obnova/popravilo glave tip P motor PG

Pogovori o materialu (surovine, orodja, načrti, ...) in storitvah (barvanje, peskanje, poliranje, kleparji, ličarji, mehaniki, pooblaščeni servisi, ...)

obnova/popravilo glave tip P motor PG

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Sr Maj 05, 2010 6:08 pm

Zanime me kdo bi mi lahko zrihtal glavo, obnovil, oziroma poštimal vse potrebno.
se pravi ravnanje, popravilo sedišč ventilov, zdej nevem, zamenjava vodil in teflonov po potrebi?
jaz bi samo prinesel komplet glavo in rabim da se glava zihta da jo samo nataknem spet nazaj. lahko tudi nabavim vse potrebne dele, rabim samo majstra ki bo to naredil .. seveda bi bilo dobro čim prej, pa da me nebi glih obral ko zlatar, pa recimo nekje regija dolenjska, pa okolica ljubljane. lahko tudi drugje, če se najde kdo, ki bi mi to za sixpack odpeljal kam dlje. bi pa rad da je narejeno dobro, ker se mi ne da več ukvarjat z nekimi slabimi majstri, da si potem samo nabijam stroške z okvarami.

Informacije dobrodošle.
Hvala! [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: obnova/popravilo glave tip P motor PG

OdgovorNapisal/-a urs1 dne Sr Maj 05, 2010 9:35 pm

jaz sem sicer svojo rihtal sam , brusil pa mi jo je Matjaž .... vem pa da ti on lahko to vse naredi : velepec matjaž , depala vas 041 757 806
Boli te kurac sej si na morju sam plaža je mal daleč ;)
Uporabniški avatar
urs1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 882
Pridružen: Če Jan 08, 2009 7:29 pm
Kraj: ljubljana
Avto: Golf mk1 Cabrio , MB W124CE

Re: obnova/popravilo glave tip P motor PG

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Sr Maj 05, 2010 10:39 pm

trenutno mi je wob zrihtal varjanto v LJ, mogoče je to isti človek, v glavnem zaenkrat hvala za pomoč.
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)


Vrni se na Material in storitve

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov