Audi S3 - G hunter ;)

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Feb 27, 2010 10:37 pm

... ja ni kej, brzina je brzina in mi je utrgalo anteno s strehe :? . No, sej se lepo vidi, da jo je najedel že zob časa in mi je spulilo tudi tisti del, kjer je privijačena "štangica"
Slika

Se nisem pretirano razburjal, do naslednjega dne, ko sem šel na pooblaščenca in vprašal za anteno, ter seveda ceno. Mi je rekel tip: ja 50 € bo tole a ne, sem rekel, ja my ass :evil: Grem v avtonet in kupim anteno za borih 7 € in se mi na široko smeji. Medtem snamem "ostanek" antene in vidim, da so spet nekaj lepili z neko maso - popolnoma nepotrebno v kolikor je sestavljeno kot mora biti - seveda tu ni bilo tako.
Slika

Lepo očistim z nitro razredčilom, spoliram in malo predelam anteno, ki sem jo kupil v a-netu, ker je bilo potrebno nekaj lotanja
Slika

... in ker mi je tista štangica malce predolga delovala, sem jo zamenjal z tole aluminijasto - meni všečno
Slika

No, seveda tegale nisem zmontiral, ker ni pasala luknja (ne da bi prej, preden sem cvikal in lotal, pogledal :oops: ) in ni dobro tesnilo. Pa naslednji dan nazaj na servis po kaj drugega kot anteno - kako se mi je smejal trgovec :evil: :evil: in voila, antena za 50 €, plus 7 € za anteno iz a-neta, katere sem tako rekoč vrgel skozi okno :evil:
Slika

No zdej pa bo :twisted: :twisted: :twisted:
Slika

In ker je ozgledalo, kot da imam v avtomobilu CB postajo, sem "štangico" antene zamenjal
Slika

Slika

kako že gre tisto: kdor poceni kupuje, dvakrat kupuje :wink:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Feb 27, 2010 10:43 pm

Tomy napisal/-a:Pa bi bilo kaj narobe če bi vse z scotch-britom zbrusil? Verjetno gre prvo špric kit gor, potem lakiranje, al ni potrebe po špric kitu v tem primeru ko je nova havba?

lp


Nič ne bi bilo narobe, samo več časa bi porabil kot pa z brusilko. Ni potrebe po šprickitu, zakaj le, saj ni nič kitano z metal kitom in ni prebrušeno do pločevine - torej nepotrebno. Šprickit se uporablja samo, kadar je del kitan z metal kitom, ker barva ne bo pokrila dela, kjer je kitano, oziroma ti bo čez barvo "tolkel" flek kjer je bilo kitano. Na zdrave in nepoškodovane dele se ne daje šprickita :wink:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Feb 27, 2010 11:07 pm

Včeraj pičim v Ljubljano pred BTC - vse ok, dokler ne pridem pred BTC, kjer ostanem brez servo volana. Mah nič takega, bi mislil, če ne upoštevamo, da je tam polno krožišč, da sem dan poprej menjal zimsko obutev za letno in sem brez servo volana moral vrteti kolesa z dimenzijami 225/40/17 - ja, je lažje iti v fitnes. Tisti, ki se jim to še ni zgodilo, se jim sploh ne sanja kako to izgleda - sem se cel obešal na volan, da sem lahko motal - damit ej :evil: :evil: :evil:
Grem domov in danes na kanal. Je že pošteno ružilo in sem se kar s strahom peljal. Bolj s strahom zato, ker vem koliko stane nova servo pumpa na pooblaščencu (430 €), paše samo od audi TT, ali vw BEATLE RS - nice :evil:
No in danes sem jo snel
Slika

Spustila je pri ležaju, pravzaprav je sesulo ležaj, porinilo ven zaščito ležaja, da o zračnosti sploh ne debatiram. Zaradi vibracij je losalo tudi vijake, ki držijo jermenico, katere sem lahko odvijačil kar na roke - še nekaj kilometrov in odpadla bi še jermenica, raje ne ugibam dalje kaj bi bilo potem :shock:
Slika

Pa je dules prišel na idejo, da bi morala pasati od TDI-ja, ker je identična in mi eno pumpo dal že pred dvema mesecema, ko se je servo pumpa prvič oglasila z čudnimi zvoki, ampak takrat ni bilo opaziti nobenih posebnosti in sem samo zamenjal servo olje. No pumpa je res skoraj identična, razlika je bolj ali manj vizuelna.
levo pumpa od S3, desno od TDI
Slika

Priključki so enaki, tako po širini kot globini, torej je pretok enak, paše na avto luknja na luknjo, tudi jermenica gre točno gor in je v liniji z ostalimi jermenicami, torej je tudi ET jermenice enak. Edina razlika, ki jo je opaziti, je ta, da ima pumpa od S3 večji ležaj na osi in tam posledično tudi bolj masivno ohišje - to pa je tudi vse. No, po montaži pumpe ni opaziti nobene druge razlike, dela bp, kot nova in verjemite, da se mi je nasmejalo do ušes, da le ni bilo potrebno nove naročati. Sej novo bom tako ali tako naročil samo ne še kmalu, ker me je pač dules rešil takšnega stroška tale trenutek, bom pa vseeno v bližnji prihodnosti kupil original, če že ne za drugo, pa zato, da bom lažje spal :D

dules, hvala lepa
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Feb 27, 2010 11:16 pm

Pa sem malo šaril še po motorju in čekiral zračni filter - vsaj za "pljuča" je lastnik pred menoj dobro skrbel, ker je bil filter še dober
Slika

Slika

Ker pa sem po ugodni ceni dobil novega, kao športnega, sem ga seveda zamenjal, pa ne zaradi tega, da bi kaj dobil z njem, pač pa zato, ker je pralen in se ga samo opere in namasti, torej je na nek način skoraj večen in mi ne bo potrebno nabavljati več filtra za zrak - vsaj ne, dokler bom jst lastnik avtomobila :wink:
Slika

Slika
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne So Feb 27, 2010 11:18 pm

kar težko je brat vse to... res nimaš sreče s tem audijem :/
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a MERKLIN dne So Feb 27, 2010 11:20 pm

samurai napisal/-a:- vsaj ne, dokler bom jst lastnik avtomobila :wink:


Pa ne da že razmišlajš o prodaji?
Sicer se ti stvari, ki jih je potrebno odpraviti, popraviti kopičijo, vendar to le zato ker hočeš imeti avto na mestu...taki pač smo, škoda da ni bil tak tudi lastnik pred tabo.
Uporabniški avatar
MERKLIN
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 746
Pridružen: Ne Feb 18, 2007 3:11 pm
Kraj: Štajerc
Avto: VW Corrado G60

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Feb 27, 2010 11:24 pm

Pri nadaljnem šarjenju po motorju pa naletim na zadevo ki me je nasmejala. Še eden, ki je nasedel raznim foram o manjši porabi goriva - mislim da dol padeš no :lol: :lol:
Slika

Iz te zadeve gredo trije kabelčki
Slika

... eden gre na napeljavo za gorivo - o strokovni montaži raje ne bi izgubljal besed :twisted: :twisted:
Slika

Slika

... drugi je vezan na maso avtomobila in tretji gre na CPU.
Ko je motor prižgan, pa gori celo rdeča ledica :D :D :D in vse to je lepo skrito, da se komaj opazi. Tudi jst sem po naključju odkril to zadevo, ker je ravno gorela ledica in mi je bilo čudno kaj to nekaj gori pri motorju ha, ha, ha, ha
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Feb 27, 2010 11:32 pm

Jurtz napisal/-a:kar težko je brat vse to... res nimaš sreče s tem audijem :/


Ne vem no, jst ne bi rekel tako, z avtomobilom sem več kot zadovoljen in že vem, da bo naslednji najmanj S3 (novejši model od mojega) ali pa RS4. To kar je bilo zamenjanega, je bolj ali manj potrošni material, ki doleti slej ko prej vsakega (vžigalne tuljave, servo črpalka, vžigalne svečke, filtri, olja, ......). Z zadnjo havbo je pač tako, lahko bi pustil tako kot je bilo in bi ne imel večjega stroška kot 8 € za fugirno maso, s katero bi zalil, da ne bi prišla voda tja, kamor je pač prišla, ampak, ker sem picajzl, si tega nisem dopustil in sem, pa še bom, zamenjal vse kar je potrebno, da bo avto original in TOP ZUSTAND - prej ne bom mirno spal, jebi ga takšen sem. Bolj je problem v tem, da prejšnji lastnik ni skrbel zanj kot bi bilo potrebno, ker če bi, potem jst ne bi imel takšnega dela, tako pa še vedno pri večini velja: čim ceneje, da ne bo preveč stroškov, ga bom prodal in potem jst dobim v roke nekaj takega, pa se delo začne :D :D :D

Ne MERKLIN, niti približno ne razmišljam o prodaji, zakaj le, avto je odličen, da o voznih lastnostih sploh ne govorim in me zadovoljuje v vseh pogledih :wink:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Ne Feb 28, 2010 12:10 am

No fantje, jst sem že na "letnih". Je skoraj poravnano z robom, spet gre na milimetre :?
Slika

voila :D
Slika
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a dules dne Ne Feb 28, 2010 12:56 am

no sam da bo
glej daj mi tvoj naslov da ti pošljem še tiste stvari plus tega če želiš ti lahko pošljem 20 cm dolgo antenco katera je kakor original samo krajša
Moj 4 pogonc raztura v gmajni ! To gre kamor želiš
Uporabniški avatar
dules
Forum majster
 
Prispevkov: 679
Pridružen: So Apr 08, 2006 4:46 pm
Kraj: Grosuplje

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Ne Feb 28, 2010 1:11 am

Mislim da bom kar na Volvotu ostal, vsaj dokler ne bo kakšna 166-ka pred hišo. Takšna majhna popravila ti delajo sive lase. Alfa ima samo dve opcije, al dela BP, al pa crkne čist, ne pa kr neki na pol. Tale Audi pa kr neki na pol crkuje, naj al ornk crkne al pa naj dela BP.

Ti bom dal potrošni material. Servo pumpa more delat 500.000 km. Jebote DKW. :evil:

Pridem ta teden k tebi da ti prisolim eno okrog ušes, da ne boš več Audijev kupoval. :P
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Ne Feb 28, 2010 1:17 am

CABBY napisal/-a: Alfa ima samo dve opcije, al dela BP, al pa crkne čist,


zakaj imam občutek, da pri tebi prva opcija ni dolgo držala :D :D :D

ps To kr pridi morava motor iz korla ven vržt :wink:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Ne Feb 28, 2010 1:19 am

samurai napisal/-a:
CABBY napisal/-a: Alfa ima samo dve opcije, al dela BP, al pa crkne čist,


zakaj imam občutek, da pri tebi prva opcija ni dolgo držala :D :D :D

ps To kr pridi morava motor iz korla ven vržt :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: še mal pa bo na boku, danes sem jo skoraj čisto slekel sam še flekserco, ki sem si jo že sposodil je treba zalaufat. Jupiiiiiii.

Pridem ti sam poklič ker dan.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Ne Feb 28, 2010 1:21 am

dules napisal/-a:no sam da bo
glej daj mi tvoj naslov da ti pošljem še tiste stvari plus tega če želiš ti lahko pošljem 20 cm dolgo antenco katera je kakor original samo krajša


sej se bom oglasil, zdej moram testirati do kam se obrne igla za brzino na 17-kah - kot nalašč za pot v Kranj [smilie=beer2.gif] , pol grem pa tistega "šveda", ki misli, da ima alfo, malo šolati ha, ha, ha, ha [smilie=beer2.gif]
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a sašo dne Po Mar 01, 2010 4:57 am

samurai napisal/-a:Se nisem pretirano razburjal, do naslednjega dne, ko sem šel na pooblaščenca in vprašal za anteno......

par let se mi original valja doma(če kdo rabi naj se javi)..............vprašaj drugič, če kdo kaj ima.....
Uporabniški avatar
sašo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 282
Pridružen: So Nov 04, 2006 1:24 pm
Kraj: Brežice
Avto: AUDI

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a čare dne To Mar 02, 2010 7:47 pm

E -kol :D Buče velikanke.To sem jaz vozil ene 2 mesca na Tipotu ko je prišel to italjan na LPP za buse prodajat in mi je montiral testni primerek za osebno vozilo.Tista montaža z vezicami je po predpisih...Najbolj pa me je pri vsem tem nasmejalo to ko mi je dec montiral in potem z nosom ugotovil razliko v smradu izpušnih plinov in me hotel prepričat da je razlika,ravno tako me je hotel prepričat da je razlika med vožnjo,da je avto bolj odziven...Sicer pa nam na LPP-ju so že vse prodajal pa nič prodal,ker se nič ni izkazalo za koristno.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Mar 06, 2010 5:19 pm

No takole, jst sem spet back on the track :wink: , servo letev zamenjana, vse dela bp (kako dolgo, bom pa še videl :) ). Torej, odločil sem se za popravilo serve letve pri firmi SERVOCOM v Ljubljani, cena popravila, pravzaprav obnove, (ker vam dejansko staro ostane samo ohišje servo letve), je 340 € (+ddv), dobite garancijo 12 mesecev, kar je še vedno občutno ceneje kot nova (783 €). Fantje so prijazni in vam v najkrajšem možnem roku spedenejo okvaro (2-3 dni - odvisno od avtomobila).
Danes sem naredil še optično nastavitev podvozja in sem več kot zadovoljen - še poraba se je zmanjšala za skoraj liter.
No sedaj pa čakam, kaj bo naslednje kar bom moral zamenjati :D :D
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne So Mar 06, 2010 6:46 pm

samurai napisal/-a:No sedaj pa čakam, kaj bo naslednje kar bom moral zamenjati :D :D


hahaha :D ni da ni. zgleda da nam je to vsem skupno :D
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a fritz dne So Mar 06, 2010 7:01 pm

zdaj bo pomlad in pomladi se vozi, ne pa popravlja. kar brez skrbi andrej, prihaja cas uzivancije :D
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Gloga dne So Mar 06, 2010 7:19 pm

Crknili ti bodo se brisalci, una plastika, ki drzi sipo na vodilu, zündspule so itak potrosn material, pa kolesni lezaji zlo hitr recejo pa-pa ce ga bos kaj pretegoval cez ovinke. Pa gnit ti bo zacel tam kjer imas ogrevane sobe za brisalce.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne So Mar 06, 2010 9:40 pm

Gloga napisal/-a:Crknili ti bodo se brisalci, una plastika, ki drzi sipo na vodilu, zündspule so itak potrosn material, pa kolesni lezaji zlo hitr recejo pa-pa ce ga bos kaj pretegoval cez ovinke. Pa gnit ti bo zacel tam kjer imas ogrevane sobe za brisalce.


sem vedel, da bi bilo bolje, da kupim GTA-jko :?
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne So Mar 06, 2010 10:54 pm

samurai napisal/-a:
Gloga napisal/-a:Crknili ti bodo se brisalci, una plastika, ki drzi sipo na vodilu, zündspule so itak potrosn material, pa kolesni lezaji zlo hitr recejo pa-pa ce ga bos kaj pretegoval cez ovinke. Pa gnit ti bo zacel tam kjer imas ogrevane sobe za brisalce.


sem vedel, da bi bilo bolje, da kupim GTA-jko :?


Tam si že vnaprej dobrodošla stranka pooblaščenega servisa. Pa jaz bi se skos vozil kot sopotnik. :mrgreen:
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a DS71 dne So Mar 06, 2010 11:55 pm

samurai napisal/-a:sem vedel, da bi bilo bolje, da kupim GTA-jko :?


ti GTA jaz pa Brero 3,2 Q4 :D
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
Uporabniški avatar
DS71
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1966
Pridružen: Če Feb 05, 2009 9:51 pm
Kraj: Il. Bistrica
Avto: zoom zoom

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Ne Mar 07, 2010 12:57 am

DS71 napisal/-a:
samurai napisal/-a:sem vedel, da bi bilo bolje, da kupim GTA-jko :?


ti GTA jaz pa Brero 3,2 Q4 :D


Now you're talking my language.

Jurtz nas bo povozil z go-karti. [smilie=auto.gif] [smilie=auto.gif]
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Ne Mar 07, 2010 1:46 pm

samurai napisal/-a:sem vedel, da bi bilo bolje, da kupim GTA-jko :?




Sigurno, prodaj to sranje pa kupi Alfo :mrgreen:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

cron