Kupljeno :) golf II GTI ali GTI oblika :) golf điti

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Kupljeno :) golf II GTI ali GTI oblika :) golf điti

OdgovorNapisal/-a ameno dne So Feb 17, 2007 1:08 am

V blizni prihodnosti mam namen kupt golfa II GTI (obvezno tazga da ni mocnej k pa 80KW-zrd registracije seveda :( ).Najbl mi je vazn da dela tko k more pa da je u dobrmu stanju. Finančno pa tm sm prpravlen dat do 2000?.Tko da če ma kdo kšno dobro ponudbo nej prosm napiše tukej.

LP!
Uporabniški avatar
ameno
Novinec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Mar 09, 2006 7:10 pm

OdgovorNapisal/-a super98 dne So Feb 17, 2007 10:39 am

edina rešitev zate je potem 8V GTI s kodo motorja PF (sonda+kat), ki ima 79 KW, ostali so močnejši.
TJUNING PA TO...
Uporabniški avatar
super98
Mirko
 
Prispevkov: 3563
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 4:30 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Golf II G60, MB W123 coupe

OdgovorNapisal/-a fritz dne So Feb 17, 2007 5:12 pm

evo, jaz ti prodam mojega crnega. verjetno eden boljsih na nasem trgu.
tiste tri kw razlike med pf in pb ne predstavlja tako velike razlike, da bi zaradi tega obubozal. avto ma 147 tkm in je vse se original, razen corrado notranjosti. avto ima klimo in stresno okno . ponudba velja 3 tedne.

prides, prineses 2500 in se odpeljes.

ce si prineses svoja platisca odbijemo kaksnega stotaka.
vec o avtu si lahko ogledas saj ves kje v galeriji.

Slika

lp fritz

ps.: pa lepo prosim ce se malo potrudis pri slovenscini, kajti ce ti jaz odgovorim po moje ne bos nic zastopil, potem pa ne vem kako bi se pocutil, ko bi moral sestavek desifrirat.... pa brez zamere. tako smo se na favdlu zmenili. vsaj malcek spostovanja do slovenskega jezika.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

OdgovorNapisal/-a BureK dne So Feb 17, 2007 5:23 pm

fritz ?
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

OdgovorNapisal/-a ameno dne So Feb 17, 2007 8:41 pm

fritz napisal/-a:evo, jaz ti prodam mojega crnega. verjetno eden boljsih na nasem trgu.
tiste tri kw razlike med pf in pb ne predstavlja tako velike razlike, da bi zaradi tega obubozal. avto ma 147 tkm in je vse se original, razen corrado notranjosti. avto ima klimo in stresno okno . ponudba velja 3 tedne.

prides, prineses 2500 in se odpeljes.

ce si prineses svoja platisca odbijemo kaksnega stotaka.
vec o avtu si lahko ogledas saj ves kje v galeriji.

Slika

lp fritz

ps.: pa lepo prosim ce se malo potrudis pri slovenscini, kajti ce ti jaz odgovorim po moje ne bos nic zastopil, potem pa ne vem kako bi se pocutil, ko bi moral sestavek desifrirat.... pa brez zamere. tako smo se na favdlu zmenili. vsaj malcek spostovanja do slovenskega jezika.


Ja meni ravno tisti 3kw predstavlajo dosti še posebej zato ker sem voznik začetnik. Vem, da si zelo veliko vložil v avto in zato vem da ga zelo ceniš. Vendar več kot 2000? res ne morem dati za avto saj je že to maximum kar lahko dam.Tako da nažalost tvoje ponudbe ne morem sprejeti.
Uporabniški avatar
ameno
Novinec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Mar 09, 2006 7:10 pm

OdgovorNapisal/-a fritz dne So Feb 17, 2007 9:21 pm

no problem.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Feb 18, 2007 3:08 pm

BureK napisal/-a:fritz ?

Ja, fritz?!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

OdgovorNapisal/-a frcac dne Ne Feb 18, 2007 3:19 pm

Tale GTI je ODLIČEN. Če bi ga kdo imel samo gas... Renato pa zihr ve kako in kaj, dajte mu zaupat pa bo ;)
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a fritz dne Ne Feb 18, 2007 5:42 pm

torej, kot je saso reku, ene stvari so se zavite v meglo, ampak ce je kdo res interesent za res dobrega GTI-ja , avto je naprodaj. avto kot osnova je res dober in v original stanju.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 Van den BOSCH dne Po Feb 19, 2007 4:14 pm

3kw pr registracij?

82 kw gti, z AO+, zeleno karto in 100% zavarovanje, s tehničnim in usem (vključno mlad voznik) je 925 evrov.

79 kw z isto konfiguracijo 740 evrov. toj 150 evrov razlike. zapijem jo v enem petku. kaj pa je 365 dni v primerjavi z 150mi evri.

jest ravno gledam za svojga, mam ravno okroglih 200 tisoč na leto. pa se mi ravno ne vid da bi moral jest kruh in vodo zarad tega.
rad tepem majhne otroke in Ĺženske z velikimi dojkami


Slika
Uporabniški avatar
kr3mn1 Van den BOSCH
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2640
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:07 pm
Kraj: Kranjcan - vsepovsod sam na babi ne

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Po Feb 19, 2007 4:32 pm

Tocno tako kot je napisal Kr3mn1.
Ce ti tistih 100eu na leto pomeni toliko, si raje kupi tas dizla in noter tankaj kurilca.

"Paket" z zavarovanjem, kot ga je omenil Kr3mn1 te pride:
-za 82kw pri Triglav 874,10 EUR
..................Maribor 897,10 EUR

-za 79kw pri Triglav 732,10 EUR
..................Maribor 731,10 EUR

Vir: http://www.amzs.si/?podrocje=5

Ce bil bil jaz na tvojem mestu bi pocakal na boljse financne case, predvsem pa bi pri avtu gledal da ima digifant vbrizg, in da ni bil kdaj mesarsko popravljen.

pies: Saj ves, da se lahko zavarovanje placa tudi v max. 10ih obrokih?

Lp
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

OdgovorNapisal/-a frcac dne Po Feb 19, 2007 4:39 pm

Če gledaš avto za dva jurja in ti je problem 150? za registracijo me pa prav zanima kdo bo na tem avtu poštimal kakšno malenkost do dve, pa mu zamenjal ploščice ko bo cajt, pa nove gume,... Krneki :?

Če bi rad imel GTija pol je fritzev odlična izbira, tega sem gledal danes http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1232020 je veliko lepši kot na slikah in bi tudi bil vreden nakupa pa še kakšen bi se našel.

Upam da se zavedaš da je nepotrebno varčevanje na avtu igranje z lastnim življenjem... in to ravno takrat ko ni treba :!:
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a $küll dne Po Feb 19, 2007 5:35 pm

Zavarovanje lahko plačaš v 5 obrokih brez obresti, vsaj na moji zavarovalnici... tistih 150 eur boš 10x prišparal na servisih, ličarjih itd če kupiš fritzovega.
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

OdgovorNapisal/-a fritz dne Po Feb 19, 2007 7:28 pm

v glavnem tako je: prvo je treba odrasti, pospravit podstresje, uskladit izelje in realnost potem pa se odlocit.
dobit dober in poceni avto je utopija to vemo vec ali manj vsi , ki smo zamenjali " nekaj" avtomobilov, razen ce imas ret ku loncek od marmelade.

dejstvo je tudi da vsi vemo da na koncu s popravili in extra stroski prides u koncni fazi na isto, kot ce bi takoj kupil boljsi in drazji avtomobil.
o sparanju ne bom razglabljal niti ne o poceni vzdrzevanju, ko potem zlajfi skripajo kot volovska vprega.

ampak tako je vsak se odloca sam in ma pravico kupit kar hoce za kolkor hoce. mislim da smo fantu vse povedali in tako lahko prenehamo nakladati in razglabljati naprej. ameno bo pac iskal pf golfa. obilo srece, sam sem vedel samo za enga, pa se ta je sel u maline in kasneje u kontejner, mislim da jih je pri nas izredno malo, pa se to iz uvoza in pogosto sklumpano skupaj.

lpf

p.s.: kar se tice zavarovanje, sem ze dva dni nazaj preveru pri mojemu agentu. jaz osebno pri nakupu avta za 2k nikoli ne bi gledal za 100 eur razlike letno... kot je reku kaer en vikend u gostilni....
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

OdgovorNapisal/-a ameno dne Po Feb 19, 2007 7:41 pm

Ja sedaj sem malo premislu in je res tko ja tisth 150? na leto ni nič v primeru da z avtom nimam stroškov. Je pa tud tako 2500? se ne sliši veliko ko pa to preracunaš u SIT pa to pride 600.000 sit kr ja pa že velik in za tak denar (2000?) pricakujem tud dost, tako da mislim da je treba mal bolj premislt kaj bi kupu mogoče že golfa III GTI sam dvojka je še useeno my first love :D tko da sm bolj za golfa II. Aja pa še nekaj a ma kdo mogoče kakšne informacije o porabi golfov, ne samo GTIja ampak tudi ostalih modelov ?

Če ma pa kdo še kakšno pametno ponudbo,predlog itd. naj pa prosim pove.

LP!
Uporabniški avatar
ameno
Novinec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Mar 09, 2006 7:10 pm

OdgovorNapisal/-a ameno dne Po Apr 16, 2007 2:31 pm

No tko sej večina vas pomojm že ve da sm kupu od fritza GTIja tko da se mi je končno uresničl to kr sm si močno želu imet. Z avtom sem res izredno zadovlojen, do zdej nobenih težav tok tok :D Pa še tri slikce bom kr tukej prlepu da nebom nove teme odpirov, seveda se ta tema lahko briše če je komu v napoto :)

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ameno
Novinec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Mar 09, 2006 7:10 pm

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Apr 16, 2007 2:35 pm

brez zamere, ampak teme v malih oglasih so namenjene kupovanju in prodajanju stvari....in ko so stvari prodane ali kupljene, ali pa po določenem času neaktivnosti oglasa se teme brišejo...

Brez panike...s časom boš dobu dostop tud do ostalih delov foruma, pa ga boš predstavu v Galeriji....

Potrpljenje fant ;)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

OdgovorNapisal/-a ameno dne Po Apr 16, 2007 2:53 pm

Čist razumem tko da ni panike :wink:
Uporabniški avatar
ameno
Novinec
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Če Mar 09, 2006 7:10 pm

OdgovorNapisal/-a fritz dne Po Apr 16, 2007 6:21 pm

no, zgleda, da ti je jurtz prelozu stvar u galerijo. lepo je slisat, da z avtom nimas nobenih problemov. sicer je bilo to za pricakovat, vendar nikoli ne ves, ene stvari so pac nepredvidljive. vsec mi je ker ostaja tak kot je bil in vse kar je novega je samo v dobro. ti kar tako naprej, pa ce bo kaj novega, bomo ze ustimali tako da bos zadeve lahko objavil.

obilo uzitka se naprej
lpf
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60


Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov