pomoč pri elektriki za priklop meglenk mk3

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

pomoč pri elektriki za priklop meglenk mk3

OdgovorNapisal/-a vucko113 dne Ne Dec 02, 2012 10:38 pm

Pozdravljeni spet malo...

Kupil sem meglenke, in ne vem zdaj ali je kje kakšna elektrika puščena za meglenke, ali ne ?
ker moja 3jka nima v originalu meglenk.. in zanima me če ma kdo poceni stikalo za meglenke zraven ? in če lahko dam kakšno posebej stikalo pa zvežem na ne vem nekaj drugega ?

hvala za odgovore že vnaprej :)
VW Golf 3 &Corrado G60
Uporabniški avatar
vucko113
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Po Jul 09, 2012 4:51 pm
Kraj: Ptuj
Avto: Volkswagen Corrado G60, Golf 3 D

Re: pomoč pri elektriki za priklop meglenk mk3

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Dec 05, 2012 12:47 am

mislim da bi morala bit napeljava za meglenke, poglej spredaj če je kak konektor frej.

in kakšno poceni stikalo imaš v mislih, ki bi ga vezal kar nekam drugam ? kam drugam :? ?
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: pomoč pri elektriki za priklop meglenk mk3

OdgovorNapisal/-a Penko dne Sr Dec 05, 2012 9:38 am

vucko113 napisal/-a:Pozdravljeni spet malo...
...in zanima me če ma kdo poceni stikalo za meglenke zraven ? in če lahko dam kakšno posebej stikalo pa zvežem na ne vem nekaj drugega....


lej mojster, ti si takih meglenk ne zaslužiš! raje daj ene čajniz tja v spodnje luknje odbijača, pa en šalter EKO fi 60, magari Gewiss ali pa Vimar. svašta. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Penko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 323
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:45 pm
Kraj: Bistrc
Avto: zaenkrat samo moped

Re: pomoč pri elektriki za priklop meglenk mk3

OdgovorNapisal/-a Penko dne Če Dec 06, 2012 12:09 am

ok, sorry, tista je bla jutranja :lol: sej če ne bi jaz tega napisal, bi pa kdo drugi. :lol:

alora; najdi eno original stikalo za 20-25 €. glede inštalacije ti bom znal mogoče za vikend povedati saj naj bi takrat dobil inštalacijon in meglenke. verjetno pa se bo prej kdo našel, ki je zadevo že razdrl.

še enkrat; čira čara odpade, daš oriđ. šalter notri in imaš vse v enem, kot VEGETA! :lol:

ala ćaw!
Uporabniški avatar
Penko
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 323
Pridružen: To Nov 09, 2010 7:45 pm
Kraj: Bistrc
Avto: zaenkrat samo moped

Re: pomoč pri elektriki za priklop meglenk mk3

OdgovorNapisal/-a fwcabrio dne Če Dec 06, 2012 10:36 am

Staro stikalo ven, montiraš stikalo ki ima stopnjo za meglenke. Kabel se konča v okroglem konektorju na vezni, nad hladilnikom, od tam pa potegneš na vsako meglenko in to je to. Enostavno, original, dela pa za pol ure. Če rabiš imam stikalo -20eur.
Volkswagen immer !!!!!
Uporabniški avatar
fwcabrio
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: Sr Jun 30, 2010 8:34 am
Kraj: Idrija
Avto: sharan, a4 tdi quatro ,g1 cabrio,


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov