GOLF 3 JUBI

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: GOLF 3 JUBI

OdgovorNapisal/-a WOB dne Če Mar 18, 2010 9:37 pm

Ti dam kako sliko iz arhiva......

Prvo temeljito čiščenje ko je prispel v Slovenijo
Slika
hmmm zanimivo zdej sta oba pr'fari [smilie=biggrin.gif]
Slika

pol je bil vmes trefen, in ker se mi klarglas luči dopadejo super fajn so itak prišle z mano nazaj v Slo. :D sploh na to barvo se mi osebno zdi da pašejo fenomenalno.
prvo samo original hella klarglas
Slika
Slika

In itak potem ko vse nakupim da Inpro ven luči od G4 xenon look, in itak jih je blo treba kupt :D sm se namatral da sem jih dobil, ker so ble vse z tistimi BMW-jevimi krogci razen pol je prišla ena serija ven brez, drago za popizdit samo končni rezultat potem še z vgrajenim xenonom odlično, ni blo važno a je bil dež, megla, sneg pred avtom je bilo svetlo :D
Tukaj ene zadnjih slik, tudi že zamenjano podvozje.
Slika
Slika

Lohk ti povem še malo zgodovine, ker mislem da nisva osebno nikol govorila okol tega. Pripejan je bil Iz Italije okolica Benetk, v Slo sem bil prvi lastnik, nikoli karamboliran, pleh v odlčnem stanju nič rjav gniv....to vsi vemo da je pri mk3 zlata vredno. Takoj ko je bil registriran se ja na njemu naredilo kompleten servis z original deli. Še isto poletje mi je crknu kompresor od klime, sem kupil pri MPI-ju original novega ter vse dihtunge ter sušilec. Od takrat pa do prodaje je avto delal BP. In tudi kasnejša lastnica je zmerom prišla v Idrijo po dele ter olje za servis. :D
Res škoda da ga je dobila tista toča pred leti dol v Šempetru, je rekla da se ni imala kam skrit sama cesta in travniki :( res škoda. Nimaš kej ko bi bil vsevedež nebi bil revež. :wink:
Naj ti dobro služi kot je meni, in čim več varnih km.

LP
Dejan
...ko zakoni fizike izginejo, in ko adrenalin zamenja kri..... Golf GTI G60
Uporabniški avatar
WOB
Kolpasan
 
Prispevkov: 2632
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:40 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Mk1 GTI, Mk1 Cabrio, Mk2 G60

Re: GOLF 3 JUBI

OdgovorNapisal/-a WOB dne Če Mar 18, 2010 10:03 pm

Popravilo z palčkami je pa nekaj v tem stilu. Buško od zadaj spaha nazaj ven.


Kaj Volarič iz Rovta še nič nedela tega doma, ko sva v zadnjo govorila po telefonu mi je reku da čaka te palčke da mu jih dostavijo. Drugač pa dela v Logatcu pri Holdmayeru, ki se s tem poklicno ukvarjajo.
...ko zakoni fizike izginejo, in ko adrenalin zamenja kri..... Golf GTI G60
Uporabniški avatar
WOB
Kolpasan
 
Prispevkov: 2632
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:40 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Mk1 GTI, Mk1 Cabrio, Mk2 G60

Re: GOLF 3 JUBI

OdgovorNapisal/-a MERKLIN dne Pe Mar 19, 2010 12:14 am

To je sistem, katerega sem predlagal.
Je pa treba povdariti, da se vseh jam (extremo velikih) ne da popraviti 100%, ostanejo majhne pikice, ki so posledica nategnjenega pleha...
Uporabniški avatar
MERKLIN
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 746
Pridružen: Ne Feb 18, 2007 3:11 pm
Kraj: Štajerc
Avto: VW Corrado G60

Re: GOLF 3 JUBI

OdgovorNapisal/-a Nejc351 dne Pe Mar 19, 2010 1:22 am

Hvala Dejan za vse [smilie=beer2.gif] Sem se pa pred nakupom vse pozanimal, prebral forum po dolgem in po čez, potem sem šel pa kao samo na ogled v gorico in avto je bil zaaran, pa še prej sem že imel trojko in sem vedel kaj moram gledati. Tole s palčki zgleda super, ne zanima me če se vsega ne da popraviti,saj avto ni nov, nisem tak picajzelj,enkrat bom luknje poštimal se mi pa ne mudi. Sedaj bo na števcu 200k še par km fali iz ene 188k sem ga dobil,čez zimo sem se vozil minimalno,ker je več avtov pri hiši,drugače pa samo redni servis in bencin :D Upam da bo tako še dolgo :) aja lažem :oops: zamenjal sem en rele za 70e in še nekaj za cca. 50e ne spomnim se kaj pri peljhanu ker je imel avto probleme z vžigom,sedaj je veliko bolje, samo kdaj ga še vedno malo zatrese.

hvala usem za odgovore [smilie=beer2.gif]
Power is nothing without control
Nejc351
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 242
Pridružen: Pe Okt 27, 2006 8:29 pm
Kraj: Idrija
Avto: Golf III 2.0 16v

Prejšnja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov