Rocco The Red

Podforum za opise večjih predelav, obnov in restavriranj Volkswagen in Audi vozil

OdgovorNapisal/-a samurai dne Sr Jan 02, 2008 2:17 pm

Tha Real M napisal/-a:
1. Aha na sežiganje....hm pa to ne poškoduje skoljke nič? mislim nič ne zvije itd.. a kakšne firme z banjo nimajo? Kok pa stanje sežiganje? A se odstrani tudi tisto sranje od "dinitrola" s tem ?

2. to o peskanju govoriš, da sm ostraniš zascito po podnu? Kok pa te kej računajo? Zanima me tudi kako je s navoji, jih je treba zaščititi ali peskajo z ledom? Pa se splača avto dat peskat, ce ni skoraj nič gnil? S kako barvo ti ga pa namežejo, a to celo karoserijo?

4. Zanima me, kako je s tem ko nazaj prtrjuješ blatnike, se dobi tisti kit, k je sedaj bil gor, ker zgleda da je odlično opravil svojo nalogo:D to boš ti bl vedu samurai a? kako pa je tam okoli vetrobranskega stekla, kjer je ta kit nanešen in potem pobarvano čež..?

LP
M


To sežiganje je bolj ali manj površinsko, sigurno pa malo spremeni molekularno zgradbo pločevine. Pri tako majhnih površinah ni nevarnosti za zvitje pločevine, v kolikor je pač sežiganje res samo površinsko, medtem, ko pri večjih površinah ta nevarnost obstaja. Sicer se pa sežiganje uporablja bolj ali manj za odstranjevanje izolacije, torej po podnu ali notranjih delih blatnikov in bokov, kjer pa je tako ali tako dovolj ojačitev, da ne pride do zvitja pločevine.
Peskanje je namenjeno v prvi vrsti oldtimerjem, oziroma avtomobilom, katere je že pošteno najedel zob časa - RJA. Tvojega rocca bi bilo nesmiselno peskati, ker ima zanemarljivo količino rje. Ko je avtomobil speskan, ga je potrebno nemudoma polakirati z temeljno barvo, ker če ne, bo rjav še bolj kot pred peskanjem :wink: . Za nanos temeljne barve uporabljajo dvokomponentne temeljne barve. Je pa potrebno potem paziti pri nadaljni obdelavi avtomobila, predvsem pri kitanju, ker se metal kit ne uporablja za kitanje preko temeljne barve. Za to se dobi poseben metal kit, ki je namenjen izrecno kitanju preko temeljne barve. V nasprotnem primeru je potrebno temeljno barvo odstraniti/pobrusiti do pločevine in potem pokitati površine z "normalnim" metal kitom. Ker pa je temeljna barva dvokomponentna (torej barva + trdilec), se le te ne da odstraniti samo z nitro razredčilom, ampak jo je potrebno pobrusiti (ampak samo tam, kjer se bo kitalo) in to pomeni dodatno delo, oziroma denar stran vržen za tisto temeljno barvo, ki je bila nanešena po peskanju. To se dela na avtomobilih oziroma delih, ki ne gredo v takojšno nadaljno obdelavo, oziroma bodo nekaj časa skladiščeni ali na čakanju :lol: Seveda mora biti namazan vsak milimeter pločevine, ki je bila speskane, ker če ne - rja party :roll:
Tisti kit, ki spaja blatnik s karoserijo, je čisto navadna fugirna masa. Dobiš jo v vsaki trgovini, ki se ukvarja s prodajo ličarskega materiala. Paziš samo to, kar je rekel Matjaž: biti mora tista, preko katere se lakira - over paintible :wink:

lp
Andrej
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne Po Jan 07, 2008 3:33 pm

super98 napisal/-a:lahko pa vprašam kolega če ima vrata za roccota...


leva ane?


no si prašal ? :twisted:
a ma se kej drugega od roccota?

LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne Po Jan 07, 2008 3:35 pm

nevednez napisal/-a:za šponar zategnit lahk oporabiš ključ od fleksarce (tamale) men paše ko ata na mamo (fleksarca kupljena v baumaxu-firma PROWork)

oj mam kar nekaj fleharc doma pa noben ne paše.. ma sej v bistvu ni panike.. bom naredu pa si zdrejal stifte, da bo uporabno za vec avtov.. ampak hvala za tip :D

LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne Po Jan 07, 2008 3:45 pm

ChromArt napisal/-a:Real,za izolacijo odstranit doma rabiš par litrov nitro razredčila, posebno lopatico za odstranjevanje izolacije (2mm debel naostren špahtel) in par oblik žičnatih krtač. Vse skupaj je še veliko učinkoviteje v kombinaciji s kakim Juretom-glej mojo temo o golfu :wink:

Stara izolacija je praviloma trda kot kamen in ponekod že malo razpokana; nitro našpricaš s pištolo za barvanje po izolaciji in počakaš,da se vpije. Prvič traja par minut. Potem nabrizgaš še nekajkrat in probavaš z lopatko; po parih nanosih se izolacija zmehča do te mere,da se jo da postrgati dol z ravnih površin. Kote in robove po potrebi še enkrat prepojiš z nitrom in očistiš do sijaja. Na dvojki je imel kolega posla za en cel dan,na tvojem bi moralo bit nekaj podobnega.
Roke so tisti dan v redu, ker jih ne čutiš. Naslednji dan pa peče vsaka rana in bolijo vse mišice. 800? pa spet ni pes...

Rja na vratih je pa tako: kolikor jo boš pustil not, toliko je bo čez dve leti spet zunaj,s tem da bo pod barvo v tem času madež zrasel desetkratno in pregrizel pleh.

Rešil se je ne boš nikoli 100 odstotno,ker to na taki debelini pločevine pač ni izvedljivo. Preverjeno ničkolikokrat. Najbolj trajna rešitev je taka,da vzameš žično krtačo, ki ima rumene ali še bolje rjavkaste žičke in je precej mehkejša od klasične. Z njo zdrgneš pločevino do sijaja. Ko se ti zdi,da na njej ni več rje, jo namažeš s ferosanom. Počakaš da se popolnoma posuši; kjer so ostale bele sledi, je bila na delu reakcija z rjo. Ponovno previdno oščetkaš do sijaja in spet namažeš,dokler se ne nehajo pojavljati bele sledi.
Tisti kit za zatesnitev spojev pločevin proizvajajo 3M, Dinitrol, Sika...
Dobiš ga pa v vsaki večji trgovini z avtolaki. Prodaja se tudi pod nazivom Kit za lepljenje blatnikov. Paziti je treba samo na opombo owerpaintable,da bo nanj prijela barva.


oj po posvetu s strokovnjaki sem se odločil, da se avto ne bo peska, temveč samo razstavil do amena, pregledal, kje je body slab se tam odstranil po tvoji metodi in potem nazaj zaščitil.

za rjo na vratih mi je samurai predagal, da kupim posebno "krtaco" za odstanjevanje rje, ki ne pusti raz na plehu.. se dobi baje v trgovinah z licarskim materialom.. samo na fleharco in gasa...

to kar sem do sedaj pobrusil sem namazal z eno henklovo zadevo, deluje kot protektan(ki se ga ne dobi vec) in verjetno isto kot ferosan(vsaj kokr sm pr skullu vidu).. sedaj je to zaščiteno vsaj do pomladi, ker se naredi tak masten film gor, avto je pa itak pokrit tko da ni panike

za blatnike kit: imam dilemo al naprej pobarvat blatnike, jih gor dat, zakita in potem čez pobarvat.. vsaj tako je bilo do sedaj narjeno.. kakšne je tukaj praksa?

Lp

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne Po Jan 07, 2008 4:23 pm

še alternator oziroma regler... ker je napetost v avtu ko laufa nizja od 12 V.

Kaj pa je uno črno zraven k ima eno žičko ven napeljano?

številka je:
1 197 311 021
EL 14 V AC
849
je pa bosch-ev ( na nivoju) :twisted:

še slika...


Slika
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a samurai dne Po Jan 07, 2008 5:31 pm

Tha Real M napisal/-a:za blatnike kit: imam dilemo al naprej pobarvat blatnike, jih gor dat, zakita in potem čez pobarvat.. vsaj tako je bilo do sedaj narjeno.. kakšne je tukaj praksa?

Lp

M


Zakaj bi dvakrat lakiral. Najprej se blatniki od spodaj polakirajo, potem se nastavijo na avtomobil - seveda je treba fiksno nastaviti zračnost med pokrovom motorja in blatnikom ter vrati, vijake pritegnit, maso zaliti in potem se polakira skupaj z zunanjostjo avtomobila.

lp

Evo ti kako izgleda ta "krtača" za na vrtalni stroj - scotch brite. Eno imaš dovolj za očistiti rjo kolikor jo premore tvoj rocco - razen če nam nisi kaj skril :lol:
Slika

Slika

Slika
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a Davor80 dne Po Jan 07, 2008 5:46 pm

Slika
[smilie=zeppelin.gif]
nc ne vem pa še to nism zihr
Slika
Uporabniški avatar
Davor80
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1406
Pridružen: To Mar 06, 2007 11:51 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: fiat tipo :-(

OdgovorNapisal/-a Goti dne Po Jan 07, 2008 5:48 pm

Tha Real M napisal/-a:
Kaj pa je uno črno zraven k ima eno žičko ven napeljano?



Tisto je pa kurac božji!
Uporabniški avatar
Goti
Šverca božje aktovke
 
Prispevkov: 2394
Pridružen: To Feb 28, 2006 11:56 am
Kraj: Ljubljana/Prevalje
Avto: Tolsti šved - xc90

OdgovorNapisal/-a samurai dne Po Jan 07, 2008 5:50 pm

L.O.L. :lol: , kaj že čutiš posledice abstinentne krize - mmmmmmmmmm kaj paše zraven kavice. Jebi ga, te slike so bile poslikane in poslane prijatelju, ki je tudi kadilec, če bi vedel, da jih bom še kdaj uporabil, bi zraven postavil kondom :lol: :lol:
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a samurai dne Po Jan 07, 2008 5:52 pm

Goti napisal/-a:
Tha Real M napisal/-a:
Kaj pa je uno črno zraven k ima eno žičko ven napeljano?



Tisto je pa kurac božji!


A ni tisto ravno takšno, kot so bile včasih kao neke blokade, da ti ni žvižgalo po zvočnikih ali nekaj podobnega. Vem da se je kupil cel kit teh "blokad" in ena se mi zdi je bila tudi za na altenator.
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 3:20 am

samurai napisal/-a:
Zakaj bi dvakrat lakiral. Najprej se blatniki od spodaj polakirajo, potem se nastavijo na avtomobil - seveda je treba fiksno nastaviti zračnost med pokrovom motorja in blatnikom ter vrati, vijake pritegnit, maso zaliti in potem se polakira skupaj z zunanjostjo avtomobila.

lp

Evo ti kako izgleda ta "krtača" za na vrtalni stroj - scotch brite. Eno imaš dovolj za očistiti rjo kolikor jo premore tvoj rocco - razen če nam nisi kaj skril :lol:
Slika

Slika

Slika


e vids... to sm rabu.. slikco, ker ne znam brati :D
jah upam da nisem kej skril :D
bom nabavil ob priliki...
glede blatnikov pa hvala... ena dilema manj...
jebat ga pac malo kompliciram... zato se oproščam.. z leti se bom tudi tega odvadil.......... NOT!!!
:twisted:
LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 3:22 am

samurai napisal/-a:
Goti napisal/-a:
Tha Real M napisal/-a:
Kaj pa je uno črno zraven k ima eno žičko ven napeljano?



Tisto je pa kurac božji!


A ni tisto ravno takšno, kot so bile včasih kao neke blokade, da ti ni žvižgalo po zvočnikih ali nekaj podobnega. Vem da se je kupil cel kit teh "blokad" in ena se mi zdi je bila tudi za na altenator.


kaj misls una kao "dušilka" ?

LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 3:22 am

Goti napisal/-a:
Tha Real M napisal/-a:
Kaj pa je uno črno zraven k ima eno žičko ven napeljano?



Tisto je pa kurac božji!


revež kok ma mejhnga pa krivga.... ti nesreča božja :twisted:
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 3:24 am

no tako... se nekaj novega... krema me je razveselil z KR odmičnimi...
thx krema...

Slika

Slika

Slika

Slika
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Davor80 dne To Jan 08, 2008 3:33 am

samurai napisal/-a: če bi vedel, da jih bom še kdaj uporabil, bi zraven postavil kondom :lol: :lol:

NE NE,to sploh ne,seksal nisem že 5 let

The Real M sory za [smilie=offtopic.gif],puberteta me daje
nc ne vem pa še to nism zihr
Slika
Uporabniški avatar
Davor80
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1406
Pridružen: To Mar 06, 2007 11:51 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: fiat tipo :-(

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 3:41 am

Davor80 napisal/-a:
samurai napisal/-a: če bi vedel, da jih bom še kdaj uporabil, bi zraven postavil kondom :lol: :lol:

NE NE,to sploh ne,seksal nisem že 5 let

The Real M sory za [smilie=offtopic.gif],puberteta me daje


ni panike, mene to ne moti..

LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 3:47 am

malo mi je blo dolgčas pa sem se lotil še predelave ključa...
hvala skullu in burkini faso :D

vem da je šelebajzarsko narejeno... sam res sm bil zivčen in sem že uniču igračo za pomiritev zivcev, ki mi jo je mala kupila.... :evil: :evil:
nov ključ pride tako ali tako... ker ta ima luknjo... in luknje mi smrdijo...

še malo foto materiala..

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Jan 08, 2008 2:27 pm

Pa ste prpričani da so tole odmične od KR - motorja? A je imel KR motor tudi tako zaobljene zobčenike na odmičnih?

tole je odmična od 2.0 16V motorja - 9A
Slika

tukaj pa je odmična od 1.8 16V motorja - KR
Slika

evo primerjave
Slika
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 5:37 pm

samurai napisal/-a:Pa ste prpričani da so tole odmične od KR - motorja? A je imel KR motor tudi tako zaobljene zobčenike na odmičnih?

tole je odmična od 2.0 16V motorja - 9A
Slika

tukaj pa je odmična od 1.8 16V motorja - KR
Slika

evo primerjave
Slika



krema????

samurai a so ksne cifre ki bi to zmedo lahko razjasnile?

LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a eugene dne To Jan 08, 2008 5:59 pm

Pomirte greben.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

OdgovorNapisal/-a samurai dne To Jan 08, 2008 5:59 pm

Ja so, samo jst si jih nisem nikamor napisal. Številka, oziroma se mi zdi, da je kr neka črka (ali pa tri) je štancana na odmični nekje med odmikači in je na izpušni odmični enaka, tako pri KR motorju, kakor pri 9A. Različno pa je pri sesalni - to vem, ker sem takrat sam primerjal. Zdej mislim, da imam ene doma (od 9A), bom pogledal oznako na njih v prihodnjih dneh (moram domov v Savinjsko), pa ti javim, v kolikor prej ne boš izvedel :wink:

lp
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 6:25 pm

samurai napisal/-a:Ja so, samo jst si jih nisem nikamor napisal. Številka, oziroma se mi zdi, da je kr neka črka (ali pa tri) je štancana na odmični nekje med odmikači in je na izpušni odmični enaka, tako pri KR motorju, kakor pri 9A. Različno pa je pri sesalni - to vem, ker sem takrat sam primerjal. Zdej mislim, da imam ene doma (od 9A), bom pogledal oznako na njih v prihodnjih dneh (moram domov v Savinjsko), pa ti javim, v kolikor prej ne boš izvedel :wink:

lp


no bom sou bult vanje in pisat zravn vse kar najdem, pa tut ce samo štiri OOOO in nek VW ???? :twisted:

LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 6:25 pm

eugene napisal/-a:Pomirte greben.

kater greben?
instructions please :D

LP

M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

OdgovorNapisal/-a eugene dne To Jan 08, 2008 6:32 pm

Tha Real M napisal/-a:
eugene napisal/-a:Pomirte greben.

kater greben?
instructions please :D

LP

M


Ti ne pomaga ker samuraja ni doma da bi pomiru tiste na svojih in dvomim da kdo ve na pamet kolko se odpirajo vsisi.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

OdgovorNapisal/-a Tha Reel M dne To Jan 08, 2008 7:50 pm

eugene napisal/-a:
Tha Real M napisal/-a:
eugene napisal/-a:Pomirte greben.

kater greben?
instructions please :D

LP

M


Ti ne pomaga ker samuraja ni doma da bi pomiru tiste na svojih in dvomim da kdo ve na pamet kolko se odpirajo vsisi.


that sucks 8)

LP
M
1J1 MK IV TDI & Scirocco GTX 16 V 88" -- > Me ON AIR http://www.livestream.com/scirocco
Uporabniški avatar
Tha Reel M
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2652
Pridružen: So Maj 05, 2007 6:00 pm
Kraj: Ljubljana
Avto: Ja moj avto ja!

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Volkswagen in Audi projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov