Stran 2 od 3

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: So Maj 22, 2010 9:08 pm
Napisal/-a Jurtz
uglavnem, to je debata za feedback glede favdl geara, tako da dejmo se tega držat. offtopic nabijajte v krčmi, čene ga boste samo še v ban-ovcih :D

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Po Maj 24, 2010 1:27 am
Napisal/-a RedEvil
ja bi tud eno favdl jakno :D

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Po Maj 24, 2010 6:06 pm
Napisal/-a Jurtz
RedEvil napisal/-a:ja bi tud eno favdl jakno :D

favdl jaken ni!

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Maj 27, 2010 7:44 am
Napisal/-a RedEvil
:(

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Ne Jul 04, 2010 2:49 pm
Napisal/-a lukavr6
Jurtz napisal/-a:
RedEvil napisal/-a:ja bi tud eno favdl jakno :D

favdl jaken ni!


no če kdaj bojo bi tudi jaz eno. ( :mrgreen: )

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 8:58 am
Napisal/-a Tha Reel M
jst bi predpražnik favdl

lp
m

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 9:47 am
Napisal/-a BureK
jaz bi črne FAVDL kondome :mrgreen:

aja...z okusom pive [smilie=zeppelin.gif]
[smilie=beer2.gif]

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 9:56 am
Napisal/-a Vičo
Tha Reel M napisal/-a:jst bi predpražnik favdl

lp
m


Sicer ni na zalogi, ampak če imaš res veliko željo se da zrihtat :wink:

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 11:05 am
Napisal/-a Jurtz
da nebi zej začel komplicirat :D

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 7:21 pm
Napisal/-a sovec1
Jas bi mel "tamale" favdl nalepke - bele ,ki jih imate vsi nalimane na zadnjih stranskih šipah.V Ankaranu se bo dalo dobit? :)

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 7:38 pm
Napisal/-a Jurtz
sovec1 napisal/-a:Jas bi mel "tamale" favdl nalepke - bele ,ki jih imate vsi nalimane na zadnjih stranskih šipah.V Ankaranu se bo dalo dobit? :)

tiste so sive. najbrž bodo do septembra spet na voljo, morda tudi v več dimenzijah in barvah ... ampak ne v Ankaranu :)

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 9:12 pm
Napisal/-a KlemenZuzek
Jurtz napisal/-a:
sovec1 napisal/-a:Jas bi mel "tamale" favdl nalepke - bele ,ki jih imate vsi nalimane na zadnjih stranskih šipah.V Ankaranu se bo dalo dobit? :)

tiste so sive. najbrž bodo do septembra spet na voljo, morda tudi v več dimenzijah in barvah ... ampak ne v Ankaranu :)


če bojo, bi jo js tut meu :D

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 10:21 pm
Napisal/-a tomos90
Jst bi FAVDL krigl [smilie=beer2.gif] .

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Jul 08, 2010 11:17 pm
Napisal/-a Jurtz
no no, dejte se mal umirt...

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Sr Jul 14, 2010 10:25 am
Napisal/-a jinx82
Vsem, ki ste že pred časom naročili majice oz. kape se iskreno opravičujemo za zamudo pri dobavi.

V kratkem pričakujemo dobavo novih Favdl majic, tako da boste vsi, ki ste naročili majice le-te tudi dobili, v kratkem.
Ko bodo stvari na zalogi vas obvestimo prek PM.

Hvala za razumevanje!

Vaša Favdl ekipa.

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Ne Jul 25, 2010 5:43 pm
Napisal/-a jinx82
Majice so spet na zalogi!

V prihajajočem tednu boste vsi, ki ste majice že naročili, obveščeni o načinu prevzema.

Lp,
Marino

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: So Jul 31, 2010 12:49 am
Napisal/-a BureK
FAVDL jakna je boljša od Dainese :wink:

ha !

Favdl jakna + primorska klima = 365 dni v letu :mrgreen:

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: To Sep 07, 2010 9:23 pm
Napisal/-a Jurtz
Po favdl treffnu je ostalo še precej majic, kap in nalepk, tako da morebitni interesenti se kar obrnite na uporabnika Jinx-a ;)

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Sep 09, 2010 5:39 pm
Napisal/-a ŽucMac
Ste mogoče kaj razmišljali o našitkih Favdl... če se že jakne ne da naročit ?

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Sep 09, 2010 5:59 pm
Napisal/-a fritz
tudi o tem. se ni doreceno.

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Če Sep 30, 2010 12:28 pm
Napisal/-a Cox
BureK napisal/-a:jaz bi črne FAVDL kondome :mrgreen:

aja...z okusom pive [smilie=zeppelin.gif]
[smilie=beer2.gif]


To da maš rad pivo v ustih mi je znano, samo da pa pališ na črnce pa nisn veo ... :lol:

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Po Nov 29, 2010 6:24 pm
Napisal/-a jinx82
Pohitite in obdarujte sebe in svoje bližnje. Favdl izdelki čakajo na vas! :)


...Miklavž že trka na vrata :D

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Po Nov 29, 2010 6:31 pm
Napisal/-a RedEvil
a so kakšni Božični popusti :D :?: [smilie=beer.gif]

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Po Nov 29, 2010 6:35 pm
Napisal/-a jinx82
So so, vsak, ki do novega leta naroči majico ali kapo dobi Favdl nalepko :D

Re: Favdl gear - feedback

OdgovorObjavljeno: Po Nov 29, 2010 6:54 pm
Napisal/-a ŽucMac
Jaz bi jaknoooooooooo...


.... žena pa tud :D