Audi S3 - G hunter ;)

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Po Feb 01, 2010 5:54 pm

mačk napisal/-a:na lagarju nimam lahko pa naročim pomoje ni tak dnar več k 20€ ni
bi pa do petka bla pr men



haloooooo bi bilo dobro da javiš kakšno je stanje, če ne bom jst iskal dalje :wink:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne To Feb 02, 2010 2:09 am

Kup si že enkrat Italijana, tam vsaj vnaprej veš da boš šraufal, zdej te pa že živci izdajajo. Stari bo treba mal playstation skup udart :mrgreen: :mrgreen: , da te našolam z kakim Volvotom. :mrgreen:
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne To Feb 02, 2010 3:39 pm

Zdej je pa že čas, da bi bil kaki filmček? Da vem kolk napilt. :mrgreen:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Green dne Sr Feb 03, 2010 9:38 am

še zdaj ne vem če padeš mim mene s tistim težkim quatro pogonom :lol:
l.p.
Uporabniški avatar
Green
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 352
Pridružen: Pe Feb 10, 2006 10:27 pm
Kraj: Savijnska dolina
Avto: vw 1200j

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a pomaranča dne Pe Feb 05, 2010 3:08 am

če bi obdržal golfa nebi imel problemov z letvicam :mrgreen: :lol:
drgač pa zanimiv avto.sploh tist s3 emblem bode v oči :mrgreen: .sm biu pri kolegu na miličinskih pa sem ga od daleč pokuko.bliz nisem upo [smilie=biggrin.gif]
There Is No Government Like NO Government
pomaranča
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 119
Pridružen: Pe Jan 16, 2009 11:33 pm

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Pe Feb 05, 2010 7:11 pm

pomaranča napisal/-a:če bi obdržal golfa nebi imel problemov z letvicam :mrgreen: :lol:
drgač pa zanimiv avto.sploh tist s3 emblem bode v oči :mrgreen: .sm biu pri kolegu na miličinskih pa sem ga od daleč pokuko.bliz nisem upo [smilie=biggrin.gif]


drugič pokliči pa greva na en giro do CABBY-ja in pol na pijačo
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne So Feb 06, 2010 1:46 am

samurai napisal/-a:
pomaranča napisal/-a:če bi obdržal golfa nebi imel problemov z letvicam :mrgreen: :lol:
drgač pa zanimiv avto.sploh tist s3 emblem bode v oči :mrgreen: .sm biu pri kolegu na miličinskih pa sem ga od daleč pokuko.bliz nisem upo [smilie=biggrin.gif]


drugič pokliči pa greva na en giro do CABBY-ja in pol na pijačo


Jupi..............evo sem se mal nazaj držal sam 3 duple vodke sem danes popil po badmintonu tak da ima još mesta :mrgreen:
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Feb 09, 2010 11:45 pm

Še zadnjo vžigalno tuljavo sem zamenjal z novo - origigi, tako da je to zdej poštimano :wink:
Slika

in pa še nov bencinski čistilec.
Slika

... in zdej k zadevi, ki me mori, odkar sem jo opazil. Preden pa začnem lepiti slike, bi rad kleparju, ki je to delal, povedal na najlepši možni način (sej vem, da ne bo za tole izvedel - ampak morda pa le), da mu nategnem ženo, hčerko, mamo in vso sorodstvo ženskega spola do 45-ega leta starosti, njemu pa z nogo objasnem tako, da bi si želel raje srečati chuck norrisa, kreten, debil, šalabajzer, polovičar, pa še kej se spomnem in kasneje dopišem :wink:
Enaka graja gre lastniku avtomobila, ki je tole dopustil, mislim, če imajo take denarje za takšen avtomobil, potem pa jim je škoda oziroma jih boli, ko je potrebno nabaviti novo zadnjo haubo za 565 €, naj si drugič raje kupi avtomobil najnižjega cenovnega razreda, kjer so deli zelo poceni, če ne že zastonj

Nabavljena nova letvica za zadnjo haubo
Slika

in škatlica presenečenja :wink: - vsa ostala krama, ki je potrebna za zadnjo haubo
Slika

stikala za odpiranje haube
Slika

vsa nova tesnila in vijaki, ter matice za pritrditev
Slika

nov znak
Slika

pa to še ni vse, manjkajo še vsi plastični čepi znotraj haube, ki še pridejo naknadno, takšni in drugačni
Slika

229.47 € me je stal tale material, nekaj sem ga dobil kar tako, za povrhu, torej brezplačno, pa še za popust se moram zahvaliti, drugače bi lahko k temu dodal še kakšnih 60€ - hvala dules za vse in še za v naprej.

Pa poglejmo zakaj je to bilo potrebno. Najprej tipke za odpiranje haube, so stare prišle v stik in se je celo noč avto odpiral in zapiral - se lepo vidijo oksidirani konektorji ...
Slika

... lučke za osvetlitev registerske tablice, so bile kar zalepljene z lepilom za vetrobranska stekla in jih je nemogoče demontirati ...
Slika

... in skozi tisto odprtino, ki se lepo vidi, je prišla voda in je kontakte dobesedno požrla v samo mesecu dni (pač so veliko solili cesto letos in to je to) ...
Slika

... letvica polomljena in vse je skupaj držalo samo to lepilo ...
Slika

... tudi stikala za odpiranje haube so bila zlepljena, da so sploh obstala v letvici.
Slika

Slika

... so far, so good, bi rekel, torej roba je nabavljena treba samo zamenjati in je to potem to - ja my asss [smilie=angry.gif]


to be continued
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Marcel dne To Feb 09, 2010 11:51 pm

kaka je kaj hauba znotri če je plastika taka :evil: Kaj je mel sina iz prvega razreda zram pa mu je dal dihtmaso u roke da je use zalimo? Eni so res psihiči in use sfukajo ker jim je useen ker ni njihovo. Sm kr slabe vole rato :evil:
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Feb 09, 2010 11:56 pm

slike haube prilepim kasneje, sama hauba je odlično ohranjena samo ..... sej boš videl kaj so naredili, v glavnem danes sem naročil novo zadnjo haubo na pooblaščencu - 565 € - hvala kleparju in bivšemu lastniku - zgodba sledi, danes se mi ne da, ker sem jezen kot tisti bullmastifi [smilie=angry.gif]
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Marcel dne To Feb 09, 2010 11:59 pm

zakaj pa rabljene ne daš gor al je ne dobiš?
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Sr Feb 10, 2010 12:02 am

Marcel napisal/-a:zakaj pa rabljene ne daš gor al je ne dobiš?



ja to bo - tisto slednje, je ne dobim, mora pa biti od 2001 naprej - jih ni niti na E-bay-u, tistih do 2001 pa kolikor hočeš, sem eno že kupil in polakiral, pa zmontiral in bil vesel, vse dokler nisem kupil še letvice in ostalega materiala - ne paše, letvica je drugačna, daljša za 12 mm, drugače oblikovana in kaj mi je ostalo drugega, kot da nabavim še haubo, ker sem ves ostali material že nabavil.
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Sr Feb 10, 2010 12:18 am

... no in tu se je veselje končalo. Kot že omenjeno, sem haubo že kupil rabljeno (in vrgel stran 100 €). Kupil sem točno tako kot je bila prej gor, s to razliko, da pač ni imela tipk za odpiranje haube, ampak je bila na vzvode. Zato sem pač naročil novo letvico z vsem pripadajočim materialom, da zmontiram še to in sem potem zmagal. Seveda je bila letvica in ostale drobnarije naročena preko številke šasije, torej takšna kot mora biti, samo, ko sem primerjal letvice se je lepo videlo ...
Slika

...daljša, drugače oblikovana in tudi vijake za pritrditev ima na drugih mestih kot pa stara :shock:
Slika

Slika

... razlika v dolžini ...
Slika

... in v sami krivulji na zaključku ...
Slika

... kakor tudi v sami pritrditvi na haubo.
Slika

Sej bi obstajala opcija, da to novo letvico zabrusim na enako krivuljo (mesa je dovolj), samo potem bi bilo spet potrebno predelati haubo in odprtine - pa sem imel vsega dovolj in sem šel raje naročiti novo haubo, pa da bo potem vse pasalo kot mora in bo avto original kot mu je bilo namenjeno :wink:
Slika

Tudi hauba od navadnega A3 bi pasala, je povsem identična (seveda od 2001-2003) - no vsaj spodnji del, kjer je ta letvica, medtem, ko na zgornjem manjkajo tri luknje, ker tisti A3, ki so imeli spojler gor, so imeli gor odprtine za pritrditev spojlerja. Torej je edina razlika med haubama samo v treh luknjah, v ceni pa: z luknjami za spojler 565€, brez lukenj 380€, ampak, ker sem trmast in hočem origigi, sem naročil kar tako kot je po številki šasije - torej z odprtinami za spojler.
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a čare dne Sr Feb 10, 2010 12:22 am

Res je da kar kakšno stvar pritrdim z vezico ampak tole pa naj gre v rit vse skup.Kot si rekel za avto je za pošteno rihtat pa ne .Če mu kakšne sorodnice ne boš mogel porihtat poklič.Pridem pomagat.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Sr Feb 10, 2010 4:20 pm

:x :x :x :x :x :x :x :x

8 Hyundaiev za ceno ene smrdljive zadnje havbe :shock: :shock: .

Mam pa rajš 8 Hyundaiev, bi se počutil kot Kuvajtski šejk..............za vsak dan en.

Stari brez nervoze. :mrgreen:
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a fritz dne Sr Feb 10, 2010 4:35 pm

cabby, vcasih ni druge kot "kamor je sel bik naj gre se strik".
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Sr Feb 10, 2010 5:07 pm

samurai napisal/-a: njemu pa z nogo objasnem tako, da bi si želel raje srečati chuck norrisa,

:lol: :lol: :lol: :lol: Jaaaooo

Če je bilo tako narejeno, bo pomoje bolj verjetno, da so komaj spacal za avto. Potem pa z minimalnimi vložki. Cabby pejt ga mirit. Pa enga bandidosa mu prnes, al kaj že pije, da koga ne raztrže.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Sr Feb 10, 2010 7:34 pm

no in tu je še remek delo "profesionalcev"
Odprtine bi morale biti velike največ cca 1cm × 1cm, samo toliko, da pride skozi konektor tipke in luči za osvetljevanje, tale Mcgiver, je pa kar vse odrezal in potem seveda ni bilo tesnila, pa mu je pomagal famozni mcgiverjev tape (se še vidijo sledi lepila), kolikor mu pač je - ni kej, takle mamo

Slika

Slika

Slika

treba je vedeti, da, ko je vse sestavljeno, se ne vidi niti najmanj da bi bilo kaj delano :wink:
Bom poslikal novo haubo za primerjavo
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Green dne To Feb 16, 2010 4:29 pm

uf... tole je pa res j..a, bo treba v roke pljunt :wink:
l.p.
Uporabniški avatar
Green
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 352
Pridružen: Pe Feb 10, 2006 10:27 pm
Kraj: Savijnska dolina
Avto: vw 1200j

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Sr Feb 17, 2010 6:40 pm

Green napisal/-a:uf... tole je pa res j..a, bo treba v roke pljunt :wink:


sem že in to krepko :?
the new one :wink:
Slika

made in eu :D
Slika

Takole bi morale izgledati odprtine - sej to ni problem narest (na prejšnji haubi), res pa je, da je to jeba
Slika

No vsaj deli bodo sedaj šli skupaj, sem pred lakiranjem še raje enkrat preveril; letvica paše kot mora
Slika

zdej pa na lakiranje :D
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a vwmk1 dne Sr Feb 17, 2010 6:50 pm

verjamem da ob pogledu na novo havbo pozabiš na tistih 500€ :mrgreen:
pa srečno pri sestavljanju ;)
"people's car" nothing even comes close
Uporabniški avatar
vwmk1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne Sep 28, 2008 9:48 pm
Kraj: Pivka
Avto: Golf I cabrio, Golf III GT TDI

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a MERKLIN dne Sr Feb 17, 2010 8:20 pm

Nove dele brusite s scot brite-m?
Uporabniški avatar
MERKLIN
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 746
Pridružen: Ne Feb 18, 2007 3:11 pm
Kraj: Štajerc
Avto: VW Corrado G60

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Sr Feb 17, 2010 8:31 pm

MERKLIN napisal/-a:Nove dele brusite s scot brite-m?


Ne, samo težko dostopne dele kot so krivine in utori, kanali in ostala mesta kamor ne moreš z brusilko, drugače je tole brušeno z granulacijo 500, s scotchbritom samo tam kjer pride lepljeno steklo in po kanalu in krivinah kjer je predvideno mesto za tablico.
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a frcac dne Sr Feb 17, 2010 8:53 pm

Krasen bo... [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Tomy dne Če Feb 18, 2010 8:42 pm

Pa bi bilo kaj narobe če bi vse z scotch-britom zbrusil? Verjetno gre prvo špric kit gor, potem lakiranje, al ni potrebe po špric kitu v tem primeru ko je nova havba?

lp
Uporabniški avatar
Tomy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 4:06 pm
Kraj: Zabukovica
Avto: VW Hroš 1300, Subaru Legacy2.2

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

cron