Golf III 2.0 16V Klaus - "komfi kruzr"

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Po Jun 12, 2006 5:07 pm

Na to sem se še jes skor oscal od smeha :lol:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a MrLi dne Po Jun 12, 2006 9:45 pm

Jest grem pa drug teden po Opla! :twisted: [smilie=whistle.gif]
[smilie=zeppelin.gif]

Aja, drgač kukr na deleč poslikan, je čutet kar lukšurius voz.
Zame je edino BMW ki je prava petarda je E30 M3.
BMW - Brings More Woman
S pametje dejte kar boste,pa de ga nabaš takoj abrnu kam ki u kešne bukajce!

Ajde sipaj kavsne!
DOBER PASULJ SE DALEČ SLIŠI!
Uporabniški avatar
MrLi
Resen človek :)
 
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:45 pm
Kraj: Idrje
Avto: Mk2 Gti 8v

OdgovorNapisal/-a MrLi dne Po Jun 12, 2006 10:47 pm

Biv je petarda... he may rest in peace! :P
na levi :
Slika
Slika
DOBER PASULJ SE DALEČ SLIŠI!
Uporabniški avatar
MrLi
Resen človek :)
 
Prispevkov: 455
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:45 pm
Kraj: Idrje
Avto: Mk2 Gti 8v

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 Van den BOSCH dne To Jun 13, 2006 11:30 am

hm...jest sm mel pa razen ene 1ke GTI ki sem jo šenkal mularij in dveh navadnih 1.3 enk, še bolho (pr 14 na streho dal), renaulta 19 16V chamade izvedbo s polno opremo, Alfo 164 2.0V6tb (za 2 tedna), pol pa sam še audi. audi. audi. audi. audi. audi. audi.


audi audi audi


audi audi audi audi....jinx moj audi ma usnene zice ki še niso krščen, kaj praviš? :) audi audi audi
rad tepem majhne otroke in Ĺženske z velikimi dojkami


Slika
Uporabniški avatar
kr3mn1 Van den BOSCH
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2640
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:07 pm
Kraj: Kranjcan - vsepovsod sam na babi ne

kdo je kaj mel?

OdgovorNapisal/-a Goti dne To Jun 13, 2006 12:09 pm

prestavljeno ...

Drgač je pa bmw diesel ena taka uglajena varianta ...
Motor mu lepo gladko klenka ;)
Zadnjič spremenil Goti, dne To Jun 13, 2006 12:45 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Goti
Šverca božje aktovke
 
Prispevkov: 2394
Pridružen: To Feb 28, 2006 11:56 am
Kraj: Ljubljana/Prevalje
Avto: Tolsti šved - xc90

OdgovorNapisal/-a ChromArt dne To Jun 13, 2006 11:01 pm

Vsakič,ko tole berem upam,da se bom na koncu zbudil in da je vse tole samo nočna mora.......











LP,ChromArt
V dolini tihi je motorka pela...
Uporabniški avatar
ChromArt
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 336
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 7:43 pm
Kraj: Stolovnik,KRŠKO
Avto: AUDI 80 TDI; GOLF 2 1.8 PB; GOLF 4 VAR TDI 4MOTION

OdgovorNapisal/-a frcac dne Sr Jun 14, 2006 3:20 pm

Namenoma puščam in upam da bo kdo pogledal nazaj in se zamislil nad svojim pisanjem, pol bom pa temo prečistil ko bo Klaus spucan (je glih kar opran), pa da nanj dam še par malenkosti (novo pobarvana nova odbijača in rdeče črtice po lajštah pa novi pragovi) da bi res totalno brezhiben - in gre v prodajo.

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Sr Jun 14, 2006 4:02 pm

frcac napisal/-a:Namenoma puščam in upam da bo kdo pogledal nazaj in se zamislil nad svojim pisanjem, pol bom pa temo prečistil ko bo Klaus spucan (je glih kar opran), pa da nanj dam še par malenkosti (novo pobarvana nova odbijača in rdeče črtice po lajštah pa novi pragovi) da bi res totalno brezhiben - in gre v prodajo.

Lp, Sašo


Frčy napiši okvirno ceno. Od prijatelja punci srček bije za Rižoto VTI, sam sem ji zadnjič predlagal tvojga golfa, pa je najprej vprašala kolk ma konjev. :D Pol je hotela vedeti če bi na drag raceu z njim lahko premagala svojega fanta, ki vozi predelano E30 325i z motorjem iz E36 (192KM). Tak da mogoče jo prepričamo. Njen trenutni avto je SWIFT GTI z dodelanim motorjem in menjalnikom. Me je zadnjič peljala stari sem bil čisto tiho.

LP Luka
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Jun 14, 2006 4:15 pm

CABBY napisal/-a:
frcac napisal/-a:Namenoma puščam in upam da bo kdo pogledal nazaj in se zamislil nad svojim pisanjem, pol bom pa temo prečistil ko bo Klaus spucan (je glih kar opran), pa da nanj dam še par malenkosti (novo pobarvana nova odbijača in rdeče črtice po lajštah pa novi pragovi) da bi res totalno brezhiben - in gre v prodajo.

Lp, Sašo


Frčy napiši okvirno ceno. Od prijatelja punci srček bije za Rižoto VTI, sam sem ji zadnjič predlagal tvojga golfa, pa je najprej vprašala kolk ma konjev. :D Pol je hotela vedeti če bi na drag raceu z njim lahko premagala svojega fanta, ki vozi predelano E30 325i z motorjem iz E36 (192KM). Tak da mogoče jo prepričamo. Njen trenutni avto je SWIFT GTI z dodelanim motorjem in menjalnikom. Me je zadnjič peljala stari sem bil čisto tiho.

LP Luka

Takemu osebku ki mu "srce bije za rižoto" in ki mu je najbolj važno, da je avto dobr za dragat, jest niti kjučev od frcacevega avta nebi pokazal od blizu! sori, itak pa se bo odloču frcac, tako da kot da nism neč reku... (sm pa mogu napisat :twisted:)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

OdgovorNapisal/-a frcac dne Sr Jun 14, 2006 4:21 pm

Vsak v končni fazi kupi tisto kar hoče. In če avto prodajaš ga prodajaš za denar - to je jasno. Tistih ki ti pa veliko pomenijo pa ne daš vsakemu v roke. Trenutno se s Klausom vozi Ines, ampak se vozi malo - tako da avto takorekoč stoji. Kot rečeno, porihtam še par malenkosti, avto bo res v piko, pol pa naprodaj. Luka, imaš PM.

LP, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

Prejšnja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron