Spet problem z LMM?

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

Spet problem z LMM?

OdgovorNapisal/-a misko dne To Okt 24, 2006 11:33 pm

Mi lahko kdo napiše, kako bi se obnašal avto ob tej napaki:
Koda: Izberi vse
Address 01     -------------------------------------------------------
1 Fault Found:
00553 - Mass Air Flow Sensor (G70)
            28-00 - Short to B+
Readiness: N/A
Address 01     -------------------------------------------------------

Kaže, da s konektorjem na tem senzorju le ni vse OK [smilie=no.gif] Mogoče kdo ve, kje bi se dalo dobit sam konektor, da to menjam enkrat za vselej.

Lp, Misko
Uporabniški avatar
misko
Novinec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: So Feb 18, 2006 10:02 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: A6 TDI

OdgovorNapisal/-a alessy dne Sr Okt 25, 2006 8:50 am

Kako bi se obnašal avto.

Glede na to, da imam audija a4 , sem imel že tudi probleme z tem LMM -jem, in se je avto obnašal tako, da je hladen tekel čist ok, brez problemov, ko pa se je mašina ogrela, je začel trokirat. Točno pri 3000 obratih na min, mi je tako trokiral, da joj, ko sem ga pa spravil čez te obrate je pa spet laufal ok do blokade.
Še ena značilsnost je bila ta , da je avto ob prostem teku zelo nihal z obrati. Včasih se je zgodilo, da je sam od sebe začel nabijat obrate v višave, večkrat se mi je pa zgodilo, da je avto v prostem teku ugasnil.
Seveda sem avto peljal na servis, kjer so mi zamenjali to zadevo, dali 2 leti garancije na to in avto teče ok.
Nekje sem tudi slišal, da oiginal LMM rad hiter oz. slejkoprej crkne, nato ti pa zamenjajo z neko drugo firmo LMM-ja , ta je pa "neuničljiv". Tudi obnova LMM ti ne bo pomagala kaj dosti, ker po 3 mescih bo spet isto. Jaz sem menjavo naredu pri pooblaščenem serviserju in zadeva zaenkrat dela ok.
alessy
Novinec
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 06, 2006 11:38 am
Kraj: Velenje
Avto: Audi A4 avant B5


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov