Passat 3B

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

Passat 3B

OdgovorNapisal/-a Peternelj dne Ne Feb 24, 2013 9:37 pm

lp Imam eno težavo namreč crknila mi je ključavnica pri vozniku in tako mi ne deluje centralno zaklepanje. Ključavnico čakam novo ampak problem je drug ko sem hotel odpreti vratca za tankanje gumb preprosto ni zagnal motorčka za odklep vratc tako da jih trenutno ne morem odpret ali je možno da jih noče odpret zardi zanič ključavnice je mogoče povezano to dvoje? sedaj nevem ali naj čakam da pride ključavnica ali naj si zrihtam nov motorček? lp najlepša hvala za odgovore.

lp Peternelj
Uporabniški avatar
Peternelj
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: To Maj 12, 2009 6:02 pm
Kraj: okolica Šk-Loka
Avto: VW MK3 GTI 16V, Golf I GL 82', Golf I JL 79'

Re: Passat 3B

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Feb 24, 2013 9:58 pm

vsi avti, ki imajo central-frligerung (bemu švabščino :lol: ), imajo tudi zasilno odpiranje teh benz-vratc.

poglej v navodilo od avta, tam sigurno piše, drugače je dostop ponavadi nekje iz prtljažnika,
kjer je ala kaka ročica al pa zajla, potegneš in se odpre :wink:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Passat 3B

OdgovorNapisal/-a Peternelj dne Ne Feb 24, 2013 10:01 pm

ne to odpre se pokrov od prve pomoči in maš notr plastiko z 3 vijaki in si pri motorčku ampak zanima me ce je kdo imel isto situacijo pa da ne menjam bv motorčka če je toto
Uporabniški avatar
Peternelj
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: To Maj 12, 2009 6:02 pm
Kraj: okolica Šk-Loka
Avto: VW MK3 GTI 16V, Golf I GL 82', Golf I JL 79'

Re: Passat 3B

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Ne Feb 24, 2013 10:19 pm

če se ti je napaka na vratcih pojavila hkrati s ključavnico, je stvar več al manj jasna.

počakaj da zrihtaš osnovno napako (menjava ključavnice).
jaz prej ne bi nič delal okol vratc.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Passat 3B

OdgovorNapisal/-a Peternelj dne Ne Feb 24, 2013 10:27 pm

Sej fora je u tem da je prejsno nedelo shodila in tankam pa prvic odkar je crnknlo, no sm hotu pa nism mogu :D
Uporabniški avatar
Peternelj
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 594
Pridružen: To Maj 12, 2009 6:02 pm
Kraj: okolica Šk-Loka
Avto: VW MK3 GTI 16V, Golf I GL 82', Golf I JL 79'


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov