mk3 golf GTI (znan tudi kot Zvone)

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

mk3 golf GTI (znan tudi kot Zvone)

OdgovorNapisal/-a Bobi dne Pe Mar 31, 2006 3:40 pm

No, pa da po dolgem času še jest predstavm svojga Zvoneta. Mislm, da me razen Frčača in Bureka ( ter enga s TDijem :roll: ) noben ne pozna. Sem iz Ljubljane. Po podkupovanju in nagovarjanu Frčača, mi je le-ta "uvalil" rdečega golfa 3 GTI. Avto je letnik 96 in ima skoraj 170.000km. Trenutno imam gor Frčačeve 15" momo feltne, poleti oz. čez kak teden, ko dobim gume, pa pridejo 16" Wolfrace. Potreben je barvanja, kar nameravam storiti v kratkem, kakor tudi popraviti malo vdrtino na zadnjem delu. Na eni stranije bil prerjaven prag, tako da sem ga dal kar stran. Nima klime, ima pa šibedah.
Morm rečt, da sem bil na začetku zelo skeptičen za nakup tega avta. Zdej ga pa ne dam več iz rok. Avto mi je vsak dan bolj in bolj všeč, skoraj vsakodnevni prevoz iz ljubljane v portorož in nazaj je kot pesmica. No, razen ko Frčač smrči na sovoznikovem zicu. [smilie=rally.gif]
na, pa nej bo zadost besed in še malo slikic....

Slika

Slika

Slika

Slika

Te zgoraj so moje amaterske :wink:
Ti dve spodaj pa je slikal moj bratranec. Pri prvi je še v photoshopu dodal črnobelo ozadje, drugače pa pustil sliko, tako kakršno je naredil. Ko niso resizane so še veliko lepše...

Slika

Slika

LP, Bobi
Uporabniški avatar
Bobi
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 26, 2006 11:44 am
Kraj: Ljubljana-Portorož

OdgovorNapisal/-a hard dne Pe Mar 31, 2006 4:47 pm

U Zvone pa je kar luštn, slikce so pa :shock:
Kris.
Uporabniški avatar
hard
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 734
Pridružen: To Feb 14, 2006 6:59 pm
Kraj: Maribor
Avto: 8D

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Mar 31, 2006 4:49 pm

lep... AMPAK...ima par vrat prevec in neoriginal feltne :) UNCOOL...drugace pa sej ves, zakon 8)
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Pe Mar 31, 2006 5:10 pm

BureK napisal/-a:lep... AMPAK...ima par vrat prevec in neoriginal feltne :) UNCOOL...drugace pa sej ves, zakon 8)

Dej ne stoj ti s temi tvojimi bolanimi forami o 2-vratnih modelih :lol: :lol: :lol:

@Bobi: Avto je krasen, lepo zgleda... Slike sem sicer že vidu, ampak jih je lepo tukaj znova in znova gledat :wink: 8)
Lepo da si poslušal Frcaca in si kupu tega lepotca :wink:

VW über alles! [smilie=punk.gif]

Lp,
Marino
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a frcac dne Pe Mar 31, 2006 7:12 pm

Avto je bomba, ko je spucan in spoliran je samo :shock: Lepo da si dal gor še slikce... :)

Burek je vosu
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a Pozer dne Pe Mar 31, 2006 7:21 pm

.
Zadnjič spremenil Pozer, dne Sr Avg 15, 2007 11:48 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Pozer
 

Re: mk3 golf GTI (znan tudi kot Zvone)

OdgovorNapisal/-a EX dne Pe Mar 31, 2006 10:55 pm

Bobi napisal/-a:Potreben je barvanja, kar nameravam storiti v kratkem, kakor tudi popraviti malo vdrtino na zadnjem delu.


...kje sem to že slišal. a ni to na forumu nekdo že izvajal. aja to so une cake copyright by frčač. sicer ne vidim smisla zakaj bi avto ravno barval ampak te pa razumem. tudi slike povejo manj kot da bi avto videl v živo, kar všečna trojka, edinole rdeča barva je mal zahrbtna ker hitr zbledi. mk3 že lepo pridobivajo na vrednosti med ljubitelji, kljub temu, da je tisto nepisano pravilo, "ta zadni dobr gti je bil mk2"

čuvaj ga pa kdaj se prikaži na svetlo da se te ogledamo, tebe in tvoj avto!!!

LP
EX
 

OdgovorNapisal/-a BureK dne Pe Mar 31, 2006 11:45 pm

jst ko sem imel mk3, ni bila tako priljubljena...zdaj ko je pa nimam, je postala nenkrat...GRRRRR :)
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 Van den BOSCH dne So Apr 01, 2006 1:45 pm

dej 4kha fahreh gmah, toj za Opate :)
rad tepem majhne otroke in Ĺženske z velikimi dojkami


Slika
Uporabniški avatar
kr3mn1 Van den BOSCH
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2640
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:07 pm
Kraj: Kranjcan - vsepovsod sam na babi ne

OdgovorNapisal/-a Bobi dne So Apr 01, 2006 5:10 pm

@Ex, mogoče sm se mal narobe izrazu. Potreben je popravila prask in pik ter pikic. Nekje na vratih spodaj je en rjast krogec. In tako naprej.
@pozer: ja, je 8v. 2.0. 115 konjev.

btw: se mogoče kdo spozna na šibedahe? dela mi samo gor-dol, okno se pa ne odpre. odpira se po cm in cm ko prtiskaš gumbek. nej bi bil zlomljen nek želez, ki je v nosilcu....sam jest se ne spoznam kej več na to :oops: pa me zanima, a je ta železni del mogoče zamenjat, al je bolš dobit drug šibedah, iz kšnga odpada?
Uporabniški avatar
Bobi
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 26, 2006 11:44 am
Kraj: Ljubljana-Portorož

OdgovorNapisal/-a frcac dne So Apr 01, 2006 9:02 pm

Zvone je zakon! Da sreča še popravilo tistih par pikic, eno orenk poliranje (EX HELP) pa bo še mal bolj za prste polizat kot je že zdaj. Burčiju se pa lahko kar malček kolca po njegovem 8V edition GTIjčku - pa nism nič žleht.

LP, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a $küll dne So Apr 01, 2006 9:27 pm

Hud. Ampak ne tolko hud da nebi mogu bit še hudejši. (popravi mačje oko spredaj ki visi!)
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

OdgovorNapisal/-a Bobi dne To Jun 20, 2006 11:02 am

Mačje oko visi, ker je košček plastike polomljen. Je treba nove dobit. Sicer z veliko zamudo, ampak dve slikci Zvoneta s "poletnimi salonarji". Škoda, ker ni bil opran. Pri montaži salonarjev je pomagal Bešo, tko da hvala njemu oz njegovemu stricu :roll:
Slika

Slika

Zraven pa še tudi žalostna vest, saj se Zvone prodaja. Avto je v odličnem stanju in malo pokuri, vendar glede na kilometre, ki jih delam na mesec (okoli 6000), še vedno preveč. Tako da, če se kje najde kdo, ki se zanima za tak avto....PM me.
Uporabniški avatar
Bobi
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 26, 2006 11:44 am
Kraj: Ljubljana-Portorož

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Jun 20, 2006 11:09 am

A ti boš tut kupu BMW-ja tko kt frčač. :D :D :D :D
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a Bobi dne To Jun 20, 2006 11:09 am

ne, nism jest "gospod" :wink: , sej se hecam...mene BMW ne premakne kej preveč.
Uporabniški avatar
Bobi
Novinec
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Če Jan 26, 2006 11:44 am
Kraj: Ljubljana-Portorož


Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron