Nakup gewind v-maxx

Vzmeti, amortizerji, zavore, krmilni mehanizem, ...

Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a Ales1A dne Ne Jul 25, 2010 11:59 am

lep pozdrav, ker so mi zadnji blažilci sputili dušo je čas da nekaj naredim na podvozju. Po forumu dosti hvalite gewinde v-maxx, sedaj malo sem brskal po ebayu in prišel do cene 277€ (za toliko prodaja ena firma na ebayu ostali so vsi dražji). Mene zanima iz kje ste vi naročili to? Sej kolikor sem gledal je samo en model gewind za golfa 2ko, tako da načeloma me ne morejo nategnit in dati 2 serije nižji model.

hvala za odogovre
Uporabniški avatar
Ales1A
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To Avg 04, 2009 10:36 pm
Kraj: Tržič
Avto: Golf 2 GTI

Re: Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Jul 25, 2010 12:04 pm

premaknjeno v pravilni podforum.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a BureK dne Ne Jul 25, 2010 1:20 pm

Ales1A napisal/-a:lep pozdrav, ker so mi zadnji blažilci sputili dušo je čas da nekaj naredim na podvozju. Po forumu dosti hvalite gewinde v-maxx, sedaj malo sem brskal po ebayu in prišel do cene 277€ (za toliko prodaja ena firma na ebayu ostali so vsi dražji). Mene zanima iz kje ste vi naročili to? Sej kolikor sem gledal je samo en model gewind za golfa 2ko, tako da načeloma me ne morejo nategnit in dati 2 serije nižji model.

hvala za odogovre


ti si prebral samo to kar si hotel.

poglej kaj predlaga x-hair. jaz razmišljam isto kot on, ker sem slučajno naletel na en tak komplet Bilstein-Eibach in sem prezadovoljen. dvomim da bom kdaj menjal setup :D

stane pa približno duplo od tega kar nameravaš odštet za gewinde, s tem da nudijo 6x večji užitek in udobnost v vožnji.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Jul 25, 2010 1:28 pm

pri vseh takih pomembnih komponentah avtomobila velja samo eno, že neštetokrat povedano pravilo: kolikor denarja, toliko muzike.

če si se pa fiksno odločil za v-maxx, pa je pomoje vseeno kje jih kupiš. Verjetno pa tiste za 270€ niso enake kot tiste za 400€.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a Ales1A dne Ne Jul 25, 2010 1:35 pm

Čisto verjamem da več denarja več muske, samo med 300 in 600€ je kar nekaj razlike.

Jurtz mene zanima točno za te gewinde, ker se prodajajo od 277€ do 350€, ali je možnost da so za 277€ kaj slabše.
Uporabniški avatar
Ales1A
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To Avg 04, 2009 10:36 pm
Kraj: Tržič
Avto: Golf 2 GTI

Re: Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a fritz dne Ne Jul 25, 2010 2:36 pm

ce ima vmax samo en model, potem cena ne igra vloge pri kvaliteti, bo najbrz vzrok prej marza trgovca.
ko sem jaz kupoval moje, je najdrazji ponudnik imel 30% visjo ceno kot uni od katerega sem kupil jaz.

saj ti si navedel surovo ceno brez postnine? koliko je pa postnina?
da te une cenejse ne bojo potem drazje prisle....
lpf
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a Ales1A dne Ne Jul 25, 2010 2:46 pm

pri temu za 277€ je poštnina v slovenijo 34€ (kar je veliko), v avstrijo pa 10€, kar v bistvu ni problem ker imam možnost naročiti tja ker prijatelj dela v avstrijski firmi in je vsak dan gor
Uporabniški avatar
Ales1A
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 120
Pridružen: To Avg 04, 2009 10:36 pm
Kraj: Tržič
Avto: Golf 2 GTI

Re: Nakup gewind v-maxx

OdgovorNapisal/-a vwmk1 dne Ne Jul 25, 2010 3:10 pm

jst sm jih naroču za 270€+ 20€ poštnina iz nemčije, pa sm zadovoljen za to kar jih rabim...tiste za 300€ pa pomoje niso kej dosti bolše, isti šmorn... seveda če govorimo o isti firmi, v-maxx
"people's car" nothing even comes close
Uporabniški avatar
vwmk1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne Sep 28, 2008 9:48 pm
Kraj: Pivka
Avto: Golf I cabrio, Golf III GT TDI


Vrni se na Podvozje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov