polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

Napeljava, varovalke, releji, krmilniki, navigacijske naprave, avtoakustika, ...

polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a malik dne Če Apr 04, 2013 11:08 pm

zanima me, kako si naj vklopim funkcijo smerokaz za pozicijo parking...prejšen polo je to mel tega ki pa imam trenutno pa to nima, treba to dati kake varovlake noter, rele....?

pa zanima me, ker spredaj nimam meglenk in si mislim dati, če ima polo že kake konektorje spredaj pri motorju za priklop pa če zamenjam šalter v kabini se bo prižgala na armaturi lučka za meglenke ali treba to nekak zvezat, zadnja se normalno prižge na števcu, se bo sprednja tudi?
l.p. malik
No body's Polo is perfect but my gonna be....:P
Uporabniški avatar
malik
Novinec
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po Maj 30, 2011 1:50 am
Kraj: Celje
Avto: Low Low Polo in progress

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne Pe Apr 05, 2013 1:32 pm

funkcija smerokaz -pozicija, bos mogu zamenjat stikalo za luči. prav tako za meglenke. v števcu nebo potrebno nič prevezave le pri nekaterih je drugih ni žarnice notr.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a malik dne Pe Apr 05, 2013 6:59 pm

hvala lepa, to se pravi zamenjam stikalo za luči ki im funkcijo za spredne meglenke pol bojo tud smerokaz-pozicija delale??
No body's Polo is perfect but my gonna be....:P
Uporabniški avatar
malik
Novinec
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po Maj 30, 2011 1:50 am
Kraj: Celje
Avto: Low Low Polo in progress

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Pe Apr 05, 2013 9:32 pm

Ne. Sem imel polota '99, pa kljub meglenkam ni imel te funkcije. Se bo treba mal bolj poglobit, alpa vprasat ata google za kak link.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne So Apr 06, 2013 9:13 am

kolikor sem jaz seznanjem he tako kot sem napisu, rabi drugo stikalo za luči prizgat ki imata polg položaja 0 na njegovi levi se eno pozicijo . za meglenke prve in zadnje sta pa dva stikala na desno strani v armaturi. poleg kjer imas ze stikalo za 4žmigovce.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a Gloga dne So Apr 06, 2013 11:09 am

Jst pa sem ga zastopil, ce lahko z zmigavcem vklopi parking luci, beri - vklopis lev zmigavec-gori prednja leva, zadnja leva ali ravno kontra. Tega moj polo '99 ni imel, tud nism zihr da ga moj '97 golf ima.

Po letu '96 je blo kar nekaj sprememb, najbrz obstaja kak DIY kako to zvezat, ampak bo treba mal po-googlat.

Pravtako pa sprasuje za meglenke, tako kot ti mislis ima golf mk2 meglenke, on pa ima vrtljiv knof na levi strani za luci & meglenke, ko cel knof ven potegnes ima eno stopnjo, oz dve- za prednje meglenke in zadnje. Ce ima predpripravo za meglenke ne bi vedel, bo moral kdo drug odgovorit. Ampak ce jih bo hotu notr dat, bo mogu zamenjat tud stikalo za luci. Ne spomnim se niti, da bi za prednje meglenke gorela lucka v stevcu, mislim da gori samo mejhna lucka tam pri stikalu..
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne So Apr 06, 2013 12:13 pm

jaz pa kolker se spomnim je gorela v števcu tut za prve meglenke, lahko seveda se motim ker ze dolgo nisem nobenega taksnega z prvimi meglenkami popravlju.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a malik dne So Apr 06, 2013 1:20 pm

Gloga napisal/-a:Jst pa sem ga zastopil, ce lahko z zmigavcem vklopi parking luci, beri - vklopis lev zmigavec-gori prednja leva, zadnja leva ali ravno kontra. Tega moj polo '99 ni imel, tud nism zihr da ga moj '97 golf ima.

Po letu '96 je blo kar nekaj sprememb, najbrz obstaja kak DIY kako to zvezat, ampak bo treba mal po-googlat.

Pravtako pa sprasuje za meglenke, tako kot ti mislis ima golf mk2 meglenke, on pa ima vrtljiv knof na levi strani za luci & meglenke, ko cel knof ven potegnes ima eno stopnjo, oz dve- za prednje meglenke in zadnje. Ce ima predpripravo za meglenke ne bi vedel, bo moral kdo drug odgovorit. Ampak ce jih bo hotu notr dat, bo mogu zamenjat tud stikalo za luci. Ne spomnim se niti, da bi za prednje meglenke gorela lucka v stevcu, mislim da gori samo mejhna lucka tam pri stikalu..


prejšen polo je imel, ko sem dal smerokaz levo ali desno so gorele pozicijske luči spredaj in zadaj odvisno kam si hotel, tale pa trenutno tega nima, ja sem se spounu na ševcu ni lučke, je samo lučka za zadnjo meglenko, na šalterju pa ima malo zeleno lučko za spredaj....še od prijatelja golf1 in seat leon imata to funkcijo pozicija smerokaz...pe zadnič sem samo-ta videl je tud rekel da so meli to golfi od začetka...:/
No body's Polo is perfect but my gonna be....:P
Uporabniški avatar
malik
Novinec
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po Maj 30, 2011 1:50 am
Kraj: Celje
Avto: Low Low Polo in progress

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a LaKi dne So Apr 06, 2013 1:40 pm

To je tista parking lučka, v katero stran daš zadnji žmigavc, potem ta stran ostane pozicijsko prižgana?
Uresniči trenutni plan, namesto da razmišljaš o možnostih
Uporabniški avatar
LaKi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1514
Pridružen: Če Sep 04, 2008 9:06 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: '03 Audi A4 Avant 1.8T BEX; '99 Audi A4 1.6 ARM

Re: polo 6n smerokaz-pozicija parking---+meglenke

OdgovorNapisal/-a malik dne So Apr 06, 2013 1:46 pm

LaKi napisal/-a:To je tista parking lučka, v katero stran daš zadnji žmigavc, potem ta stran ostane pozicijsko prižgana?


to to to...kako to nardit?
No body's Polo is perfect but my gonna be....:P
Uporabniški avatar
malik
Novinec
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po Maj 30, 2011 1:50 am
Kraj: Celje
Avto: Low Low Polo in progress


Vrni se na Elektrika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron