VW jetta - problem z elektriko

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

VW jetta - problem z elektriko

OdgovorNapisal/-a Gregamax dne To Feb 21, 2012 10:41 pm

Zdravo!
Stvar je sledeča: Na moji jetti mi ne delujejo vse tri 12V vtičnice, ter pumpica za tekočino za pranje vetrobranskega stekla. Do včeraj je vse delovalo popolnoma ok, danes pa kar na lepem ne deluje. Pregledal in premeril sem vse varovalke katere so v avtomobilu in vse so cele, gledal sem tudi po shemi katera varovalka naj bi bila za vtičnice vendar tam, ko na shemi piše da je, je v avto ni noter. Mi je pa tudi to čudno, da ko sem meril napetost v vtičnici mi je na začetku kazalo samo 2V potem pa nič več. Preko zadnje vtičnice v prtljažniku imam vezan tudi ojačevalec oz. samo remote, kateri da signal, da se ojačevalec prižge, ostale kable za ojačevalec imam pa direkt potegnjene iz akomulatorja in na ojačevalcu če grem merit mi kaže 12V na kablih, ki so potegnjeni iz akomulatorja, ter 12V na + kablu iz akomulatorja ter na remote kablu, ki gre iz vtičnice. Gre se pa za VW jetto 1.9 TDI, l.2006.
Se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe?
LP,
Grega
Uporabniški avatar
Gregamax
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Maj 18, 2011 9:17 pm
Kraj: Metlika
Avto: VW Jetta 1.9 TDI

Re: VW jetta - problem z elektriko

OdgovorNapisal/-a Gregamax dne Po Maj 21, 2012 5:12 pm

Evo zadeva uspešno odpravljena! Kot mi je mojster rekel, naj bi skurilo "bordnico" (kaj to je, se mi niti sanja ne), zadevo zamenjal in stvar funkcionira! Rekel je še, da mu je to do sedaj prvi takšen primer, ter da mu je čudno, da je varovalka ostala cela, ker očitno je nekje moglo pridet do stika!

LP,
Grega
Uporabniški avatar
Gregamax
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Maj 18, 2011 9:17 pm
Kraj: Metlika
Avto: VW Jetta 1.9 TDI


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron