Golf IV TDI

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Golf IV TDI

OdgovorNapisal/-a Benny dne So Jan 31, 2015 9:05 pm

Lep pozdrav iz prlekije sem Benjamin star sem 22 let (študent) in si lastim golfa 4 TDI 81Kw/110 konjev, letnik: 2000 ki sem ga pred kratkim tudi kupil. :) Na žalost sem se vozil samo 2 dni in mi je na AC pri 120 km/h razneslo turbino naenkrat vidim sivi dim za mano, avto kar sam od sebe pospešuje ker nisem vedel kaj narediti in da to naredi turbo sem pritisnil sklopko(moja napaka) posledično je motor šel v iberture in na koncu zaribal :( terjam prodajalca in nič dosegel .. videno-kupljeno. Na koncu še ugotovim od mehanika , da je motor bil pripravljen izključno za prodajo. Na srečo sem že po enem mesecu dobil drug motor od škode iz avto vleke Vučko v Ljubljani letnika 2004. Na srečo je motor v dobrem stanju prevoženih naj bi imel 160.000 vendar se ne zanašam najbolj na kilometre ker pri vw-ju je težko z realnostjo kilometrine :D . Ob pridobitvi tega motorja sem seveda takoj dal narediti velik servis jermeni, olje trenutno ARAL(5w-40) kasneje CASTROL EDGE(10w-40), zamenjal zavorne diske, ploščice ter zajle, filtre(zračni,mikro,oljni)

Potrebno je še zamenjat: org. Silen bloke(gumjaste puše), čez čas bo potrebno očistit sesalni kolektor, erg ventil(mogoče ga bom celo odstranil) in še kakšne malenkosti :D

Slike:
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Benny
Novinec
 
Prispevkov: 15
Pridružen: Sr Nov 05, 2014 8:23 pm
Kraj: Ljutomer
Avto: GOLF IV TDI

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron