VW Golf IV 1.9 tdi

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

VW Golf IV 1.9 tdi

OdgovorNapisal/-a cirman dne Po Mar 02, 2015 4:46 pm

Ker je prejšni bencinski štirici spustila duša sem res na hitro kupil drugo, tokrat v dizelski različici. In pa da ne bo tako grde barve imel samo oče, si ga je kupil še sin :D desni je moj

Slika

Gre se za 1.9 tdi motor z standardnimi 90km, prevoženimi 218kkm :?: , grde zlate barve, z letnico izdelave 98. Avto je basis, torej ne premore razen servo volana, daljinskega zaklepanja, potovalnega računalnika in ABS-a popolnoma nobene opreme. Pa še od obstoječe je 80% ne deluje. Ob nadaljnih slikah se bo marsikdo vrjetno vprašal čemu sem avto sploh kupil, ker je direkt za na dinos. Avto sem kupil za borih 300€, zadeva je vozna in šparovna, edina stvar ki je bila servisirana je bilo vse okoli motorja redno, kar pa se tiče karoserije se je pa prejšnji lastnik ni v teh letih ko je avto imel niti dotaknil. še enega malenkost boljše ohranjenega imam itak doma v beli barvi z zanič motorjem, torej so deli doma. Avto se bo porihtal do meje normalnega karoserijskega stanja in delujoče opreme ter se vozil.

Popolnoma pregnit pokrov prtljažnega prostora:

Slika

Poškodovan in pregnit levi in desni blatnik, zraven se vidi še načeta voznikova vrata:

Slika
Slika

Poškodovan prednji odbijač in pokrov motorja:

Slika
Uporabniški avatar
cirman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Sep 25, 2013 1:00 pm
Kraj: Žiri
Avto: VW polo, golf 2j

Re: VW Golf IV 1.9 tdi

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Po Mar 02, 2015 5:59 pm

torej samo swap v svojega bencinarja in je to to...
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: VW Golf IV 1.9 tdi

OdgovorNapisal/-a cirman dne To Mar 03, 2015 12:17 am

ujcic napisal/-a:torej samo swap v svojega bencinarja in je to to...


So že bili pomisleki na to, vendar je bil avto spredaj karamboliran in vezna ne gre brez zamika lukenj nanj pa še pragovi so zmečkani po obeh straneh. Plus tega ima avto svetlo sivo notranjost ki mi je ogabna pa še večino plastik so mojstri ki so menjali grelec kabine dobesedno uničili. Avto je danes v takem stanju:

Slika

je bil pa odličen donator nekaterih delov :D

No poleg zunanjosti je v notranjosti uničen oziroma popolnoma odstopljen strop, nedelujoča oba mehanizma za odpiranje vrat in pa mehanizem dviga stekla na voznikovih vratih. Vse našteto je doniral beli:

Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
cirman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Sep 25, 2013 1:00 pm
Kraj: Žiri
Avto: VW polo, golf 2j

Re: VW Golf IV 1.9 tdi

OdgovorNapisal/-a cirman dne To Mar 03, 2015 12:32 am

No ker je beli imel še električni pomik stekel in ogledal, moj pa na žgance, sem razdrl armaturo in ločil inštalacijo:

Slika
Slika

Kupil sem še tapete za električna stekla v črni barvi, ker se od navadnih razlikujejo:

Slika
Slika

Razbito zadnjo desno luč sem moral zamenjat, ker je bila pri belem razbita ista, sem kupil obe drugi in sicer v temnejši različici, ker pa avto uporabljam za vsakodnevno vožnjo v službo sem pa še na hitro prekril rjo na prtljažnih vratih:

Slika
Uporabniški avatar
cirman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Sep 25, 2013 1:00 pm
Kraj: Žiri
Avto: VW polo, golf 2j

Re: VW Golf IV 1.9 tdi

OdgovorNapisal/-a cirman dne To Mar 03, 2015 12:44 am

Na eni izmed spletnih strani sem kupil še ponaredke blatnikov, jih prvo vpasal, očistil temeljne barve, na novo pošprical z 2k epolorjem in z notranje strani premazal še z bodyjem:

Slika
Slika

Ker sem imel zadaj eno vzmet zlomljeno, spredaj pa je en amortizer spuščal sem mu privoščil še čunga lunga gewinde:

Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
cirman
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 61
Pridružen: Sr Sep 25, 2013 1:00 pm
Kraj: Žiri
Avto: VW polo, golf 2j


Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 7 gostov

cron