O klimi to in ono

Sedeži, prevleke, armatura, volan, števci, gumbi, ogrevanje, klima, ...

O klimi to in ono

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Apr 24, 2013 3:36 pm

Ker ne želim da se premiumu še dalje smeti tema ,predlagam da se debata o climatroniku v trojki in podobne zadeve nadaljujejo tukaj.


Re: K:klimatronic golf 3

Napisal/-a apokalipso dne Sr Apr 17, 2013 6:56 pm

Za vse kar sem potreboval sem dal 50 evrov. Se pravi ohišje z grelcem in motorji , napeljavo in displej. Relejno postajo sem imel že doma.

Zadeva je preprosta. Izgradiš vse skupaj in odstraniš ohišje grelca z loputami in vgradiš ohišje climatronika . Je tako identično , da ne boš vedel , katero je od štirice , katero od trojke. Premenjat moraš le grelca med sabo , ker ima štirica hitre spojke , a ne ?
Na sprednji levi krak zmontiraš relejno postajo , blendo , ki si jo imel prej okoli gumbov gretja , pa prilagodiš sedanjemu displeju. Malo več spretnosti in znanja potrebuješ , da vse skupaj povežeš v sistem ( kablovje ) , a ni sile . To je to .

apokalipsoStalni uporabnik Prispevkov: 1384Pridružen: Sr Feb 17, 2010 3:00 pm
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: O klimi to in ono

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Pe Apr 26, 2013 8:47 am

na UV sezor si se spomnu potem, ko sem ga jaz omenil v tisti temi ? ali si skompletiral u nulo do potankosti perfektno vse...samo polovico senzorjev si izpustu ?
ali ga nisi imel pri sebi na dan montaže ? kar pomeni da nisi dobil vsega za 50€ in da boš moral še kaj doplačevat in se še trudit tam vezat vse "v nulo" dokler bo vse v nulo ? in kolko časa bo trajalo ? ti še to leto ne boš imel imel tega senzorja, če sem dobro razumel.


Burek , senzor visi na kablu pod armaturo , ker moram podaljšati napeljavo , ki je prekratka in luknjo v armaturi moram narediti zanj.

Na zdravje !
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: O klimi to in ono

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Apr 26, 2013 9:00 am

pa kako si lahko 50 kablov spojil in izoliral in spravil nazaj na mesto a enega ti je blo težko podaljšat in najt primerno mesto ? drugače pa menda imaš mk3 armaturno v avtu, in mk3 je imel climatronic, torej ga lahko daš na original mesto (senzor namreč).

ali....ne.....sorry....original ni lepo in zanimivo. dejmo pokazat kaj znamo:

V kotu med armaturno in vetrobranskim imaš nekaj placa za stlačit not senzor. sej tebi ne bi smel bit problem ker obvladaš cvikarce, epoxy in bumper spray.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: O klimi to in ono

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Pe Apr 26, 2013 9:17 am

Armatura je klasična ne za uv senzor.

Kjer bi moral biti , se ne da zmontirati , ker je tik pod njo šasija , poleg teka je njen prednji del oblikovan po krivulji stekla avtomobila.

In ker ne pogojuje delovanja , je zaenkrat na stranskem tiru in bo počakal kadar bo volja in čas.

In svoj projekt sem na vsem začetku poimenoval : totalna predelava. Mislim da to pove vse. Avto je bil namenjen , da se na njemu izživljam , nato pa sem hotel to deliti še s kom. Če sem naletel na nepravi forum , mi je sedaj žal.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: O klimi to in ono

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Apr 26, 2013 9:21 am

ne maramo izživljanja nad klasičnimi lepotami razen v obliki burnoutov ali do konca pohojenih stopalk od plina.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf


Vrni se na Notranjost

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov