Jetta Mk2 Coupe 84

Podforum za opise večjih predelav, obnov in restavriranj Volkswagen in Audi vozil

Jetta Mk2 Coupe 84

OdgovorNapisal/-a Miki vw3 dne So Nov 28, 2015 11:37 pm

Pozdravljeni!

Ker sem se kot mlad fant vrjetno tudi jaz okuzil s virusom MK2 :lol: sem si celo zivljenje zelel golfa mk2 ker pa je med tem časom iskanja tega "tapravega" preteklo veliko časa se je na obali pojavilo veliko stevilo golfov in nekaj zelo lepih primerkov kar je privedlo da sem se vprasal ali bi se tudi jaz pridruzil tej druščini z še enim golfom? In ne odločitev je padla in odločil sem se da poiščem jetto mk2 coupe! še bolj sem se nad njo navdušil ko sem po obisku worthersee-ja kjer sem videl nekaj fenomenalnih primerkov. po vrnitvi domov sej je začela iskalna akcija....nekaj mesecev kasneje jo zagledam na hrvaškem in sicer v zagrebu pokličem lastnika in gassss po njo!!!

In tako zdej sem ponosni lastnik Jette mk2 coupe v polarsilvermetallic barvi z 1.6 benzinskim motorjem z 4 prestavami in bež notranjostjo. edina pomanklivost je da nima sibedaha :cry: avto je kar nekaj let stal tako da bo potrebno veliko dela in truda da bo taka kot je treba ampak sem ze zrihtal papirje in status starodobnika zdej pa veselo naprej

Plan: motor 1.8 8v gti nova notranjost ,barvanje in se nekaj detajlov [smilie=auto.gif]

Za vse ostalo pa slike:
Slika
nalozena
Slika
Slika
Slika
registrirana
Slika
Slika
Slika
Slika
to so slike za začetek se veliko več jih objavim sproti :D
If only everything in life was as reliable as a VOLKSWAGEN
Uporabniški avatar
Miki vw3
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr Nov 25, 2015 9:48 pm
Kraj: Obala
Avto: Vw jetta coupe 84, vw golf mk3

Re: Jetta Mk2 Coupe 84

OdgovorNapisal/-a luka1992 dne Ne Nov 29, 2015 9:45 am

Lep projekt , kr tako dalje , želim ti veliko sreče !
Uporabniški avatar
luka1992
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 172
Pridružen: Sr Maj 06, 2015 10:39 am
Kraj: Zgornja Savinska,Mozirje
Avto: Volkswagen golf III GTI,TDI

Re: Jetta Mk2 Coupe 84

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Ne Nov 29, 2015 11:02 pm

pa tud nebi škodlo mal pravila prebrat ane?

Na forumu objavljajte slike maksimalne širine 800px in sicer največ 5 slik na post.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Jetta Mk2 Coupe 84

OdgovorNapisal/-a eugene dne Po Nov 30, 2015 11:46 pm

Jaz sem avto vidu v živo pri Bešotu na delu in zgleda bomba. Sploh ker je coupe. In full ohranjena zgleda. Skor ne bi bla za tikat samo nižada feltne in motor- pač moje preference. kao retro. kake plane imaš ti? Kej posodobit z velikimi odbijači, črno sivo ( dolgočasno) notranjostjo? Barva druga? vsekakor bom z veseljem spremljal projekt. in ušpam da se kdaj vidimo v živo.

PS: ne vzet jurtzevo opozorilo kot teženje. Ima prav. Meni , ki imam slabo povezavo kar traja da zlouda te velike slike in je dosadno. Vem da je več dela vse resizat ampak je tako prav. jaz se tega striktno držim . Sicer ne prov striktno ker ponavadi naredim večjo širino (okrog 1000) ampak do sedaj mi ni noben težil.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Jetta Mk2 Coupe 84

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne To Dec 01, 2015 1:58 am

eugene napisal/-a:PS: ne vzet jurtzevo opozorilo kot teženje. Ima prav. Meni , ki imam slabo povezavo kar traja da zlouda te velike slike in je dosadno.

sej sam to...

drugače pa dobrodošel in kar predstavi projekt v detajle [smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Jetta Mk2 Coupe 84

OdgovorNapisal/-a GOMK316V dne To Dec 01, 2015 7:38 pm

Ce je avto tak kot pravte ga jest isto nebi kej dost tikov samo kot je reku engine nizanje in feltne in je to to, no jest bi se pret tem zamenjal predni odbijac, da bi bla se spredi krom lajstica kot zadej!
lp
GTI je v redu star ali nov.
TDI je pa za reveze ker pije ful premal.
Uporabniški avatar
GOMK316V
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2618
Pridružen: Sr Jan 21, 2009 9:30 pm
Kraj: V narocj Gorenskh planin
Avto: Golf3 16v,vw Käfer 1300 1968

Re: Jetta Mk2 Coupe 84

OdgovorNapisal/-a Miki vw3 dne Sr Dec 02, 2015 10:23 pm

Ja avto je sicer full ohranjen in ni bil nikoli tezje poskodovan je use v fabriški varjanti ampak je barva rahlo bleda in fant ki je bil presnji lastnik je hotel to malo osvezit in so na voznikovi strani sozice od laka in otenki barve se ne ujemajo povsot tako da barvanje bo na novo motor je ze kupljen in sicer 1.8 8v gti in odbijaci ves krom tudi okoli oken vse na novo pride feltne so tudi ze kupljene u potem v tlaaaa :lol: tako da vse to bo nanovo ker hocem met kot je treba in pri tem nebom ovinkaril. Vec pa v naslednjih postih oziroma slike
Pozdrav
If only everything in life was as reliable as a VOLKSWAGEN
Uporabniški avatar
Miki vw3
Novinec
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr Nov 25, 2015 9:48 pm
Kraj: Obala
Avto: Vw jetta coupe 84, vw golf mk3


Vrni se na Volkswagen in Audi projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov