Stran 2 od 3
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
So Maj 22, 2010 9:08 pm
Napisal/-a Jurtz
uglavnem, to je debata za feedback glede favdl geara, tako da dejmo se tega držat. offtopic nabijajte v krčmi, čene ga boste samo še v ban-ovcih

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Po Maj 24, 2010 1:27 am
Napisal/-a RedEvil
ja bi tud eno favdl jakno

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Po Maj 24, 2010 6:06 pm
Napisal/-a Jurtz
RedEvil napisal/-a:ja bi tud eno favdl jakno

favdl jaken ni!
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Maj 27, 2010 7:44 am
Napisal/-a RedEvil
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Ne Jul 04, 2010 2:49 pm
Napisal/-a lukavr6
Jurtz napisal/-a:RedEvil napisal/-a:ja bi tud eno favdl jakno

favdl jaken ni!
no če kdaj bojo bi tudi jaz eno. (

)
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 8:58 am
Napisal/-a Tha Reel M
jst bi predpražnik favdl
lp
m
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 9:47 am
Napisal/-a BureK
jaz bi črne FAVDL kondome

aja...z okusom pive
![beer2 [smilie=beer2.gif]](./images/smilies/beer2.gif)
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 9:56 am
Napisal/-a Vičo
Tha Reel M napisal/-a:jst bi predpražnik favdl
lp
m
Sicer ni na zalogi, ampak če imaš res veliko željo se da zrihtat

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 11:05 am
Napisal/-a Jurtz
da nebi zej začel komplicirat

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 7:21 pm
Napisal/-a sovec1
Jas bi mel "tamale" favdl nalepke - bele ,ki jih imate vsi nalimane na zadnjih stranskih šipah.V Ankaranu se bo dalo dobit?

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 7:38 pm
Napisal/-a Jurtz
sovec1 napisal/-a:Jas bi mel "tamale" favdl nalepke - bele ,ki jih imate vsi nalimane na zadnjih stranskih šipah.V Ankaranu se bo dalo dobit?

tiste so sive. najbrž bodo do septembra spet na voljo, morda tudi v več dimenzijah in barvah ... ampak ne v Ankaranu

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 9:12 pm
Napisal/-a KlemenZuzek
Jurtz napisal/-a:sovec1 napisal/-a:Jas bi mel "tamale" favdl nalepke - bele ,ki jih imate vsi nalimane na zadnjih stranskih šipah.V Ankaranu se bo dalo dobit?

tiste so sive. najbrž bodo do septembra spet na voljo, morda tudi v več dimenzijah in barvah ... ampak ne v Ankaranu

če bojo, bi jo js tut meu

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 10:21 pm
Napisal/-a tomos90
Jst bi FAVDL krigl
![beer2 [smilie=beer2.gif]](./images/smilies/beer2.gif)
.
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Jul 08, 2010 11:17 pm
Napisal/-a Jurtz
no no, dejte se mal umirt...
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Sr Jul 14, 2010 10:25 am
Napisal/-a jinx82
Vsem, ki ste že pred časom naročili majice oz. kape se iskreno opravičujemo za zamudo pri dobavi.
V kratkem pričakujemo dobavo novih Favdl majic, tako da boste vsi, ki ste naročili majice le-te tudi dobili, v kratkem.
Ko bodo stvari na zalogi vas obvestimo prek PM.
Hvala za razumevanje!
Vaša Favdl ekipa.
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Ne Jul 25, 2010 5:43 pm
Napisal/-a jinx82
Majice so spet na zalogi!
V prihajajočem tednu boste vsi, ki ste majice že naročili, obveščeni o načinu prevzema.
Lp,
Marino
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
So Jul 31, 2010 12:49 am
Napisal/-a BureK
FAVDL jakna je boljša od Dainese
ha !
Favdl jakna + primorska klima = 365 dni v letu

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
To Sep 07, 2010 9:23 pm
Napisal/-a Jurtz
Po favdl treffnu je ostalo še precej majic, kap in nalepk, tako da morebitni interesenti se kar obrnite na uporabnika Jinx-a

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Sep 09, 2010 5:39 pm
Napisal/-a ŽucMac
Ste mogoče kaj razmišljali o našitkih Favdl... če se že jakne ne da naročit ?
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Sep 09, 2010 5:59 pm
Napisal/-a fritz
tudi o tem. se ni doreceno.
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Če Sep 30, 2010 12:28 pm
Napisal/-a Cox
BureK napisal/-a:jaz bi črne FAVDL kondome

aja...z okusom pive
![beer2 [smilie=beer2.gif]](./images/smilies/beer2.gif)
To da maš rad pivo v ustih mi je znano, samo da pa pališ na črnce pa nisn veo ...

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Po Nov 29, 2010 6:24 pm
Napisal/-a jinx82
Pohitite in obdarujte sebe in svoje bližnje. Favdl izdelki čakajo na vas!
...Miklavž že trka na vrata

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Po Nov 29, 2010 6:31 pm
Napisal/-a RedEvil
Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Po Nov 29, 2010 6:35 pm
Napisal/-a jinx82
So so, vsak, ki do novega leta naroči majico ali kapo dobi Favdl nalepko

Re: Favdl gear - feedback

Objavljeno:
Po Nov 29, 2010 6:54 pm
Napisal/-a ŽucMac
Jaz bi jaknoooooooooo...
.... žena pa tud
