Centralno golf 4

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

Centralno golf 4

OdgovorNapisal/-a OLD dne Pe Nov 26, 2010 7:39 am

Živijo!

Na našem golfu 4, letnik 2002, nekaj šteka centralno zaklepanje. Včasih občasno ni odklenilo desnih vrat. Ob večkratnem zaklepanju-odklepanju jih je. Zdaj pa so začela štekat še leva in to jih ne zaklene. Tudi ob večkratnem poizkusu ne. Če pa jih zaklenem s ključem, kasneje dela tudi na daljinca. Največje sranje je, da je to samo občasno in ravno, ko koga sprašujem kako in kaj, ravno takrat dela normalno. Je kdo imel že podobne težave? Kam se obrnit za popravilo?
vw je kot vino, starejši ko je boljši je
Uporabniški avatar
OLD
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 166
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 4:04 pm
Kraj: Metlika
Avto: VW

Re: Centralno golf 4

OdgovorNapisal/-a Piky dne Pe Nov 26, 2010 7:53 am

poglej malo tole temo, mogoče ti bo v pomoč:Daljinsko centralno zaklepanje :wink:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Centralno golf 4

OdgovorNapisal/-a luka32 dne Pe Nov 26, 2010 3:36 pm

Jaz ti svetujem, da pregledaš napeljavo na vratih in samo ključavnico voznikovih vrat. Pri napeljavi sicer ne vem kaj ga lahko serje, ker sem imel dve in ena ni delala kot je treba in sem jo zamenjal in zdaj dela. Pri ključavnici pa ratajo mrzli loti in je treba zadevo na novo polotat.
lp
Uporabniški avatar
luka32
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1353
Pridružen: Pe Feb 29, 2008 8:03 pm
Kraj: Litija
Avto: golf iv, type 3 68'


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov