polo 6n

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

polo 6n

OdgovorNapisal/-a cirman dne Sr Jan 22, 2014 11:17 am

evo, ker projekt mk2 še vedno stoji, za bmwja, ki je bil celo leto vožen pa se je čez zimo našla garaža, je bilo potrebno kupit wintervagen :D k hiši je prišel polo 6n, letnik 98, 1.4 60ks, od opreme premore el. stekla, servo volan, centralno zaklepanje in pa ABS zavorni sistem. Prevoženih ima 220 tisoč, zadnjih 5 let je bil v lasti sestre oziroma njene hčerke. Avto je solidno ohranjen, rjav je prednji blatnik ki šteje 3 pomladi (seveda ponaredek :roll: ), nekaj bušk se kaže že tudi po zadnjih obrobah. Planov hudih ni, ker nočem da bo to spet en izmed nedokončanih projektov. sicer pa naj slike povedo več:

Avto takšen kot je, pripeljan iz Litije v domačo gorenjsko:

Slika

ker so bile na avtu spredaj zimske gume pobrane že v minus, je kolega častil 15 colska zimska platišča in pa gume sava s3 dimenzij 195 50 15. eno platišče je v centro malce zvito, dve sta povarjeni, tako da resnično ni za drugo kot za zimske radosti (čeprav bo zima očitno zelena [smilie=angry.gif] ):

Slika
Slika

ker mi na rdečem bela platišča delujejo všečno, mu je manjkala prizemljitev:

Slika
Slika
Uporabniški avatar
cirman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Sep 25, 2013 1:00 pm
Kraj: Žiri
Avto: VW polo, golf 2j

Re: polo 6n

OdgovorNapisal/-a cirman dne Sr Jan 22, 2014 11:26 am

ker je doma kar nekaj robe za take vozove, sem mu namenil še druge prednje luči in pa masko brez znaka. Odstranil sem mu še okvirčke za registrske, zamenjal anteno:

Slika
Slika

Hotel sem mu odstranit še bočne letvice pa so mojstri uporabili eno močno zadevo za pritrditev le-teh, tako da je šla letvica dol kar z barvo vred:

Slika

ko dobim drug blatnik:

Slika

ki ga bo vrjetno potrebno barvat pa se lotim popravit še vrata in pa zadnje obrobe. Je pa avto danes tak kot bo ostal kar se tiče predelav.
Pa še ena kar tako:

Slika

lp, cirman
Uporabniški avatar
cirman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Sep 25, 2013 1:00 pm
Kraj: Žiri
Avto: VW polo, golf 2j

Re: polo 6n

OdgovorNapisal/-a BSTYN dne Sr Jan 22, 2014 12:21 pm

škoda da so platišča bolj boga ... te OZejke se mi že dlje časa dopadejo :D pa težko je dobre najti :)
BSTYN
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 678
Pridružen: Po Mar 05, 2012 5:30 pm
Avto: Ford Mondeo 2.0 TDDi Ghia

Re: polo 6n

OdgovorNapisal/-a malik dne Sr Apr 02, 2014 1:13 am

imam zadnje 6n2 luči pa sprednje original črne če te zanima...pa plus nekaj malega za polota...;) drgač pa hud..si pomislil kake jeklene mogoče malo proširjene nevem na kake 8J pa na belo?
No body's Polo is perfect but my gonna be....:P
Uporabniški avatar
malik
Novinec
 
Prispevkov: 35
Pridružen: Po Maj 30, 2011 1:50 am
Kraj: Celje
Avto: Low Low Polo in progress


Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron