VW Golf mk2 GL

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a BruM dne Ne Avg 30, 2015 1:46 pm

To pa je obnova kot se šika!!
Pohvalno, samo tako dalje.. :wink:
BruM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1400
Pridružen: Po Avg 03, 2009 12:35 am
Kraj: >>obala<<
Avto: mercedes 500sec

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a ribnčan dne Ne Avg 30, 2015 6:10 pm

Daj mi reci kdo ti je barval avto, zgleda lepo [smilie=yes.gif]
Ribnčan Urban po celmu svetu znan :)
Uporabniški avatar
ribnčan
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 312
Pridružen: So Feb 27, 2010 1:16 am
Kraj: Okolica RIBNICE
Avto: GOLF VR6+AUDI A4 B8 3.0 TDI+APN 6S

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Ne Sep 06, 2015 12:04 pm

Roke in nosilci na svojem mestu tokrat pravilno obrnjeni :)

Slika

Vijaki so bili v odličnem stanju zato sm jih dal samo pocinkat tisti slabi so bili zamenjani z novimi
Takole zadeva zgleda na avtu.

Slika

Še zadnja prema z stabilizatorjem.

Slika

Nekak mi je uspelo rešit zadevo z servo volanom oz. z jermenicami za servo volan. Prej sm imel glavno jermenico z blažilcem za klimo (026 105 243 A) ki je zamaknjena bolj ven in ni bila poravnana z jermenico na alternatorju posledično je bil zamaknjen tudi jermen. Nato sm uporabil kar jermenico ki je bila že na motorju (026 105 243 B) ob nakupu res da ima ta jermenica manjši radij za približno 1cm vendar so se zadeve poravnale tok da upam da ne bo problemov. Zadva pa izgleda nekak takole.

Prej:
Slika
Potem:
Slika

V glavnem zmada v motornem zalivu postaja vse večja. Vse veje so na svojem mestu zdevo je treba le še lepo speljat ter priklopit na svoje mesto :)

Slika

Slika

Nekaj dela nas čaka še na spodnjem delu. Ne vem zakaj ampak ta školjka nima pripravljenih vijakov za zunanjo benz pumpo tok da bo treba to nekak uštimat. Modificirat pa bo treba tudi dve cevi za zavore. Na sreče sm že pred časom čist po naključju dobil lepo ohranjene original cevi za gorivo za PB motor tok da mam to uštimano.
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Ne Sep 20, 2015 9:17 pm

Zavorne cevi smo poštimal ni glih točno tako kot original se bo treba mal še poigrat da ne bo preveč povito vse skupaj ma bomo uštimal.

Slika

Očiščeno ohišje benz pumpe ter prašno barvan nosilc skupaj za zamenjanimi vijaki ter gumjastimi nosilčki.

Slika

Zamnjali smo sklopko, našraufali menjalnik ter vse skupaj na dvigalo.Z izpušnim kolektorjem nism slikal ker smo bli vsi udeleženi preveč neučakani

Slika

kako bo vse skupaj izpadlo. [smilie=beer.gif]

Slika

Še skupaj z airbox-om ter vezno, da drži hladilnik

Slika

Pa še ena iz mal čudnega kota ;)

Slika

Kok bo pa naprej bomo pa vidl. Priklopit je treba še par zadev pol pa da vidmo če zadeva zalaufa.
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a BruM dne To Okt 06, 2015 12:02 am

kako se nadaljujejo dela? je že zalaufal? :mrgreen:
a je bla pol vredu tista guma oz grlo čez volanski kardan?
BruM
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1400
Pridružen: Po Avg 03, 2009 12:35 am
Kraj: >>obala<<
Avto: mercedes 500sec

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Sr Okt 07, 2015 10:06 pm

BruM napisal/-a:kako se nadaljujejo dela? je že zalaufal? :mrgreen:
a je bla pol vredu tista guma oz grlo čez volanski kardan?


Zaenkrat dela potekajo brez večjih problemov avto je z hex-ovo pomočjo zalaufal in tud lepo laufa zaenkrat ni slišat nič sumljivega iz motorja :D bo treba par km nabit, da vidmo realno sliko. Tista guma ni bla vredu je od trojke in ne paše na dvojko. Prevelik radij na požarni pa prekratka je. Sm pol kar prek neta naroču novo za dvojko. Sam ni problema je fura do dol pa nazaj odtehtala napačno gumo. Tisto cesto bo traba še kdaj obiskat. ;)

Edin večji problem zaenkrat je, da mi pušča iz servo letve na vrhu pri štiftku ki se nahaja pod nosilcem prestavne palice. Zdaj ne vem a lahko tisti štiftek zadihtam ali je tisto kak odušek, snemanje letve je zadnje na spisku. Če kdo ve kaj o tem ?

Zaenkrat mi manjka samo še kabl za MFA števc pa pogruntat morem kje gre vakum cevka od ventila do števca pol pa pride na vrsto zunanjost. Vrata, blatniki, pokrovi motorja in riti pol pa še zafrkancija z pragovi in obrobami ;)
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Ne Nov 01, 2015 3:26 pm

Da mal osvežimo

Avto je v gorbem sestavljen vsaj kar se motorja ter podvozja tiče ima še nekaj manjših težav, ki jih bo treba odpraviti. Resetirat računalnik ter naštimat lerlauf, malo bolj natančno nastavit sklopko, še enkrat preverit zavore ter ročno, zamenjat cevko na zunanji benz pumpi, nastavit zajlo za gas pač detajli da bo avto lepo laufal. Zajlo za gas ter števc sm kupil nove sam so obe nekam čudno dolge tok da bom zadevo verjetno menjal z rabljenim originalom.
Motorni zaliv je bolj ali manj skompletiran mogoče se bomo še mal poigral z kabli in kakimi detajli.

Slika

Še ena od spodaj:) Sam to ne bo vidno ker bom dal plastično zaščito od dizla.

Slika

Zmontirana benz pumpa, tisto pa je cevka,ki jo bo traba menjat ma za testirat je dobra [smilie=blink.gif]

Slika

Pa še termo zaščita poda

Slika

Zadnja havba, blatniki, prednja vrata ter šibedah so že pobarvani.
Zrihtat je treba še dvoje zadnjih vrat ter prednjo havbo pol pa se avto lahko sestavi. Kar se tiče tega bi velik raje imel trivratno školjko :wink: ma tud pet vratna ni slaba sam kar je več dela z vrati zato ker se barva tud notranji del.

Slika

Slika

Nalepka je nova par milimetrov sm jo prenizko pripopal mogoče ene 3 mm. Od daleč se ne pozna toliko sam za prvič smo jo kar dobro uštimal. Za naslednjič pa vemo kje smo napako nardil.

Slika

Niti ne izpade tolk salbo pa tud z spojlerjem se lepo poravna ;)

Slika
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Po Nov 02, 2015 2:07 pm

top faking šit! 8)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Ne Dec 13, 2015 4:33 pm

Jurtz napisal/-a:top faking šit! 8)


Se trudmo, da bo tako ostalo :wink:

V glavnem zadnji mesec se je delalo predvsem na školjki. Zbrusili in poštrihali so se vsi deli razen odbijačev, ki se bodo štrihali naknadno. Avto je v končni fazi kar se tiče zunanjosti. Začel smo ga sestavljat motor pa smo ogreli na delovno, da vidmo če vse funkconira tko k more. Prvi je dal odpoved beli senzor za pritisk olja zafrkava pa me še hladilna tekočina verjetno airlock kar se tiče ostalega je avto lepo delal ni blo slišat kakšnega sumljivega zvoka pa tud sumljive luže pod avtom ni blo vidt.

Uspelo mi je dobit drugo servo letev ker mi je prejšna puščala pri štiftku pa verjetno še kje, ne vem.

Slika

Tokrat smo dobili ZF letev, prejšna je bila TRW.
Potrebno jo je blo le spucat ter zamenjat manšete ter končnike, tok da je na koncu zgledal nekak takole.

Slika

Slika

Poštimal sem še notranjost zadnje havbe. Zamenjal sm ji še šobo ter tesnilo ključavnice ter našopal še vosek, dobila pa bo še nove luči za registersko.

Slika

Slika

Dobil sm še origi zajle gasa ter števca kot sem rekel bolje rabljen origi kot nov ponaredek.
Zajla za števec je bla približno enako predolga kot za gas in je šla kar nekam po svoje po motornem prostoru.

Slika

Poštimal sm še plastike. Voznikova letvica bo nova ker moja je bolj ko ne apn ker so jo rihtali n00bi, ki jim gredo po glavi le knipingi in gesipe.

Slika

Zdaj pa še mal na školjko. :wink:
Blatniki so z notranje strani povoskani

Slika

Poštrihana prednja vrata, ključavnice so ble spucane ter namazane na novo. Notranjost ravno tako očiščena ter povoskana

Slika

Slika

Slika

Še zadnja

Slika

Ter pokrov motorja. Tukaj sm prav tako nabavil nove šobe ter zamenjal vse cevi za vitrex. Zamnjal sm tud "blažilce" ki pridejo na havbo.

Slika

Počasi smo začeli z montažo. Najprej zadnja havba

Slika

Potem tale zadeva, ki se jo da dobit zelo lepo gor če ne že kar tako kot je bila prej. Iz preventive sm zamenjal vse čepke ker ti so bistveni del, da to tesnilo stoji tko k more.

Slika

Slika

Najprej prednja vrata

Slika

Tkole nekak pa zgleda "A" stebriček. Panti so povoskani tok kot je blo k sm avto kupil.

Slika

Potem blatniki. Kraki so se fino povoskali.

Slika

Slika

Pokrov motorja nato pa še zadnja vrata.

Slika

Slika

Sledile so obrobe ter letvice

Slika

Slika

Avto pa je trenutno v takem stanju

Slika
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a Premik91 dne Ne Dec 13, 2015 5:18 pm

Čestitam, tale tema je pravi navdih [smilie=auto.gif]
Uporabniški avatar
Premik91
Novinec
 
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 10:39 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: VW Golf Mk.2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a čare dne Ne Dec 13, 2015 7:43 pm

Mater si ga zavoskal.Bog ne daj da poleti kje predolgo na soncu stoji,ker se bo začelo cedit od njega :D
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Ne Dec 13, 2015 8:34 pm

čare napisal/-a:Mater si ga zavoskal.Bog ne daj da poleti kje predolgo na soncu stoji,ker se bo začelo cedit od njega :D


Treba dobit uni dve znacilni liniji voska od havbe po zadnji vezni :D
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Sr Dec 30, 2015 6:30 pm

Premik91 napisal/-a:Čestitam, tale tema je pravi navdih [smilie=auto.gif]


Hvala :wink:

Zadeva je že precej napredovala v bistvu je že skoraj končana tudi prve kilometre smo že nabral [smilie=auto.gif]

No v glavem zmontirale so se še ostale obrobe ter letvice. Napise na letvicah sm nabavil kar nove ker se mi ni dalo zafrkavat z obnavljanjem starih.

Slika

Slika

Zmontiral sem še spojler za zatesnitev sem uporabil butil kakor pride na originalu.

Slika

Slika

Gor je šel še odbijač na žalost ponaredek zato pri straneh oz. ob blatniku štrli nekam po svoje. Podaljšek ter smerniki so original. Bo treba čim prej dobit original zadevo magari brez izreza. Sledila je še maska tako, da je prednji konec komplet.

Slika

Zadnji odbijač je na srečo oroginal in pride tako kot mora. Uštimal sm še stekla na zadnjih vratih ter ostala tesnila, ki so še manjkla. Trikotno steklo je dobilo novo tesnilo. Sledile so bbs-ke ter brisalci tako, da je avto bil pripravljen za registracijo. :)

Slika

Priprava na montažo praga [smilie=blink.gif]

Slika

Ter že na avtu. [smilie=zeppelin.gif]

Slika

Tak je prišel k hiši [smilie=blink.gif]

Slika

Slika

Po 4 letih kar si ga lastim, zafrkancije, testiranja kaj se da narest, kaj bi še lahko nardili je trenutno stanje tako večino dela je bilo opravljenega v preteklem letu.

Slika

Slika

Slika

Za zaključek pa še ena motornega zaliva :wink:

Slika

V bistvu še ni konec. Plane za naprej lahko zaokrožimo z eno besedo "notranjost". Črne tepihe ter poličke sm že dobil. Ravno tako črno plastiko za "C" stebriček. MFA števc tud že mam pomik stekel in šibedaha je itak ročni tako, da imam to uštimano. Popravit je treba strop, ki je razpadel na 3 dele ter dobit sedeže ter tapete za 5 vratnega v določenem vzorcu in sicer v takem. Fajn bi blo dobit deljivo klop za vzglavnike mi je pa vseeno.

Slika
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Sr Dec 30, 2015 9:37 pm

Čestitke , lepo si ga zrihtal !
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Ne Jul 31, 2016 1:35 am

Čestitke , lepo si ga zrihtal !

Hvala :wink:

Da malo osvežim temo

Nekako mi je uspelo priti do XU notranjosti na žalost zadnja klop ni deljiva prednja dva sedeža pa sta za trivratni model kar pa mislim, da je to zgolj plus kar se tiče praktičnosti ter same vgradnje sedežev.
Prednja dva sedeža sta verejtno iz G60 modela nisem siguren ker imata mehanizem za nastavljanje naslona na naslonu samem tako kot je to pri Golf Country ter mislim da še pri Rally Golfu.

Slika

Najprej sem imel a poštimat še mal detajlčkov.
Nova protiprašna zaščita za vodilo vrat ter ključavnico

Slika

Slika

Vrata so dobila nove membrane narejene iz engea kosa.

Slika

Slika

Slika

Potem pa smo se počasi spravili na notranjost.

Slika

Sive tepihe ven

Slika

Črne not. Tepiaha nista par sumim da je srednji del is tasovega golfa razlika je očitna. Če ma kdo sredenji del iz nemca ali še bolje italjana se priporočam ;)

Slika

Potem so sledili še sedeži ter zadnja klop. Prednji sedeži so dobili nova vodila tako da sedaj več ne poskakujejo ter lepo drsijo.

Slika

Slika

Notranjost je sedaj v takem stanju poštimat morem še strop zamenjat zadnji polički ter c stebričke.
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Jul 31, 2016 12:21 pm

odlično!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a no_name dne Po Avg 08, 2016 8:39 pm

TOP!

Iz katerga materiala si izdelal "membrane" vrat?
Babooni so med nami !
Uporabniški avatar
no_name
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1029
Pridružen: To Nov 24, 2009 9:48 pm
Kraj: Lesce
Avto: VW Golf 4 var. TDI 4mot., VW Corrado 16V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Po Avg 08, 2016 10:29 pm

Membrane vrat sem narocil pri pooblascencu po kataloski (etka). Ni folija kot je bila prva vgradnja ampak so iz nekaksne tanke pene ki odbija vodo ter dusi zvok. Res so mal drage sam po mojem mnenju so velik boljse kot katerikoli polivinil ki je bil prvotno misljen. Avto je vsaj pol tisji ce ne se bolj kot je bil pred temi membranami.
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a Audi user dne Sr Avg 10, 2016 10:29 am

Izvrstna obnova ni kaj! Škoda (za moj okus) da se ta denar, čas in elan ne vloži v kakšn bolj redek avtomobil ki bi si zaslužil pozornost in jo na koncu bil deležen od ljubiteljev ki radi gledamo stare kante. Ta materjal je pa armaflex. Ista reč se uporablja tudi za termoizolacijo pri ogrevalnih sistemih za hiše...
Bencin
Uporabniški avatar
Audi user
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: To Feb 09, 2016 5:12 pm
Kraj: Celje
Avto: Audi 80 Cabriolet, Audi 200

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Sr Avg 10, 2016 10:31 pm

Audi user napisal/-a:Izvrstna obnova ni kaj! Škoda (za moj okus) da se ta denar, čas in elan ne vloži v kakšn bolj redek avtomobil ki bi si zaslužil pozornost in jo na koncu bil deležen od ljubiteljev ki radi gledamo stare kante. Ta materjal je pa armaflex. Ista reč se uporablja tudi za termoizolacijo pri ogrevalnih sistemih za hiše...


Hvala drugace se pa strinjam z napisanim mi je ene par ljudi ze nekaj podobnega reklo sam tko mi je pac naneslo. Zaenkrat mi ni zal da sem ga ustimal avto se lepo [smilie=auto.gif] edino z amortizerji pa fedri bo treba nekaj naredit.
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Ne Avg 14, 2016 2:25 pm

Odlicna obnova ni kej!
Ce je sprednji tepih isti kot za dvo vranga mi lahko pises na zs!
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Sr Nov 02, 2016 10:33 pm

Da mal osvežimo

Na zgornjih slikah se vidi, da je bilo potrebno poštimat še zadnja desna vrata. To je sedaj urejeno 8)

Slika

Slika

Dobil sem še lepo ohranjene hella zadnje zatemnjene luči za golfa. Prej sem jih mel od Country-a, ki so brez odsevnika.

Slika

Potem smo se lotili prtljažnika ter zadnjih košev.

Hrbet zadnje klopi je bil bolj kot ne za v smeti.

Slika

Odločil sem se, da pogledam v kakšnem stanju so zadnji koši. Na srečo brez rje ter nič odrgnjena barva :D
Definitivno pa bi potreboval boljše ohranjeno rezervno kolo. Ma za prvo silo bo. :wink:

Slika

Slika

Že pred časom se mi je ponudila možnost dobit lepo ohranjene "muckaste" tapete za koše pa sem se odličil, da jih menjam. Zadeva na avtu izgleda takole. Zamenjal sem tud zadnje poličke ter "C" stebričke.
Tapete ter poličke so bile pred vgradnjo globinsko očiščene

Slika

Slika

Na odpadu sem si poiskal lepo ohranjen hrbet zadnje klopi ter ga dal pretapicirat tako, da je pogled v prtljažnik sedaj takšen. Zamenjana je bila tudi zadnja polica namesto sive, črna seveda [smilie=blink.gif]

Slika

Nato sta me čakala dva malo večja "projekta"
Prvi je bil obnovitev stropa. Strop je z strešnim oknom in je razpadel na tri dele.
Najprej sem ga zlimal z 2k epoksi lepilom ter očistil staro lepilo z alkoholom ter z ti. steel wool granulacije 00

Slika

Zadevo na ponk spodaj podpret, zbrusit vrhnjo stran ter vseskupaj okrepit z tkanino iz steklenih vlaken. Na kritičnih mestih sem dodal dve plasti. Tkanino sem uporabil zato ker se lažje prilagaja obliki stropa.

Slika

Slika

Slika

Strop pripravljen za tapiciranje... etiketa z kataloško številko ostaja [smilie=zeppelin.gif]
Slika

...

Slika

...

Slika

Senčnike mam original črne, blenda za ročko šibedaha ter notranji del šibedaha pa je tapiciran z istim blagom kot strop.

Drugi pa je bil priprava odbijačev na barvanje.
Železnina se je speskala ter prašno barvala vsi pripadajoči vijaki so bili na novo cinkani zamenjane pa so bile tudi plastične kajle.

Ne vem kake barve so to uporabljali v 90' sam sloj barve iz zadnjega odbijača sem dobesedno slekel.

Slika

Slika

Odbijača pobarvana železnina ravno tako. Naveličal sem se vlečne kljuke res, da pride kdaj prav sam z GTI-jem nimam namena prikolice okol gonit plus izgleda velik bolje brez.

Slika

Zadnji odbijač

Slika

Ter prvi z vso pripadajočo kramo, ki spada zraven [smilie=blink.gif]

Slika

Prednji odbijač je origi je pa na žalost malenkost orajsan po granulatu na obeh vogalih je pa v vsakem primeru velik boljši kot ponaredek, ki sem ga imel prej. Meglenke lepo stojijo brez kakršnega koli modificiranja ravno tako je z podaljškom, ki stoji tako kot je treba mam pa namen menjat levo stran podljška ker ni v najbolšem stanju.

Slika

Sledli so še manjši popravki in sicer se mi je posrečilo dobit lahko bi rekel odlično ohranjeno zaščito pokrova motorja za 1.8 motorje.

Before
Slika

After [smilie=zeppelin.gif]
Slika

Ob te vijake se je spotaknilo začuda veliko ljudi tako, da je blo treba zadevo uštimat. [smilie=blink.gif] [smilie=zeppelin.gif]

Slika

Slika

Teh se sploh ne vidi sam sm jih vseeno menjal, če se že gremo neke detajle :wink:

Slika

Slika

Po vijakih sem avto odpeljal na en manjši fotosession. Fotografije je posnel Žiga, tukaj jih je nakaj, več pa si jih lahko ogledate na tej povezavi. https://photoziga.blogspot.si/2016/11/1 ... i-gti.html

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Nov 03, 2016 9:57 am

vsa čast. tako detajlnih projektov je pri nas res malo in jih je lepo videt. žiga je pa spet naredu odlične fotke, kot vedno.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a zero wolf dne Če Nov 03, 2016 7:25 pm

Ja je kar majster kar se tiče fotk sicer imava zadevo namen ponovit mam še par malenkosti za poštimat po motornem prostoru predvsem morem nekje dobit nalepke nekaj jih bom moral tud sam narest pa vijake na vezni morjo it v črno, če bo sreča se bo pa tud kak boljši prednji odbijač pojavil :wink:
Uporabniški avatar
zero wolf
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 60
Pridružen: Pe Sep 12, 2014 12:56 am
Kraj: okolica Ribnice
Avto: VW Golf mk2 GTI 8V

Re: VW Golf mk2 GL

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Nov 03, 2016 10:20 pm

Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron