Audi S6 4.2 V8 Quattro

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Maj 27, 2009 12:14 pm

ti bejbo, katere stvari iz tega dela pravil ne razumeš?!
Nato pa si v podforumu "Za nove in stare uporabnike" odprite novo temo, kjer se predstavite: Napišete nekaj o sebi in svojem avtomobilu, prilepite nekaj slik avtomobila itd. Ta tema je namenjena le in samo vaši predstavitvi in ne temu, da v njej podrobno predstavljate svoj projekt ali dodajate velike količine slik. Za to so namenjeni drugi podforumi!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Sr Maj 27, 2009 1:23 pm

jurtz, zakaj enostavno nebi njegove teme premaknil v Galerijo?
skos sm nekaj prigovarjate. mogoče je pa na začetku hotel samo predstavit, sedaj pa se mu brez veze vidi delat novo temo, pa bi mogoče htel vse met napisano na enem mestu.
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a vwmk1 dne Sr Maj 27, 2009 1:24 pm

pomoje je problem to, da nima še odklenjenih vseh podforumov.
"people's car" nothing even comes close
Uporabniški avatar
vwmk1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne Sep 28, 2008 9:48 pm
Kraj: Pivka
Avto: Golf I cabrio, Golf III GT TDI

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Piky dne Sr Maj 27, 2009 1:27 pm

_B3yBo_ napisal/-a:ce se nemotim, vsaj pred cajtom kjer sem hotel predstavit en projekt nisem mogel, ker nisem imel dostapa (odobritve), da bi pisal. lahko pa tudi, da sem narobe gledal takrat na forumu.


_B3yBo_ napisal/-a:no ker sem se enkrat pogledal in pac enostavno nemorem pisat drugje kjer bi moral, bom pisal tukaj.


mogoče pa zato piše tuki... :roll:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a $küll dne Sr Maj 27, 2009 2:27 pm

BeniNorc napisal/-a:jurtz, zakaj enostavno nebi njegove teme premaknil v Galerijo?


to je projekt in nima kaj izkat v galeriji. za pod projekte pa ne izpolnjuje pogojev :wink:
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Sr Maj 27, 2009 2:58 pm

jaz jih tudi nisem in sem potem pisal v galerijo dokler nisem dobil dostopa. zdej ga mam, pa še vedno vse pišem v galerijo, ker mi je paš bedno za isti avto 2 teme odpirat, sam je pa ne morem premaknit.
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a $küll dne Sr Maj 27, 2009 4:07 pm

najmanjši problem premaknit temo, samo uprašat je treba...
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Maj 27, 2009 5:32 pm

zakaj to, zakaj uno. pravila so zato da se jih upošteva. pika. najbolj debilna je una izjava: ker nemorem pisat tam, bom pa kar tukaj. :roll: forum je tako kot je, organiziran z razlogom. in če je ena del namenjen določenim stvarem, naj se te stvari piše tja, ne pa kar nekam drugam kamor ne spadajo.

če nekje piše da je to podforum kjer naj se uporabniki na kratko predstavijo, naj tako tudi bo. sploh če piše to zelo jasno in striktno v pravilih. ne bom pa pisal kaj si mislim o nekom, ki se mu "najbrž neda še enkrat limati slik v galerijo" :roll:

kako in na kakšen način se pride do tega, da nekdo lahko piše po celotnem forumu, in da je za to pač potrebno nekaj časa in potrpljenja (poleg tega pa logično še pravilen pristop, odnos in dosledno upoštevanje pravil), pa tudi precej jasno piše v pravilih. kdor vsaj malo le-tega (potrpljenja namreč) nima, in hoče pač čimbolj nahitro neki nametati na kup "pa kamorkoli že" ali pa si morda celo ni prebral pravil, pa mogoče niti ne spada sem...

prav zaradi takih smo namreč tudi uvedli ta sistem. ;)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Če Maj 28, 2009 10:07 am

Jurtz napisal/-a:zakaj to, zakaj uno. pravila so zato da se jih upošteva. pika. najbolj debilna je una izjava: ker nemorem pisat tam, bom pa kar tukaj. :roll: forum je tako kot je, organiziran z razlogom. in če je ena del namenjen določenim stvarem, naj se te stvari piše tja, ne pa kar nekam drugam kamor ne spadajo.

če nekje piše da je to podforum kjer naj se uporabniki na kratko predstavijo, naj tako tudi bo. sploh če piše to zelo jasno in striktno v pravilih. ne bom pa pisal kaj si mislim o nekom, ki se mu "najbrž neda še enkrat limati slik v galerijo" :roll:

kako in na kakšen način se pride do tega, da nekdo lahko piše po celotnem forumu, in da je za to pač potrebno nekaj časa in potrpljenja (poleg tega pa logično še pravilen pristop, odnos in dosledno upoštevanje pravil), pa tudi precej jasno piše v pravilih. kdor vsaj malo le-tega (potrpljenja namreč) nima, in hoče pač čimbolj nahitro neki nametati na kup "pa kamorkoli že" ali pa si morda celo ni prebral pravil, pa mogoče niti ne spada sem...

prav zaradi takih smo namreč tudi uvedli ta sistem. ;)



glej veliko bolj koristn bi bil ce bi temo nekam prestaivl in rekel tukaj lahko pises, ker moja tema kao nikamor nespada. Nespada sem, nespada v galerijo in nespada med projekte. Tako da boste vi mogl razcistit med sabo kam spada in potem bom tam pisal.
Najlazje se ti je pa tukaj repencit in samo C/P dajati. To zna vsak. Namesto, da reces prosim pisi tukaj ali podobno!
Drugace se mi niti najmn negre da bi imel odprt se tisti del foruma.


no in ker se zmeraj nevem kje bi lahko pisu bom prilepil sm zadne zadeve.

ekola povn avto zadej
Slika

havba od s6, mojo sem pustil kar tam ker negre v prtlaznik
Slika

pranje zarometov
Slika

prvi blatniki od s6. Samo jih je treba dati preklofat ker so potovceni
Slika
Slika

zadne luci od s6
Slika

prvi odbijac od s6 ki ga je treba tudi porihtat ker je pocen na parih mestih
Slika

Slika

nove sipce

Slika

se bi se naslo malenkosti kot so letvice siroke itd... sedaj rabim samo se zadnji obijac od a6 in sem zmagal

@Jurtz: ko se zmenite kje lahko pisem mi pa le javi in bom pisal tam
Slika
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Maj 28, 2009 11:29 am

Pišeš lahko kamorkoli ti paše, dokler je v skladu s pravili. Kje lahko pišeš in kam kakšna stvar spada bi najbrž lahko že vedel. Sploh če nekje striktno piše, da je tale podforum namenjen SAMO kratkim predstavitvam. 99% uporabnikov je to prebralo v pravilih, to tudi razumelo in se tega drži, ti pač očitno ne. Se potemtakem tebi še vedno zdi da je problem pri nas, ali pa morda le pri tebi? :lol:

Nevem če si kot novinec s 35 posti, v položaju ,da ekipi foruma praviš kaj je prav in kaj ne, če ne znaš upoštevati niti osnovnih pravil foruma, za katere se pričakuje, da jih vsak pred začetkom pisanja prebere in se z njimi strinja.

Torej, še enkrat, na kratko, samo zate, ker ti očitno pravila niso najbolj jasna, in se po tvoje člani ekipe samo "repenčimo" in ti nič ne povemo (pa tudi če vse to že jasno piše v pravilih, ki bi jih moral prebrati pred pisanjem):
- tale podforum je namenjen SAMO za KRATKE predstavitve uporabnikov, njihovih avtov, interesov ciljev. Par stavkov o sebi, svojem avtu, projektu... par slikc in to je to. Da ostalih uporabniki spoznamo novince in nastane neka osnova za nadaljno gradnjo favdl skupnosti.
- če bi rad nalepil večje količine slik, to storiš v podforumu galerija, ko se ti dodeli pravica za pisanje tam. To se zgodi slejkoprej, če uporabnik pokaže pozitiven odnos, in ne samo neke zajebancije, vzvišenosti in pre-pametnosti. seveda je pogoj tudi to da zna uporabnik kolikortoliko kulturno komunicirati.
- če bi rad podrobno opisal svoj projekt, to storiš v podforumu projekti... glej točko više.
- če bi rad pisal bedarije, to delaj v krčmi.

uglavnem tukaj gradimo na dobrih odnosih med uporabniki, in kvalitetnem preglednem forumu, tako da s takim pristopom kot si zdej začel, neboš prišel daleč. eno prestavo nižje, in počas naprej, pa bomo vsi srečni ;)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Če Maj 28, 2009 12:14 pm

glej jst sm to vse dobro razumel.

Samo vi pravite, da moja tema nepase niti v galerijo niti v projekte. Pomeni, da nikamor nepase in, da nikamor nemorem pisati. Zato pravim, da vi povejte kam naj pisem, ne pa samo pravila C/P .
Sedaj iz tvojega poste predvidevam, da lahko pisem v galerijo (ali se motim?). Ce lahko pisem tja, bom tukaj pobrisal moje poste in jih prestavil tja.

Sami ste ze ob prve obisku bili zelo nesramni! Tako, da ste vi zaceli z grdim nastopom ceprav sem prisel, da spoznam nove ljudi in pa, da prejmem kako koristno informacijo. Spoznal sem nekaj super oseb ki so mi tudi ze dosti pomagle z koristnimi informacijami.

ps: in ni dobro, da sodis cloveka po stevilu postov koliko je vreden
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Maj 28, 2009 12:30 pm

_B3yBo_ napisal/-a:glej jst sm to vse dobro razumel.

če bi vse to dobro razumel, potem ta tema nebi bla dolga tri strani :D

za ostalo beri moj prejšnji post, ali pa magari še enkrat pravila, ker se ne mislim ponavljat.

zdej pa prosim da se tuki neha s tem offtopicom, ker je jasno da to ni več nobena predstavitev.

naj pa bo tale topic za v opomin še vsem ostalim novim uporabnikom!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Maj 28, 2009 9:04 pm

bejbo: naslednjič ko prideš sončit rit na obalo, se javi za eno laško :wink:

zdaj pa lepo nadaljuj s slikovnim materjalom, ker si dobro začel. pa pustmo stat ta nesporazum [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Maj 28, 2009 9:08 pm

BureK napisal/-a:bejbo: naslednjič ko prideš sončit rit na obalo, se javi za eno laško :wink:

zdaj pa lepo nadaljuj s slikovnim materjalom, ker si dobro začel. pa pustmo stat ta nesporazum [smilie=beer2.gif]

tako glavno da ded fura AUDI :D :D [smilie=beer2.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Pe Sep 11, 2009 9:12 pm

evo mene po dovgem cajtu.. na avtu se je naredilo par osnovnih stvari, da je avto brezhiben. Nazalost pa nic nisem delal na vizualnem izgledu. Klimo sem zrihtal dokonca in koncno nasel kje je zamasen otok klime. ven iz kabine je priteklo vec kot 2 litra vode. Ni bilo cudno, da me je v ovinkih vedno zalila voda po nogi. Tudi akustiko sem zacel vgrajevati a nazalost sem avto prodal. Jutri gre 99% od bajte. Nic bati nadomestil ga bo spet OOOO samo, da A6 2.7T quattro
Z avtom nimam drugace problemov le zavorno olje mi zginja in nevem kam ker ni nikjer mastno od njega, sem pa vse pregledal [smilie=angry.gif] vsake 5 dni gre iz max na min.

no se nekaj matrjala da nebo samo lapanje

prvo odbijac dol in dati mrezice namesto meglenk... zacasna resitev dokler nepride odbijac od s6

Slika

Slika

menanje zadnjih zavornih cevk ker avto je imel se org. gor in so bile ze cisto nacete

Slika

to se je zgodilo ko sem jo snel

Slika

menanje abs senzorja...seveda ni slo brez komplikaci...starega sem moral povrati

Slika

mislil sem se dati naslon za roko a negre ker nima pred priprave

Slika

skatla za vufr

Slika

Slika

in nekaj slik se ko je avto v pogonu :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

odstranil sem tudi oba katalizatorja samo nimam slik

evo se filmcek ko sem testiral musko

http://www.youtube.com/watch?v=PKvnLakx7eU

drugace neposlusam te scene

kasneje dobite se en filmcek ki je pa posvecen avtu (moram ga se naloziti)
Slika
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a jero dne So Sep 12, 2009 2:15 am

Je tale avto danes zvečer stal pred Rutarjem na rudniku ane?
MX5...incredibly fun to drive - as that is its only purpose for being.
Uporabniški avatar
jero
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 294
Pridružen: Po Sep 03, 2007 8:27 am
Avto: Mazda mx-5

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Če Nov 19, 2009 10:55 pm

no jst mam pa en velik problem... upam da dobim za odgovor kak oz pomoc...

problemi so pri sklopki.

Zamenjal sem prvo glavni cilindercek, sem tudi takrat tukaj objavil. No potem je pomozni cilindercek zacel puscat. Tako da sem se pomoznega zamenjal.
Vse je bilo lepo in prav cca 2 tedna. Potem mi je zacela sklopka spet padati. Sem rekel OK nisem preluftal pa je padla. Preluftam in je bilo spet uredu cca 2 dni (do danes).
Danes mi je pa cisto padla v poden. Sploh je nemorm preluftat ceprav je blo neki zraka. Sklopka rata cisto trda a vseeno pade se zmeraj dol. Ce jo hitr stisnes jo vrze pedalko normalno gor. Ce mal dl cajta drzisc (cca 1s) pa jo vrze pedalko nekje do polovice in pol pa vidno se vid kako jo vlece v podn. Ce jo pa drzis dovg, recimo da speles pa ostane v tleh.

Zdej kaj bi lahko blo narobe. Je mozno da se mi je lamela zdrobila? ker sklopka je se zmeraj prva not in pa tudi obcasno je zdrsnla (recimo ce sem ga postartal ali v klanc).
Je mogoce spet glavni cilindercek zanic (star cca 6 mesecov)...
oz kaj bi lahko bilo?

zahvalujem se za vse odgovore... bi jih pa rabil cim prej kajti avto imam za vsak dan in brez njega sem cisto zgubljen. Zdej grem pa na dirkalca dajat zimske gume gor da grem jutr lahko an siht.


p.s.: kasneje objavi novosti na avtu ki jih je kar nekaj...
Slika
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Davor80 dne Pe Nov 20, 2009 1:39 am

cilnder je hin,sklopka nima veze s takim delovanjem(razen zdrsavanja),poišči stari cilinder in naredi nova tesnila pa bo mir :wink:
nc ne vem pa še to nism zihr
Slika
Uporabniški avatar
Davor80
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1406
Pridružen: To Mar 06, 2007 11:51 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: fiat tipo :-(

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Pe Nov 20, 2009 2:04 am

hm pomeni eden od novih dveh cilindrov je zanic.

sedaj moram ugotovit kateri.
Slika
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Pe Nov 20, 2009 2:14 am

no da nebo samo o problemih in tezavah dajem za zdaj eno slikco avta... vec bom jutri ko si vzamem cajt

evo avto se vozi na 17 col feltnah orginal od audia a6 allroad. tos o zimske feltne

Slika

za poleti ima pa ze pripravljene 18col tudi orginal Audi od a8 in niso tiste ki jih vsi gulio. Iste ima tudi VW Faeton

so pa take

Slika
Slika
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Davor80 dne Pe Nov 20, 2009 2:25 am

_B3yBo_ napisal/-a:hm pomeni eden od novih dveh cilindrov je zanic.

sedaj moram ugotovit kateri.

heh,veš u motomatu tud ni vse 100% zanesljivo :mrgreen: ,joke.kako si pa prezračil sistem?
drugače naj ti sodelavec Rok malo pove,on pozna te zadeve
nc ne vem pa še to nism zihr
Slika
Uporabniški avatar
Davor80
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1406
Pridružen: To Mar 06, 2007 11:51 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: fiat tipo :-(

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Pe Nov 20, 2009 2:40 am

hehe. Stos je da jih sploh nisem kupil v motomatu. Tega mi nedrzimo. Sem imel namen jutri prasat burjo ce bi on vedu kaj pa kako.

Prezraciv sem spodaj na pomoznem cilindrcku kjer ma tisto pipco. Prvo sem jo samo odpru pa dokler ole ni sam prsu. Dons sm pa tko k bremze. Punca je punpala jst sm pa luftu. Neki zraka je slo vn, pol pa sam se ole.
Slika
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Pe Nov 20, 2009 5:16 pm

Slika

????

Kje si ga to baaznil?
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Pe Nov 20, 2009 6:01 pm

Cesta je razturena kot en Kamenjak.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Audi 100 Avant 2.8 V6 Quattro

OdgovorNapisal/-a _B3yBo_ dne Pe Nov 20, 2009 6:11 pm

to cesto sm najdu ko sem bil na morju ( hrvaska) v eni vukojebini. Baje je to zapuscena vojaska cesta. Je pa v zelo salbem stanju. En mali delcek se vidi tudi na slikah, da ni v najboljsem stanju.

evo se en posnetek z te ceste, ampak na lepem delu

tuki je avto ze brez obeh katalizatorjev

http://www.youtube.com/watch?v=jyAxHlexsBc
Slika
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 293
Pridružen: Po Dec 31, 2007 4:30 am
Kraj: Vrhnika
Avto: Audi S6 4.2 V8 quattro

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov