AUDI TT

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Sr Nov 17, 2010 4:18 pm

Še nekaj,če se zamenja radio z obstoječim,ki je večje dimenzije,se mora dokupit okvirček zaradi izgleda.Se to kupi samo na avtoservisu,ali še kje drugje?
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Vičo dne Sr Nov 17, 2010 4:46 pm

lupen napisal/-a:Še nekaj,če se zamenja radio z obstoječim,ki je večje dimenzije,se mora dokupit okvirček zaradi izgleda.Se to kupi samo na avtoservisu,ali še kje drugje?


Te okvirčke boš najlažje našel na ebayu.

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid= ... Categories

primer:

http://cgi.ebay.de/Audi-Radio-Blende-Ei ... 5ada320042
Ladeluftgekühlt
Uporabniški avatar
Vičo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3327
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 12:28 am
Kraj: Bistrc
Avto: '90 GTi G60

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a sovec1 dne Sr Nov 17, 2010 5:27 pm

Jas bi najprej veksler odmontiral in ga dal v pogled kakšnemu majstru za električne aparate. Ker meni osebno zgledajo aftermarket radiji obupno in nikakor ne pašejo v avto, v večini primerov, orginal FTW! :mrgreen: . Je pa seveda tvoja odločitev kaj bi raje imel v avtu.
Uporabniški avatar
sovec1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Sr Jun 10, 2009 10:52 pm
Kraj: majšperk city
Avto: BMW 525d

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Sr Nov 17, 2010 5:53 pm

Saj bi ga,ma ne vem kako.Je namreč v zadnjem boku in moraš verjetno sedeže in varnostne sedeže ven metat.Ve kdo postopek?Hvaležen bi bil
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a sovec1 dne Sr Nov 17, 2010 6:48 pm

Malo preglej po internetu. Če ne pa eno lepo sobotno ali nedeljsko dopoldne reskirat, se zraven spravit in preštudirat kako gre kaj narazen.Tako sem vedno delal, pazit je le treba da se kaj ne polomi oziroma uniči.
Uporabniški avatar
sovec1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Sr Jun 10, 2009 10:52 pm
Kraj: majšperk city
Avto: BMW 525d

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Sr Nov 17, 2010 7:21 pm

Ja prav imaš.Po drugi strani,pa bi raje kupil kakšen dober radio z USB-ejem,ki paše not.Samo baje je treba potem neke vmesnike,da stvar deleje.Ozvočenje je dobro,je Bose.
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Penko dne Sr Nov 17, 2010 7:26 pm

jaz imam namen v V-ko dati en vmesnik, ki ti bere SD kartica ali pa USB kluče/playerje. komot se priklopi na orig. radio. dal bom pa zato ker če daš kako božično smrekico noter, ti vse pokvari. samo da najdem, pa dam link.
Uporabniški avatar
Penko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 323
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:45 pm
Kraj: Bistrc
Avto: zaenkrat samo moped

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Penko dne Sr Nov 17, 2010 7:53 pm

evo, našel. čeprav je spletna cena samo 109 €, se mi zdi tole pretirana cena. se najdejo verjetno še kje cenejši. spelješ pod tapicerijo in imaš v kakem predalčku, pa nimaš božične jelke na armaturki. tu pri teh dobaviteljih pa naj bi imeli kompaktibilnost samo za originalne avtoradie. desen klik na sliko pa properties nas popelje do dotične trgovine.

Slika
Uporabniški avatar
Penko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 323
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:45 pm
Kraj: Bistrc
Avto: zaenkrat samo moped

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Sr Nov 17, 2010 8:55 pm

Verjetno bo to res najboljša rešitev,ohraniš original radio in to je to.Verjetno zadevo priklopiš tja,kjer je izhod za menjalec in stvar dela.
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Penko dne Sr Nov 17, 2010 9:43 pm

eko, iz spletne strani prodajalca:

Pesmi na USB ključu ali SD kartici morajo biti razporejene v mape poimenovane z imeni CD01, CD02, itd. Število podprtih map je odvisno od avtoradia, vendar vsi podpirajo vsaj 6 map, nekateri tudi do 12.
V vsaki mapi imate lahko do 999 pesmi.

ali fora je tukej, da če ti radio lahko špila od št. pesmi 99 naprej, potem je vse ql. v najslabšem primeru imaš 6*99=594 pesmi. verjetno zna bit to zadosti. še en minus je to, da mora bit USB/SD kartica nafilana samo tako:
Slika

zaključek je tak; ti kupi pred mano, da boš znal še kej povedat, kako to laufa, da se potem ne bom še jaz napačno odločil :mrgreen: samo stotaka za tak vmesnik ne dam, se da dobit ceneje, sem prepričan.
Uporabniški avatar
Penko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 323
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:45 pm
Kraj: Bistrc
Avto: zaenkrat samo moped

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Sr Nov 17, 2010 10:49 pm

Zakaj pa mora bit filan po tem sistemu?Sem že zgubil voljo.Sem mislil,da je bolj simpl
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a luka32 dne Sr Nov 17, 2010 10:58 pm

To sem ti že jaz prilepil par postov nazaj. Jaz imam to zadevo in deluje odlično. Filan mora bit pa zato tako, ker ga radio zazna kot veksler in moreš met po cd-jih naloženo na ključ. Zraven maš lahko prikloplen še veksler ali pa bilokaj. In najverjetneje ti nebo izpisal naslova pesmi. Sicer ne vem kako ima to narejeno TT, vendar mi v golfa 4 ne paše noben drug radio kot original, vsak aftermarket gleda ven iz armature in to mi je preveč grdo, da bi to gledal vsak dan.
lp
Uporabniški avatar
luka32
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1353
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:03 pm
Kraj: Litija
Avto: golf iv, type 3 68'

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Penko dne Sr Nov 17, 2010 11:01 pm

glup kos plastike pač :D tukaj (Uporaba) je vse opisano.
Uporabniški avatar
Penko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 323
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:45 pm
Kraj: Bistrc
Avto: zaenkrat samo moped

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Če Nov 18, 2010 9:17 am

luka32 napisal/-a:To sem ti že jaz prilepil par postov nazaj. Jaz imam to zadevo in deluje odlično. Filan mora bit pa zato tako, ker ga radio zazna kot veksler in moreš met po cd-jih naloženo na ključ. Zraven maš lahko prikloplen še veksler ali pa bilokaj. In najverjetneje ti nebo izpisal naslova pesmi. Sicer ne vem kako ima to narejeno TT, vendar mi v golfa 4 ne paše noben drug radio kot original, vsak aftermarket gleda ven iz armature in to mi je preveč grdo, da bi to gledal vsak dan.
lp

Ja,sem videl,hvala.Zdaj,se pravi,da če ti kdo posodi USB ključ,ki ga je doma nafilal po svoje,mu ga z to zadevo,ne bo bralo?
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Piky dne Če Nov 18, 2010 9:30 am

jaz sem za začetek za sebe nabavu neki čisto poceni, FM transmiter, ki ga vtakneš v cigaretni vtič in predvaja na radio preko FM frekvence... predvaja pa ali preko USBja ali SD kartice in ima podporo za .mp3, .wma, . . .
za tistih par 10€ je čisto dobro. res pa da ni lih nevem kakšna kvaliteta pri prenosu, ampak zaenkrat je čisto O.K.
predvaja pa kakorkoli namečeš gor karkoli, edino kar je, da ti vse vrže po vrsti, recimo če imaš 5map pa 20komadov, ti vse komade vrže v eno mapo in imaš pač eno mapo z 100komadi...
za ta denar je sprejemljivo. :mrgreen:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Penko dne Če Nov 18, 2010 9:45 am

u dbest, kako se temu reče, da vem kaj iskati :D a je možnost, da ima flash drive, ali je potrebno ga filat z USB ključem? lih tko za info. hvala.
Uporabniški avatar
Penko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 323
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:45 pm
Kraj: Bistrc
Avto: zaenkrat samo moped

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a Piky dne Če Nov 18, 2010 10:04 am

Penko napisal/-a:u dbest, kako se temu reče, da vem kaj iskati :D a je možnost, da ima flash drive, ali je potrebno ga filat z USB ključem? lih tko za info. hvala.

ah kjee, nema kakega flashdriva... [smilie=zeppelin.gif] (ups, tud taki že obstajajo...)
en primer:FM TRANSMITTER

drugače se vsake tolk časa najdejo kje v kakih leclerkih pa hoferjih pa lidlih, cena je tam okoli 10(+/-5)€.

potem imaš še takšne z bluetoothom, ki jih lahko uporabljaš še kot prostoročno napravo za telefoniranje v avtu, samo tisto je pa potem tam 30€+...

:wink:

P.S.:drugače pa, tudi nekateri telefoni imajo že vgrajene FM transmiterje. :wink:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Če Nov 18, 2010 12:46 pm

Okej,boysi.Sem rešil zadevo.Radio ven,radio z USB not.Dela super na obstoječe ozvočenje.Cena z montažo 161evričev.Vzel sem Sony CDX 440.Sem prav vesel. [smilie=auto.gif]
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Nov 18, 2010 1:20 pm

zakon !
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Če Nov 18, 2010 1:39 pm

BureK napisal/-a:zakon !

Ojla BureK,kako si,si se nadelal včeraj?
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Nov 18, 2010 1:47 pm

...boljše kot če bi šel v fitness :)
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: AUDI TT

OdgovorNapisal/-a lupen dne Če Nov 18, 2010 2:26 pm

Ko bo kaj na obali,te že povabim na pijačko. [smilie=beer2.gif]
Hiti počasi in previdno
Uporabniški avatar
lupen
Novinec
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Pe Nov 12, 2010 3:56 pm
Kraj: Kjer sonček sije
Avto: TT

Prejšnja

Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov