Šibedah

Sanacija, zaščita, varjenje, barvanje, modifikacije, ...

Šibedah

OdgovorNapisal/-a NejcW dne Če Okt 07, 2010 9:37 pm

Potrebujem kontak mojstra, ki vgrajuje naknadno strešno okno-šibedah, se pravi neoriginalnega.
Hello my name is Nejc and I'm a dub addict.
Uporabniški avatar
NejcW
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 268
Pridružen: So Maj 15, 2010 3:16 pm
Kraj: Črnobil
Avto: Becikl

Re: Šibedah

OdgovorNapisal/-a GTI 8V digi dne Ne Dec 12, 2010 2:14 pm

Pogovori se z uporabnikom "apocalypsso" upam da sm prawilno črkoval...
VW ko so drugi še hodili.
Uporabniški avatar
GTI 8V digi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Po Jul 27, 2009 3:18 am
Kraj: LJ- rudnik
Avto: Golf 2 GTI 8V Digifan

Re: Šibedah

OdgovorNapisal/-a NejcW dne Ne Dec 12, 2010 4:31 pm

Bolj točno mi moreš povedat kakšne informacije ma on v zvezi s tem....ker mene zanimajo rezervni deli oziroma nova tesnila in pa če obstaja aftermarket šibedah, ki ima na zunanji strani pleh tako, da zgleda skoraj kot original :D
Hello my name is Nejc and I'm a dub addict.
Uporabniški avatar
NejcW
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 268
Pridružen: So Maj 15, 2010 3:16 pm
Kraj: Črnobil
Avto: Becikl

Re: Šibedah

OdgovorNapisal/-a fritz dne Ne Dec 12, 2010 4:59 pm

na tako nepopolno vprasanje bos tezko dobil popolen odgovor.
namrec nisi navedel za katero znamko aftermarket schiebedaha gre.
ce te zanimajo rezervni deli in tesnila, je potrebno vedet za tocno kateri artikel se gre.
ce pa ne ves znamke, pa vsaj sliko prilepi, mogoce ti bo na podlagi slike lahko kdo pomagal.
v sloveniji imas vsaj webasto in faramont zastopstva. vsaj bila so.

...če obstaja aftermarket šibedah, ki ima na zunanji strani pleh tako, da zgleda skoraj kot original :D

dvomim. vsaj jst ga se nisem zasledil do sedaj.

apokalipso je pa vgradil sibedah s clio-ta na golfa2. to mas tudi v njegovi temi predstavljeno.
lpf
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Šibedah

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Po Dec 20, 2010 12:22 pm

Živijo! Lahko podam kakšen podatek,če želiš.
Če je model takšen,da je na kakšnih vozilih vgrajen kot original,potem dobiš tudi rezervne dele zanj,sicer pa odpade.Eventuelno bi MORDA dobil kaj mimo servisa od znamke webasto,a ceneje nebi bilo,vsaj drastično ne,ker je webasto žw sam po sebi zelo drag.Shibedachov za nadgradnjo s pleho pa nikoli ni bilo.Kak bi pa zgledala streha na avtu s še enim dvignjenim plehom nad streho :( !

Farmonta pa že lep čas ni več,Fritz. Preverjeno,ker sem ga hotel na vsak nčin imet,je imel edini 10 letno garancijo,pa ne vem,al so šli rakom žvižgat,ali jih samo v Sloveniji ni več.Po kakovosti je bil zame najboljši,dost pred webastom.Sam sem vgradil dosti shibedachov raznih znamk,pa je bil slednji AS1.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Šibedah

OdgovorNapisal/-a NejcW dne Po Dec 20, 2010 1:14 pm

Na dvojki in na caddyu sm vidu aftermarket, ki je bil skoraj v ravnini strehe oz. zelo malo je gledal vn proti mojemu - zato sem tudi prašal če je kakšen k ma pleh na zunanji strani, zgledlo sigurno nebi kot original [smilie=angry.gif] ampak bi se rad vsaj približal originalu, ker se mi strehe ne menja :D ....

Kakšne so pa cene šibedahov in vgrajevanja?
Hello my name is Nejc and I'm a dub addict.
Uporabniški avatar
NejcW
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 268
Pridružen: So Maj 15, 2010 3:16 pm
Kraj: Črnobil
Avto: Becikl

Re: Šibedah

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Po Dec 20, 2010 2:14 pm

Ma kakšen original,pa ne more noben aftermarket šhibedach zgledat kot original,če se pa z vrha dol vtakne kot čep v steklenico in ima močan širok PVC ohišje/rob,ki ojačata oslabljeno streho,ker je izrezana in je ta rob/ohišje z vrha in od spod,čez vrh tega roba pa sedi steklo!!! Saj so eni shibedachi lepo narejeni in spelani,ampak takšnega izgleda,kot original z ravno streho,brez robov,brez zunanjega spojlerja (če je kaj zakaj firma,ga ima)z aftermarketom ne moreš doseč,kar pa ne pomeni,da je zato kaj slabše kakovosti,ali pa da nima tako dobrega efekta.Nikakor!
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm


Vrni se na Karoserija

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov