak se mi niti ne sanja kako bi naj šel ven motorček ...
prosim za pomoč...
lp.
sašo
Uporabniški avatar
mk2_freak
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 189
Pridružen: Po Jan 28, 2013 12:34 am
Kraj: ptuj
Avto: golf mk3

Re: problem golf 3 pomik stekel :(

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Pe Sep 20, 2013 8:55 pm

na 3 vijakih je privijačen cel komplet, motorček, reduktor in zobnik ki poganja potem špulco kjer je navita zajla. ko odviješ vijake in odklopiš štom pade vn.

p.s. dvomim da je napaka na motorčku. lahko so pretrgani kabli na pregibu med vrati na eni ali drugi strani, lahko pa je samo en stikal crknu. verjetno (sklepam) imas za desno stran dva stikala en je na šoferski strani en pa na voznikovi, in tedva sta med seboj povezana, en nedeluje, nedeluje nič
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: problem golf 3 pomik stekel :(

OdgovorNapisal/-a mk2_freak dne Pe Sep 20, 2013 8:58 pm

oprosti da sem tako hitro napisal da mi je uspelo demontirati kompleten mehanizem...in moram reči da sploh ni tako enostavno...
sicer je pa šlo tisto vezje na motorčeku ker je zajlo razcefralo in je vse skupaj zaštekalo in posledično tudi skurlo vezje ko sem pritiskal na stikalo...
sopotnikovo gre normalno pa tudi motorček se vrti če ga priklopiš direkt ne pa preko vezja...
tako da trenutno iščem komplet mehanizem za levo (voznikovo) stran ;)
lp.
vseeno hvala za pomoč :D
Uporabniški avatar
mk2_freak
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 189
Pridružen: Po Jan 28, 2013 12:34 am
Kraj: ptuj
Avto: golf mk3

Re: problem golf 3 pomik stekel :(

OdgovorNapisal/-a mk2_freak dne Sr Sep 25, 2013 8:48 pm

evo zdaj so pa nastali problemi...
zgleda da ni šel motorček ampak nekaj drugega...
ju3 bom sprobal pomerit če avto dobi plus ter minus potem pa bomo dalje gruntali...
zanima me pa samo nekaj... na motorčeku je 15 pin-ov a ima gdo shemo kaj je kaj od teh pinov?
1 mislim da je -
2 je po moje +
dalje pa ne vem...
ker imam priklopljenih samo 5 kablov in me zanima če je to to ker ima motorček veliko več pinov puščenih fraj...saj se vidi da so to nekaj samo skupaj delali in še to verjetno doma...
lp.
Uporabniški avatar
mk2_freak
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 189
Pridružen: Po Jan 28, 2013 12:34 am
Kraj: ptuj
Avto: golf mk3

Re: problem golf 3 pomik stekel :(

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Sr Okt 02, 2013 11:46 am

pocesnkII napisal/-a:na 3 vijakih je privijačen cel komplet, motorček, reduktor in zobnik ki poganja potem špulco kjer je navita zajla. ko odviješ vijake in odklopiš štom pade vn.

p.s. dvomim da je napaka na motorčku. lahko so pretrgani kabli na pregibu med vrati na eni ali drugi strani, lahko pa je samo en stikal crknu. verjetno (sklepam) imas za desno stran dva stikala en je na šoferski strani en pa na voznikovi, in tedva sta med seboj povezana, en nedeluje, nedeluje nič
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: problem golf 3 pomik stekel :(

OdgovorNapisal/-a mk2_freak dne Sr Okt 02, 2013 2:32 pm

skratka no ja živce sem zgubil zraven tega...pa sem poklical električarja in avtomobil peljal tja... upam da bo ta teden avto porihtan ;)
lp.
Uporabniški avatar
mk2_freak
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 189
Pridružen: Po Jan 28, 2013 12:34 am
Kraj: ptuj
Avto: golf mk3


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron