Audi S3 - G hunter ;)

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a genuss dne Ne Mar 07, 2010 2:50 pm

Aha, sem zasledil na lojalno konkurenčnemu forumu, jo je glih eden začel razkopavat. v6 al neki. Je na grobniku nekaj čudno zaropotalo in ropotalo dalje. Tako, da sekret.
Jeden Tag steigt die Zahl derer, die mich am Arsch lecken können
Uporabniški avatar
genuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 723
Pridružen: Sr Avg 20, 2008 9:43 pm
Kraj: Velike Lašče

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Če Apr 01, 2010 8:16 pm

Končno mi je uspelo zaključiti tole moje odisejado okrog zadnje havbe :D . Kot že rečeno, sem najprej kupil eno rabljeno, ki je bila prav na audiju S3 letnik 1999 (po videzu enaka moji), dobil sem jo za 100 € (komplet s steklom in vsemi mehanizmi), dejansko brez praske, rumene barve in jo polakiral, ter dal na avto. Pokazalo se je, da sem (kot mnogokrat dosedaj) vrgel teh 100 € dejansko skozi okno; havba je že bila ta prava, samo ne za moj letnik avtomobila (facelift), pa tudi nikakor je nisem mogel nastaviti, da bi lepo sedla (kar je verjetno bila posledica trka, ker ta hauba je bila z močno karambolirannega audija, ki je dobil udarec z desne strani ), no slike povedo vse, torej, nikakor mi je ni uspelo nastaviti in tole je bilo najboljše kar se je dalo narediti :
Slika

Slika

Največji problem je bil ravno zgoraj pri strehi avtomobila in ni mi treba praviti kakšne zvoke je to imelo pri hitrosti nad 200 km/h :D . Drugače od zadaj je še kar izgledalo
Slika

No in potem je, kot vam je že znano, sledila nabava nove originalne havbe, s katero pa teh problemov nisem imel in sede tako kot bi naj
Slika

Sej neke vizuelne razlike med njima niti ni, razen v letvici nad registersko, ampak zdej bom mirneje spal ker je tako kot mora. Kompletna odisejada me je stala nekje cca 550-600 €, samo material, ker dela si pač ne bom sam računal, drugače pa bi k temu lahko prišteli še kakšnih cca 250 €. Ves material je bil kupljen na pooblaščencu in je original, razen gumice, ki gre okoli stekla, ker le te se ne da kupiti posebej na pooblaščencu, ker je že nalepljena na steklo, če pa bi hotel, zato da bi bilo res vse original, kupiti še zadnje steklo, pa bi me na pooblaščencu udarili še za dodatnih 220 €, zato sem gumico kupil aftermarket, kjer se prodaja po metrih in sem za 4 metre plačal celih 15 € in nekaj jo je še ostalo :D

aftermarket gumica okoli zadnjega stekla
Slika

lp
samurai
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Ne Apr 04, 2010 9:10 pm

Po hudih borbah in ofenzivah mi je le uspelo odstraniti foljo za zatemnitev stekel. Saj sama folija gre lepo dol, samo lepilo, ki ostane gor - jeba da popi××××, sem imel pravi đunki vagen, ker je vse smrdelo po nitro razredčilu - no, zdej se več ne vozim v "gangsta" vagen :lol: :lol:
Slika

Pa tudi letvica je na svojem mestu, seveda se je nosilec delal by home (hvala Vojko, ker si si vzel čas), ker nekateri obljubljajo kar nekaj v tri dni :evil:
Slika

Sem pa izkoristil tale praznik za spomladansko poliranje vozila, včeraj strojno, danes še ročno in rezultat je nad pričakovanji 8). Sem uporabil izdelke za strojno poliranje od proizvajalca 3M (ker so mi pač najbolj domači, pa ne trdim da so najboljši in jih ne reklamiram). Najprej z grobo pasto za odstranjevanje mikro risov in meglic ....
Slika

... pa z malo bolj fino ...
Slika

... seveda s pomočjo polirke ...
Slika

in na koncu še sonax (za moje pojme še vedno No.1 za hobby poliranje in tudi kaj več), ter mikrofibra od 3M ...
Slika

in čisto na koncu še pranje s šamponom ...
Slika

...tudi tale šampon so zasluži čisto 10-ko, jst ga uporabljam že nekaj let
Slika

Tole je killer kombinacija za poliranje (temnih nians barv) in ob pravilni uporabi, bo vsak nad rezultatom več kot zadovoljen, ampak je treba res delati tako kot je predvideno in ne končati nekje po 4 urah - jst sem za vse skupaj porabil več kot 14 ur :wink:

sayonara
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a samurai dne Ne Apr 04, 2010 9:14 pm

8) 8) 8) 8) 8) - das blink blink efekt :wink:

Slika
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a frcac dne Ne Apr 04, 2010 10:19 pm

Prva liga 8)
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Ne Apr 04, 2010 10:44 pm

zakon!
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Gapi dne Ne Apr 04, 2010 11:03 pm

Bi naredil kak slikovni vodič how to polirat? Blazno rad bi tudi sam poliral svoj avto. Je dovolj dobra polirka za 60eur z nastavljivimi obrati? Ali še sploh to ni potrebno da ima nastavljive obrate. Cena vseh priteklin ki jih uporabiš za poliranje (paste)...

Drugače pa res hudo zgleda :) Bravo!
Uporabniški avatar
Gapi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 246
Pridružen: Po Dec 29, 2008 4:18 pm
Kraj: Kamnik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Po Apr 05, 2010 12:04 am

samurai napisal/-a:8) 8) 8) 8) 8) - das blink blink efekt :wink:

Slika


Upam da te letos ujamem v delovni vnemi da mi Šveda spoliraš.
Bemti je lepo.
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a fritz dne Po Apr 05, 2010 3:30 am

sem vidu sliko prej na delu. vsaka cast za tak spegel.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a čare dne Po Apr 05, 2010 10:51 am

Vse karse spraviš delat narediš super,ampak če ne boš ti odstranil okvirja za tablico ti ga bom prišel ponoči jaz!!
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Hondi dne Po Jun 04, 2012 3:18 pm

kaj pa je z okvirji narobe?
super so- lahko na rob napišeš, kar vsi sprašujejo za S3, na primer napišeš " MEN DELA :) "
pa še ko greš s ceste v maline, lahko pred žandarji snameš tablice :)
AUDI S3 APY,PASSI 4m AVF
Hondi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 378
Pridružen: To Jan 31, 2006 9:18 pm

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a čare dne Po Jun 04, 2012 4:47 pm

Po 26 mesecih tud mene ne moti več.kje pa je tale fant sploh??
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Po Jun 04, 2012 11:11 pm

čare napisal/-a:Po 26 mesecih tud mene ne moti več.kje pa je tale fant sploh??

Pridi v Celje, pa boš dobil za kavo, pa še Samuraia boš videl. [smilie=beer2.gif]
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

Re: Audi S3 - G hunter ;)

OdgovorNapisal/-a Hondi dne Če Jun 07, 2012 11:08 pm

High, za konec moraš dat NUJNO kak Meguiars #22 vosek ali Liquid Glass, ali pa vsaj NXT MEGUIARS TECH WAX pa čez Quick detailer v sprayu
bo črn ko oglje:)

tale šampon in sonax je larifari - brez zamere
AUDI S3 APY,PASSI 4m AVF
Hondi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 378
Pridružen: To Jan 31, 2006 9:18 pm

Prejšnja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron