Golf trojka karavan in audi 80

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne So Avg 11, 2012 2:33 pm

Dedek: Super. Sporočaj, ko bo spet kaj novega. :wink:
Kamen mačka: Nevem :D Avto je začelo 'napihovat' po robovih in nekje že tudi globje. pa po podnu slika tut ni najlepša. Če kolkertolk cel pride čez zimo, bo vredu. Če pa ne pa zamenjat.
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a stonecat dne So Avg 11, 2012 4:07 pm

jeb*š kamenmačko! [smilie=zeppelin.gif]

Drugič pa glej 2000+ avto pa ne bo zgnil!
stonecat
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 187
Pridružen: Če Apr 05, 2012 5:00 pm
Kraj: Zasavje

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne So Avg 11, 2012 7:53 pm

A bi mi ga ti kupu?
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Ježek dne Po Avg 13, 2012 6:01 pm

:lol: Povej turbo.. I tata bi, sine! :wink:
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne Po Avg 13, 2012 10:15 pm

Ja no, najbol me raspizdi ko se en pubec spraj pametnega delat, zaka take gare vojzim pa da nej bek fuknem hudiča pa si grem novga kupit. Eni res mislijo da vsakmu dnar doma na drevesu raste [smilie=zeppelin.gif] Naj si gre pubec prvo SAM dnar zaslužit, pa SAM si it avto kupit pa SAM regiristrirat ga pa zavarovat pa tehnični in vse te pizde materne, pa šraufat ga, pol se mi pa naj smeje pa serje tu gor, kolker mu je volja, drugače je pa lahko samo tiho. Ker kakor sem si jaz dnar služil za tole zadevo, si ga pomojem malokdo tu gor, al pa celo nobeden.
Živim za sebe pri starih starših, obiskujem še srednjo šolo, ki ni tako blizu (šmartno - slov. gradec, vsak dan tja in nazaj), za večino potreb si sam plačujem z dnarjem, ki ga zaslužim na popovdanskem šihtu po šoli, doma mam štalo, ...
Tak da če kdo misli da sm jz nek jebiveter, pa da mi ati pa mami z dnarju rit brišeta in za vse poskrbita, kar se meni 'ne lubi in ker sem bogi', Se je mal zmotil. Za vse sem sam. Sreča je, da še mam tako žilavo
babico, da mi še lahko kuha pa pere, drugače bi si še tisto mogu. :)
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a fritz dne To Avg 14, 2012 12:46 pm

ne vem na koga leti ta tvoj post ? res ni vsem enako postlano, ampak vecini, res vecini tu gor ni nihce kupil avto
in mu nihce ne placuje tehnicnega, pa tudi popravila vec ali manj sami do neke mere naredijo. ce je to letelo
na avtorja en post vise, potem si se malo zmotil in nisi dojel poanto napisanega.
pa menda ja ne mislis, da je meni in vsem ostalim padlo z neba? vsak dela pac po svojih zmoznostih
in finance razporeja tako kot se kaze potreba porporcionalno z velikostjo kupcka.
tako da, le pocasi, pa ne se razburjat.

lpf

p.s.: aja. ce se ti pise v narecju se preseli v krcmo. tukaj pa se prosim potrudi s slovenscino.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne To Avg 14, 2012 1:29 pm

Vglavnem je tole bilo za stonemačko, Pa tut še za kakega drugega mulca, da mal vidi kk fajn si je ob šoli dnar služit pa avto rihtat itd. Jim je pač lepo govort, ker imajo za vse mamico pa atija, da kupijo pa rihtajo.
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a fritz dne To Avg 14, 2012 1:47 pm

ah dej no, fant ima 11 let in definitivno ni mislil nic slabega. kako mu bo postlano pa tudi ne mores vedet in ze vnaprej
rect, da mu bodo starsi vse kupili. kakorkoli ze: back to the topic.
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a stonecat dne Sr Avg 15, 2012 8:48 am

@Turbodizl: Začela sva v dobrih odnosih in želim da tako ostane. Če sem te s tem užalil, se ti globoko oproščam. In če štopštanga pomeni vlećna kljuka sem mislil to ja. :D Ti pa še lahko povem o dnarju, moj foter je mel čist spodoben šith, nobene hude plače in podobnega sranja, pa kljub temu da je hodil še v šolo mel dost, da je kupu novega Yugota. Znajdit se morš, pa si lahko marsikaj privoščiš. [smilie=zeppelin.gif]
stonecat
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 187
Pridružen: Če Apr 05, 2012 5:00 pm
Kraj: Zasavje

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a stonecat dne Sr Avg 15, 2012 8:55 am

stonecat napisal/-a:@Turbodizl: Začela sva v dobrih odnosih in želim da tako ostane. Če sem te s tem užalil, se ti globoko oproščam. In če štopštanga pomeni vlećna kljuka sem mislil to ja. :D Ti pa še lahko povem o dnarju, moj foter je mel čist spodoben šith, nobene hude plače in podobnega sranja, pa kljub temu da je hodil še v šolo mel dost, da je kupu novega Yugota. Znajdit se morš, pa si lahko marsikaj privoščiš. [smilie=zeppelin.gif]



Aja, pa moj nickname začni uporabljat, če ne boš postal @Turbobencin :lol:
stonecat
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 187
Pridružen: Če Apr 05, 2012 5:00 pm
Kraj: Zasavje

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Gapi dne Če Avg 16, 2012 11:14 pm

Prodaja feltne in ne cel avto ;)
Uporabniški avatar
Gapi
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 246
Pridružen: Po Dec 29, 2008 4:18 pm
Kraj: Kamnik

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a stonecat dne Pe Avg 17, 2012 9:41 am

Ja saj jaz sem mu iskal poceni feltne, ker je rekel da noče dnarja stran metat. :wink:
stonecat
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 187
Pridružen: Če Apr 05, 2012 5:00 pm
Kraj: Zasavje

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne To Nov 20, 2012 9:48 pm

Takole. 14 dni nazaj se mi je števc obrnil na 260000. Po švoh 30 tavžnt kilometrih, ki sem jih že prevojzu, so občutki kr mal mešani. Čeprav me je na začetku (pre)večkrat primilo, da bi ga enostavno spustil po bregu, sem zadnje čase z njim vse bolj zadovoljen. Kar je še manjših težavic in napak, se lepo sproti rihta in me sedaj že kakšne pol leta ni pustil na cesti. Super. :)
Imel sem edino dva meseca nazaj eno nezgodo, vendar brez moje krivde. En stric me je s traktorjem štemplal na zadnjo havbo, pri čemer je bla havba stolčena, pa še šajbo je vun fuknalo. Škodna poravnava je tako šla prek police in sem ga peljal ličarju, da je vse zrihtal, sem se pa moral vsaj še ene 14 dni vozit z nalimanim polivinilom zadaj, da sem prišel na vrsto [smilie=zeppelin.gif] No, glavno da je zdaj porihtano :D
Sem pa v začetku meseca mu privoščil nove zimske gojzerje. Pridejo tudi še slike, ko bo čas dopuščal.

Me pa trenutno nekaj jebe alarm. Včasih avto odklenem, pa mi avtomatsko ga takoj nazaj zaklene in lučka utripa. Ali pa ga odklenem, pa lučka za alarm še vedno utripa. In pol kluč vrtim tako dolgo, da se ugasne. Včasih tudi, če je že dalj časa odklenjen pa da kluče pustim v kontaktu. Lučka začne utripat in če slučajno vrata ofnem ali hočem avto pržgat, začne tulit.
Se komu slučajno sanja kaj je to? Mogoče klučavnica ali kako vezje v škatli za alarm?
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Nov 21, 2012 4:55 pm

a je original al naknadno namontiran univerzalni alarm ?

kontakti v vratih zelo radi oksidirajo in pole rata cela zmeda, ker kak signal ne gre skozi končne šalterje in
je avto odklenjen, tuli pa kot da bi ga iz kože dajali :lol:

sama elektronika ponavadi ne frkava, razen če se vidi da je bila zalita z vodo.
tam v vratih je pa non-stop vlažno in je posledično po par letih precej oksidirano že :wink:
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne Sr Nov 21, 2012 11:14 pm

Alarm je (baje?) original, je na tisti škatli nalepka s folcvagnovim znakom. Pa še štimo ma folcvagnovo :D Sem drgač že tut pregledal po unih kodah ko so na nalepki v paketregerju, pa piše da je alarm serijsko not.
Kk bi pa pogledal, če je oksidirana klučavnca? Bi mogu komplet vrate razmetat, al bi v klučavnco enostavno kr mal kontakt spreja špricnil not? Al pa klučavnico zamenjal?
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne Ne Dec 16, 2012 8:43 pm

Spet ena sitnost več...
Se peljem v petek iz šole, pa ko sem bremzal, mi nekako bremza ni zagrabla kot običajno, pa sem mislil da zaradi poledice, ki je bila na cesti. Danes pa grem zjutraj kotrolirat olje v mašini in antifriz, pol pa grem avto vžgat in prestavit, ker sem bil starmu atu napoti z njim, in bremza se ni kar usede do podna. Najprej sem mislil, da sem kuplongo pohodil, pa potem le vidim da je bremza. Grem ofnat havbo in vidim, da sem brez bremzoleja [smilie=zeppelin.gif] Hiter starga ata klicat, da mi je bremzo pumpal, mal olja nalit in gledat pod kolesi, in najdem, da mi je lajtnga ucepla zadaj levo :? Jutri pelem riletu vse lajtnge v podvozju menjat, V kratkem pa ga bom peljal tudi Sitarju, da ga pršalta na računalnik in mi pove, da bom že enkrat končno vedel, kaj vse je še v tem trugomobilu narobe in zanič, pol se bom pa odločo al ga prodat al pa zrihtat, če ni več kaj takega da bi mi spet sušo naredilo v denarnici. Bomo videli.
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a stonecat dne Po Dec 17, 2012 8:58 am

Ti kr zrihti, če ne bo predrago! :)
stonecat
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 187
Pridružen: Če Apr 05, 2012 5:00 pm
Kraj: Zasavje

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne Ne Jan 27, 2013 9:36 pm

Spet se oglašam, nažalost brez dobrih novic...
Dober teden nazaj, v sredo se pelem domov, sneg je biu. Zavijem iz gaberk proti ravnam v šoštanj, pa sred klanca se nasproti prpela en stric z scenikom. Umetnik je prišibal iz ovinka in zarad snega na cesti, ki je takrat kr orng sipal, je že bil napol na moji strani ceste. jas sem se umaknil v desno, kolikor se je pač dalo, on pa še kar neki bremzal in po moji strani in BUMF. Spekel me je levo spredaj, luč stolčena, blatnik zmučkan, štopštanga, vezna, havba... [smilie=zeppelin.gif]
Mene je neslo kake 5 m nazaj in ko se ustavim, je avto še kar laufal. Skočim do onega, da vidim če je vredo, pa niti ni mel cajta povedat, ker se je pizdu, ker avto ni vžgal :) Materialno škodo je imel isto, pa pogledam po tleh in me je kr srat prtisnalo, ko so se ven usule varovalke pa neki konektorji pa podobne pizde materne. Avto je bil čist mrtev, stal pa sred ceste... [smilie=zeppelin.gif] No, nebom več o tem.

Trenutna situacija je pa zdaj pri meni takale:
Slika

Avto je vozen, ampak je potrebnega veliko razbijanja da se ga nazaj porihta. Zdaj čakam, kako odškodnino mi bo zavarovalnica poklonila, pol grem pa do enega vredo kleparja, da ga nazaj stolče.

To je pa moje nadomestno vozilo :D
Slika

Golf dvojka Memphis, 1.6 D letnik 87. Za prvo silo bo :)

Se slišimo spet, ko se zadeve premaknejo. LP
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a test dummy dne Ne Jan 27, 2013 10:16 pm

z odškodnino nadomestni avto odkupi pa boš zmagal
Uporabniški avatar
test dummy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 485
Pridružen: To Jun 29, 2010 1:24 am
Kraj: lj
Avto: vw VR6

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Ježek dne Po Jan 28, 2013 1:24 am

Ni fajn, ma važno da si ti cel.
Kolikor vem, bi za tole skoraj lahko računal, da ti ocenijo totalko. Kolega je imel pred malo več kot enim letom nesrečo in je bil avto na podoben način razbit, blatnik, luč, malo zvita havba.. po nesreči se je še normalno pripeljal domov. Ocenili so mu totalko in je dobil 600€ za trojko letnik 93 z 1.8 motorjem.

Dvojka je zakon. Če ni gnila bi jo na tvojem mestu obdržal. :)

p.s. Če bo šla trojka po kosih mi prosim javi v kakem stanju je mašina in za koliko bi prišla k meni :mrgreen:
Stuck back in time..
Uporabniški avatar
Ježek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1459
Pridružen: To Jan 04, 2011 11:54 pm
Kraj: Velenje
Avto: Mk1

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne Pe Feb 15, 2013 6:55 pm

Odločitev je padla.
'Nadomestno vozilo' ostane pr bajti, trojka pa gre v prodajo. Zdej če se kateri slinite za kakšnimi deli, bom 2 al pa 3 dni zbiral ponudbe, da vidim če se mi splača ga razdirat. drugače pa je v temi prodam tut ofjena tema, pa me tam barajte za lajtnge pa žarnce itd :D
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Pe Feb 15, 2013 8:07 pm

A si dvojko v kamnk kupu?
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne Pe Feb 15, 2013 9:19 pm

GOMK316V napisal/-a:A si dvojko v kamnk kupu?


:D
Mel ga je en picopek, kk se picerija imenuje sm že pozabu. Res je da je kr koštalo, ampak mi ni žal. Boljše delujočega avta brez kakih 'kurativnih' servisov še nism mel. sem lahko vsaj brez skrbi :)
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne Pe Feb 15, 2013 9:28 pm

Bill je enkrat kla pr ns pa sem si zapomnu avto pa par krat sem ga vidu na cest drugac je pa tip kr mal zatezen a ?
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Golf trojka karavan in audi 80

OdgovorNapisal/-a Turbodizl dne Pe Feb 15, 2013 9:43 pm

sm jz tut bil zatežen, ko sm pršu avto gledat tk da sma se nekako zglihala :)
Uporabniški avatar
Turbodizl
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: To Nov 22, 2011 9:28 pm
Kraj: Šmartno ob paki
Avto: 87' mk2 Memphis 1.6 D

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov

cron