Obnovitev amortizerjev

Vzmeti, amortizerji, zavore, krmilni mehanizem, ...

Obnovitev amortizerjev

OdgovorNapisal/-a Vičo dne Pe Jan 15, 2010 7:10 pm

Malo sem u dvomih, kaj naj naredim.
Sumim, da je eden od mojih Koni-jev malce zvit, pa tudi drugače so utrujeni in niso kot bi mogli bit. Kdo to obnavlja? Turnšek? Zadnje cajte sem slišal ene par pikrih na njegov račun... Vuga? Hmmm. Je še kakšen?

Al čem vržt use skupej u swču in nabavit novo. Ma se mi ne daje zdej eno plačo za Bilštajne. Monroe Refleks? S tem da bi pole mogu kupit še ene pametne fedre.
Alpa kake poceni gewinde. Zadnje čase sem zasledil da folk dosti kupuje firmo AP (ne AP racing, ampak samo AP), ki naj bi bla hčerinska firma KWja (tako kot Weitec). Vstopni razred, stanejo okrog 400 - 450, s tem da pravijo, da so za ta denar odlične.

Kaj nardit?
Ladeluftgekühlt
Uporabniški avatar
Vičo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3327
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 12:28 am
Kraj: Bistrc
Avto: '90 GTi G60

Re: Obnovitev amortizerjev

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Pe Jan 15, 2010 7:26 pm

dvomim da ti bo kdo uspešno obnovu zvit amortizer... [smilie=blink.gif]

tak ti bom reku:
Vičo napisal/-a:Kaj pa kakšen H&R Cup Kit.

:D

Glede na to da se ti ne daje 800+ za podvozje za dailyja, kar je nekak logično, ker je v igri še en hujši projekt, bi ti res raje predlagal recimo H&R Cup kit, al pa kaj podobnega, precej raje kot neke no name AP, ki so sam zadnje cajte slučajno popularne...
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Obnovitev amortizerjev

OdgovorNapisal/-a Vičo dne Pe Jan 15, 2010 8:27 pm

Že že, ma jst bi rad avto konkretno znižal :)

Alpa če kupim nekaj malo boljšega in potem zmontiram na G60, ko bo zrelo.
Ladeluftgekühlt
Uporabniški avatar
Vičo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3327
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 12:28 am
Kraj: Bistrc
Avto: '90 GTi G60

Re: Obnovitev amortizerjev

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Pe Jan 15, 2010 8:57 pm

60/40 ni dost?
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Obnovitev amortizerjev

OdgovorNapisal/-a čare dne Pe Jan 15, 2010 10:41 pm

Turnšek naredi marsikaj ampak vprašanje je denar.Če pogledaš nek navaden amortizer se ga sploh ne splača obnavljat,ker je nov raznoraznih proizvajalcev lahko tudi cenejši v nekaterih primerih kot obnovljen Turnškov,če je pa zvit pa menda naredi novo batnico.Pozanimaj se.Pozanimaj se tudi pri Vugi je pa še Jenko v Radomljah.Okoli gewind in drugih tlem približajočim zadevam zadevam ti bojo pa lastniki le teh zadev najbolje svetovali.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Obnovitev amortizerjev

OdgovorNapisal/-a fritz dne Pe Jan 15, 2010 11:29 pm

jaz osebno o obnovljenih nocem niti slisat. za jetto sem vzel nizko proracunske gewinde, ne vem se kako se obnesejo,
tako sem se pa odlocil ker itak s tem avtom dobesedno samo krujzam, sam al pa z otroki, in so ble definitivno boljsi nakup
kot recimo monroe za priblizno isti sold.

kar se tice rallye-a bom al doktoriral al pa pregorel. se zmeraj ne vem kaj. za kw najbrz se ne bom tako hitro zbral,
moram pa nekaj naredit. ce bi blo dovolj kandidatov, prmejdus da bi se nam isplacalo it v anglijo, al pa organizirat
skupinski nakup in si izborit rabat.

tako ti povem, kar se tice rallye-a se recimo fk dobesedno ne obnesejo, medtem ko se ap obnesejo.
in ap stavijo in nemci in anglezi na rallye-e. zdaj a so to iste rang kot ap za 19e ne bi vedela.

vico, precekiraj si zs :wink:
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Obnovitev amortizerjev

OdgovorNapisal/-a Ales1A dne So Jan 16, 2010 8:27 pm

Jaz sem na hyundaju dal obnovit amortizerje k amortizer.si. Pri tem je to kul, da sem spotoma menjal še fedre in so amortizerje prilagodili na te fedre plus višino sem se lahko zmišelval (premika se šalca na amortizerju), potem glede trdote se lahko zmišljuješ. Cena takega posega pride mislim da nekje 60€ po blažilcu (nekaj varira od avtomobilov), ni nov je pa zelo vredu narejen. Mati ima sedaj to 1 leto na avto pa je kul, kolega blizu 3 let in je še vedno tako kot je bilo.
Uporabniški avatar
Ales1A
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To Avg 04, 2009 10:36 pm
Kraj: Tržič
Avto: Golf 2 GTI


Vrni se na Podvozje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron