Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Apr 07, 2014 7:05 pm

eni fizično drugi psihično [smilie=beer2.gif] [smilie=biggrin.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Pe Maj 16, 2014 9:39 pm

ke ze madafakeri ke dogaja? pri meni mašina laufa in laufa kmalu bom prišo na 400.000 še 8000 km.. :) drugač nič noviga..kupo zadne diske ki sem jih dal hladno cinkat pa original vijake..za hec da vidim kak bo izpalo..edino kaj se vsak dan sprašujem in nimam odgovora kaj bom si enkrat kupo za nasljedni avto ko bo toti odslužo..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a Cox dne So Maj 17, 2014 1:49 pm

Kia ceed karavan
Kaj bi šparali, tak nikol neomo trošli ..
Uporabniški avatar
Cox
UPORABNIK S KRAVO
 
Prispevkov: 2896
Pridružen: Po Dec 08, 2008 8:21 pm
Kraj: Maribor
Avto: type 3

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a bajta dne So Maj 17, 2014 2:41 pm

"sportwagon"

ps: bolj lenega dizla se nism vozu :roll:
Uporabniški avatar
bajta
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Ne Mar 11, 2007 5:05 pm
Kraj: Ravne na Koroškem.

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a Gloga dne So Maj 17, 2014 2:45 pm

Kaj pa Ford 1.8tddi? Pogreb na 4ih kolesih :D
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a bajta dne So Maj 17, 2014 4:13 pm

ford,

mam rajš kijo.
Uporabniški avatar
bajta
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 857
Pridružen: Ne Mar 11, 2007 5:05 pm
Kraj: Ravne na Koroškem.

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Maj 21, 2014 1:14 am

4m4t3r napisal/-a:edino kaj se vsak dan sprašujem in nimam odgovora kaj bom si enkrat kupo za nasljedni avto ko bo toti odslužo..


jaz imam občutek, da bova midva ta prva na favdlu, ki se bova s tako kanto okol vozila [smilie=zeppelin.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne So Maj 24, 2014 11:58 am

ŽucMac napisal/-a:
4m4t3r napisal/-a:edino kaj se vsak dan sprašujem in nimam odgovora kaj bom si enkrat kupo za nasljedni avto ko bo toti odslužo..


jaz imam občutek, da bova midva ta prva na favdlu, ki se bova s tako kanto okol vozila [smilie=zeppelin.gif]

opa opa končno en pametni post :) [smilie=beer2.gif]
če bom že kaj kupo bo a8 d2 al pa še kaj starejšiga :)

drugač sem na avtu menjal zadne bremze..prej sn dal diske hladno cinkat v mariboru v zaporih :) malo čudni občutek ko prostovolno not rineš..pa zraven sem dal še kar vijake za hec..pa so lepo izpali..ni blo neke drago 13 eurov za sve skupaj..mislim da okol 1.35euro/kg
Slika
Slika
Slika
tak pa zdaj zgleda dvigjne..verjetno bom šel še na 16 col original felne..
neke v tem smislu..
Slika
Slika
mi pa je uspelo popravit klima enoto ker mi je vedno zaštekala ko je bilo v avtu vroče..al pa ko se je sama zagrela od žarnic za osvetljavo..sem bral po nemških forumih da je lahko kriv hladn lot na konektorju znotraj(je edini tanki širok)..in je bilo tak..samo znova sem jih zacino in dela brezproblema.. 8)
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a ervin99 dne To Maj 27, 2014 6:59 pm

Kam točno si dal cinkat diske? Lahko na pm :D
Uporabniški avatar
ervin99
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 474
Pridružen: Po Avg 13, 2007 10:04 am
Kraj: Slovenska Bistrica
Avto: golf IV

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne So Avg 02, 2014 4:25 pm

danes sem klical enga zarad 6 gang mehanizma in mi reko da ga pošlje..zdaj mi majnkajo samo še ti dve štangici spodaj na sliki iz mehanizma do getrib..potem bo pa pal projekt 5-->>>6 gang..
če kdo ve za kak 6 gang audi a6 c4 ali pa s6 c4 po delih naj javi..
Slika
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Pe Avg 29, 2014 5:11 pm

Slika


danes dobo paket po enem mesecu odperem in pol mehanizma majnka..kaj je to z ljudmi? še sliko sem mu prej poslal kak zgleda cela zadeva..dobim po samo to cev ko je ročica v avtu pa srebno ko gre nazaj..ta spodno štango pa mehanizem spodaj z nosilci pa ne?!?! to je zdaj zadnjič da sem kaj v sloveniji kupo preko pošte ker se neda in neda zaupat našim ljudem..sem že naročeval rabljene stvari iz nemčije nakazal 160 eurov naprej in dobo točno te stvari kot je blo dogovorjeno..tu pa iz enih posranih radelj (60km iz ptuja) ne pride paket kot bi moral..ne razumem tega..tolko krat so me znapizdli že pri nas da ne kupim več stvari na lepe besede..gnili narod kot cela država..
ga pokličem pa mu rečem zakaj sem dobo samo pol mehanizma pa če je dobo sliko takrat..ja sem dobo sliko pa je nisem pogledo niti prav kaj mi majnka zdaj sploh še?..ja da bo se nasljedni tedn pelo čez ptuj pa mi bo vzel ta mehanizem zraven..pa niti časa mu nisem mel adijo rečt pa že odložo..me zanima kaj bo drug tedn.. [smilie=zeppelin.gif] [smilie=zeppelin.gif] sovražim take stvari..znoro bi zdaj.. [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif]

kaj naj naredim če ne dobim tega dela?
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Pe Avg 29, 2014 5:15 pm

in tebi se ni dalo narest borih 60km do radelj?? in pizdiš na tipa da ti ni poslal prav... ?!
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Pe Avg 29, 2014 5:27 pm

ujcic napisal/-a:in tebi se ni dalo narest borih 60km do radelj?? in pizdiš na tipa da ti ni poslal prav... ?!

zakaj se bi jaz pelo 60 km in porabo 2 uri in 10 € goriva..če bi lahko dobo paket za 5€ in se doma raje igral z otrokom?! čez tedn me tak ni do večera..vikende pa se mi majka res vozit do radl..tebi ni kaj logiš tu? ti si tak čudn od vsega začetka.. mene si se praviga najdo s tvojimi komentari.. do zdaj sem te čisto na miru pusto in te samo opazoval..če pa misliš mene drkat s tvojo pametjo pa nisi na praviga naleto! kar zdaj ti povem da me pusti raje na miru..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a čare dne Pe Avg 29, 2014 5:39 pm

Te je pa razpizdilo tole vse skup.E vidiš ampak zato pa tudi jaz raje naredim teh nekaj kilometrov da potem ne norim...Mene bolj razpizdi to ko bi kaj iz Italije naročil od firme in novo pa fašisti ne pošiljajo v SLO.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Pe Avg 29, 2014 5:44 pm

čare napisal/-a:Te je pa razpizdilo tole vse skup.E vidiš ampak zato pa tudi jaz raje naredim teh nekaj kilometrov da potem ne norim...Mene bolj razpizdi to ko bi kaj iz Italije naročil od firme in novo pa fašisti ne pošiljajo v SLO.

pa misliš da se jaz nebi pelo..nasplošno se peljem vedno ampak to je tak del ko nemore bit nič kaj zanič pa sem mislo da naj pošlje zakaj pa ne..kdo si bi mislil da bo poslal pol mehanizma [smilie=zeppelin.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a čare dne Pe Avg 29, 2014 7:37 pm

Pa saj menda si se že navadil da je narod čuden pa kr neki prodaja.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a ujcic dne So Avg 30, 2014 1:36 pm

jaz sem se tudi vozil zadnjič iz ilirske do trebnjega ker sem rabil specifičen kabel za ozvočenje pa nisem bil ziher da bimi ga poslal po pošti ker četudi delam na njej nerad naročam preko nje ker folk tako al tako noče poslat pravo al pa je tolko zabit da ne razume sploh kaj prodaja no in sem tvegal teh 30€ za benz in se sam prepričal da je kabel res tisti ki ga rabim, nevem no, kot kaže si se sam slabo odločil še posebno za take kose ki ti nujno rabijo bi jaz naredu...al pa vsaj koga poslal pogledat stvar...
mej se lepo, te nisem imel namena užalit al pa kaj, sem samo prašal ker 60km ni neka razdalja za tistih borih 5€ ki prišparaš pol....
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne So Avg 30, 2014 5:59 pm

meni se ni problem pelat kot v CRO ali Austrio kot sem se že 100 krat..ampak razpizdi me da domačemu človeku nemorem zaupat..zdaj mi je bla dokončno zadna šola kak pa kaj je pri nas..se vidi da sem tretje leto z avstrijici in da sn pozabo kak pa kaj poteka v naši lubi državi..žal..

"mej se lepo, te nisem imel namena užalit al pa kaj, sem samo prašal ker 60km ni neka razdalja za tistih borih 5€ ki prišparaš pol...."

meni je to pač drugač prišlo naprej..

"in tebi se ni dalo narest borih 60km do radelj?? in pizdiš na tipa da ti ni poslal prav... ?!"

kot da je pa to ok da te pri nas te človek napizdi..v takem smilsu to prišlo naprej..

ajd lp
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a čare dne So Avg 30, 2014 6:25 pm

Ni OK je pa normalno :)
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Ne Nov 23, 2014 10:29 pm

tak avto laufa in laufa in kot zlgeda bo še en čas pri hiši..kljub temu da me ful mika da bi kupo že nek drug avto..ampak mi res dobro služi in s to porabo bo ostal doma..kapo dol..letos je preskočo števec.. :)

Slika
Slika
gre ko singerica :) s cheffom sma zadnič bosch pumpo malo zavrtela in zdaj še lepše prižiga..tak da nimam kaj rečt..

pa še eno stvar sn mu naredo..ker je ta avto prestar da bi izdelovali tipske senčnike sem si jih kar sam naredo..za celih 5 eurov vsega skupaj materiala :) pa kar nekaj živcov moje ko je šivala na stroju in mene ko sn to skupaj pikal.. :)

uporabo sem tkar trde šibke 3mm ki so se dale lepo pikat s Co2..potem pihno s črnim matt sprejem..
mere sem si nekak jemal od zunaj..tak da se lepo skrijejo za črni rob..

Slika

vse zadne komplet...
Slika

uporabo sem tako mrežico,ne tisto čist navadno..
Slika

približno narezan material..
Slika

Slika
Slika

moram ga po dnevi slikat da pokažem kak zgleda z mrežicami..prednost takiga zatemnjenja stekel je da nerabiš homoligacije..nobeniga šraufanja..so narejena tak "knap" da so samo zataknjene v rob..tudi stranske.. če bi kdo težil na tehničnem jih lahko pred njim ven zmečem..tolko o tem.. :)
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a Goti dne Po Nov 24, 2014 11:21 pm

Super si to naredu! Jaz imam za bavarca enako narejeno, samo nisem sam delal.
Uporabniški avatar
Goti
Šverca božje aktovke
 
Prispevkov: 2394
Pridružen: To Feb 28, 2006 11:56 am
Kraj: Ljubljana/Prevalje
Avto: Tolsti šved - xc90

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne So Jan 31, 2015 7:42 pm

ee da se malo javim..tak se nič ne dogaja na forumu te pa vsaj toto rjo glejte [smilie=zeppelin.gif] zadni dve leti se mi začela površinska rja pojavljat po robovih prvih blatnikov..spredaj so ble krive gobe ki so zatakjene pod blatniki..če bi vedo da so še ble not bi jih vrgo vun ko sn avto kupo..in sem tak dolgo gledal mehurčke pod barvo da je prežrlo ponekod pleh skozi..delam sam in tudi prvič v takem smislu..slike povejo več..
Slika
Slika
pri zadnih kolotekih pa je bla površinska rja ko je bok zapigan na notranjo stran..tisto sem pa si lepo čas vzel pa spucal staro zaščito dol do pleha premazo z bleo tekočino proti rji potem pa z onim kitom ko je za med plehe zalil rob potem pa prek z antikorozijsko zaščito ko je pločevinka kar na na pištolo zašraufat zalil koloteke..
Slika
Slika
Slika
tu doli je bil vlki problem na špicu..tu najbolj kamenje not tuče pa stare zaščite več ni blo..zdaj sn nazaj na debelo zaščito..
Slika
Slika
okol rora je tudi blo alo površinske rje..
Slika
pri blatnikih pa sn kar rezo tisto pirjavo rjo..
Slika
napiko..za amatera sn zadovoln :)
Slika
Slika
potem pa zalil z zaščito notranje robe..

vuni zbruso do živiga pleha pa zaščito..
Slika
tu na robu je tudi bla rja med plehi..tak da so mehurji že prišli na površje haube..sn tudi zbruso do živiga..pa potem zaščito z onim kitom gumijastim..
Slika
tu pa avto ponosno stoji sem prvi ki sem blatnike dol jemal so bli še original gor..sem pričakoval kako hujšo rjo spodaj pa nič to je audi izdelan še stare šole skoro 20 let je star.. 8)
Slika
tak to je za enkrat..to sem delal sam..nasljedne postopke pa boma delala s prijatlom ki mi je prav tak sosed dalje..štrihala boma oba odbijača pa te zadeve na slikah..jutri začnema z brušenjem..do zdaj stroški hmm okol 100€..barve in te ličarske zadeve okol 70€ potem pleh 16€ cela tabla 2x1m ker ga nisn mel..pa c02 jeklneko sn končno dal filat ker drugač se tak nebi spravo..17€ za 10kg..do zdaj minimalni stroški glede nato če bi dal delat komu..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a čare dne Ne Feb 01, 2015 2:28 pm

Luštno.Sam ti rihtaj staro kanto za naslednjih 400000.Tazga avta ne boš mel več.Kaj je zdaj z 6-brzinami?? So ali jih še ni?
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a Goti dne Pe Feb 13, 2015 4:05 pm

Pa kako to da nobeden od vaju nima zadaj plastične zaščite kolotekov not? Pol ni težav z rjo tam.

Jaz je original tud nisem imel, pa sem jo spulil od enega S6 in je bilo super, vse zaprto in zaščiteno, tudi po dežju se ful manj čuje voda, ki šprica od gum ...
Uporabniški avatar
Goti
Šverca božje aktovke
 
Prispevkov: 2394
Pridružen: To Feb 28, 2006 11:56 am
Kraj: Ljubljana/Prevalje
Avto: Tolsti šved - xc90

Re: Audi A6 2.5 TDi 4m4t3r

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Pe Feb 13, 2015 6:10 pm

čare napisal/-a:Luštno.Sam ti rihtaj staro kanto za naslednjih 400000.Tazga avta ne boš mel več.Kaj je zdaj z 6-brzinami?? So ali jih še ni?

stari ni ni..tistih zvodov še nisem nabavil pa mehanizma..čakam da mi jih bog nastavi pred prag očitno :roll: :mrgreen: drugač pa zdaj ko sn porihto rjo sem dobo malo več veselja spet do avta mogoče pa bo kaj..

Goti napisal/-a:Pa kako to da nobeden od vaju nima zadaj plastične zaščite kolotekov not? Pol ni težav z rjo tam.

Jaz je original tud nisem imel, pa sem jo spulil od enega S6 in je bilo super, vse zaprto in zaščiteno, tudi po dežju se ful manj čuje voda, ki šprica od gum ...

sem ti odgovoro tam pri cheffu..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

cron