Passat

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Passat

OdgovorNapisal/-a ursa dne Po Jun 27, 2016 2:33 am

Lep pozdrav,

Po razmisleku, zakaj v 4h mesch ni bil na prodaj v 3h drzavah tocn tak gti, kot sem si ga zelela, je biu med drugim ta, da sem spoznala, da zelim biti voznik kawasaki ninje  Potem pa se˝udarec pod pas˝- avto ni vec izpraven, popravt se ga pa ne splaca...

Po 3h dneh depre, sm se odlocla, da poiscem na avtonet, ce je kej pametnga...
In sm se odlocila za tegale.
Od 14.6.16 sem 2.lastnik pasata, 23.9.2010, 191.000 km,140ps, dsg, zgodovina je, kilometri so realni, pr 180k delan servis menjalnika, pa zamenane predne premze. Oktobra bom menala zadnje ploscice pr premzah, pa tavelk servis (do 6let starosti ali do 200.000km).
Avto je meu makaronar (ITA), in je...... da ne recem.....nalepu zadej napis Passat 2.0tdi s sekundmu lepilm?!?!?!
Ko sem sama preizkusla najprej tko kot pr polotu: fen pa CD, sem potem probala se z WD, olivn olje, polir pasta, iz merkurja ena reč tut za lim ampk zgleda sam za vinjete in z isopropyl 95%, potem sem pa obupala in sla na Integral.
Majstr je porabu celo radirko (za kupt je 28e,pa se masino rabs) , pa še nekdo drug mi ga je polirov neki casa...
da se resno lahko zahvalm vsem trem vpletenim (posebej vodji, ker je dovolu, pa majstru z radirko ker ni obupal..) ker bi me kaksn licar zihr 100€ ulupu al pa drgm poslal....., pa se po barvo sem mogla, ker sem z nozem ponesreci zarezala do cinka, ker se ni dal odlepit.....
Mam pa tut....
Plan:
Temne sipe
Večje in lepše letne feltne
Studiram, kaj bom se z musko, glede na to, da imam doma vso zadevo in da pogresam base.......
Ko bova js al pa sovoznik odprla vrata, bo na dnu svetu vw znak :D
Original vw kamera za uzadi (35€)

Aja.........pa moja mati si je tut druzga omislila. Letnik 2011,dsg,170ps,4x4,xenon,ledr,gretje zicov, (to vse in edino men manka).
V pasatu se trenutno pocutm kot totalno zbegano komaj rojeno teslo. Nimam filinga za hitrost, za parkirat pa se manj – j* tele piskajoce senzorje.....kamera more bit!. 
Jst pravm: 7let mi more zdrzat kot nič 
Ene par fotk pa mam, pa glavn da tablce niso vec v okvircku :D

Lp


Slika

Slika

Slika

Slika


Slika

Slika

Slika


Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
ursa
Novinec
 
Prispevkov: 27
Pridružen: Sr Sep 08, 2010 8:30 pm
Kraj: Radovljica
Avto: polo

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov