Polo 1.0 kr mal umre

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

Polo 1.0 kr mal umre

OdgovorNapisal/-a čare dne Če Maj 15, 2014 10:10 pm

V glavnem. Polo med vožnjo potrokira,zgubi moč in potem nekako spelje...Ko ga je potem kmalu zatem ugasnila ga pol ure nikakor ni mogla vžgat...Pred kratkim so ji menjali rele bencinske pumpe...Kdo iz glave ve kje naj kaj iščem??Jutri bom sicer priklopil na tester če bo kaj pokazal.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Polo 1.0 kr mal umre

OdgovorNapisal/-a Slicker dne Če Maj 15, 2014 10:36 pm

Bencinska crpalka najverjetneje. Priklopi manometer in pomeri kolk fila ko se segreje. Ponavad ko je avto hladen fila normalno, ko se pa zagreje pa zacne jebat.
Uporabniški avatar
Slicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1210
Pridružen: Po Maj 28, 2007 2:15 pm
Kraj: okolica Trebnjega
Avto: Golf VR6

Re: Polo 1.0 kr mal umre

OdgovorNapisal/-a buhn121 dne Pe Maj 16, 2014 10:36 am

Moja sestra ma polota sicer 1.4. letnik 2000. Sm mislu da bom znoru, avto je delal normalno si loh naredu 100km pa ni blo nic, loh ti je pa po enmu kilometru crknu ( kot bi vzel kontakt ) in če si se pelu po klancu dol je kr sam spet spelu... Menjal sem rele bencinske pumpe, bencinsko pumpo, na koncu je bila problem vžigalna tuljava. Nism mogu verjet, sm mislu da vžigalna tuljava al dela al pa ne al pa prebiva, ne pa da dela dela pol se pa spomne neha delat, pa se spet zbudi in dela. Tko da če ne bo nič probi še to.

Aja pozabu povedat da se je isto ko je crknu dogajal da ga neki časa sploh nisi mogu vžgat, samo verglal je.

LP
Kaj narediš ko ti šravf pade četrtič iz roke???? Skloniš se in ga pobereš :)
buhn121
Novinec
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Po Maj 06, 2013 9:15 am


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov