Golf 1.6 GTi MK1

Podforum za opise večjih predelav, obnov in restavriranj Volkswagen in Audi vozil

Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Feb 11, 2009 3:24 am

Živjo banda ! [smilie=beer2.gif]

Rana ura, zlata ura (zdele je mal čez polnoč), sm frišn kar se favdla tiče, kar se pa GTi-ja tiče, je pa bolezen iz otroških let.

Aja, (bumbar...):
Sem Marjan, za prjatle ŽucMac, iz Ljubljane oz. Šentvida (Vižmarje, če sm natančen). Moja bolezen se je začela ko je fotr pred kakimi 30-imi leti (mislim da 1980+- k'kšn let) kupil TAS Golf J rumene barve (ah ja...). Zastrupu me je za cel življenje.
Prvi (moj) avto je bil Ami 8 Break, podedvan (beri: odvzet) od očeta (ja, on dobi novga golfa, jest pa starga citroena), kar je blo za takrat za mulca brez izpita skor tok k' bi dons dobil Phaetona. Da ne bom glede na uro dons preveč bluzil, bom (upam da bo ratal) enkrat v prihodnjih dneh predstavil tudi GTi-ja s k'kšno sliko. Žal je "konjenica" trenutno na bolniški ( :( prvi ojnični ležaj, zaradi zabušavanja :roll: pa po novem še pumpa za bencin...). Drgač je GTi letnik 81, lastnik sem od 95 (94 sem bil slučajno prvič na GTi-trefnu ob Vrbskem jezeru, drug let je prec padu GTi v garažo!), avto je perla vijola (orig. od Seat Cordobe), spuščen, OZ 15col (poliran rob+zlata sredinska mreža), LE-MA široki odbijači, pa sej boste na slikcah vidl. Da sem sploh mobiln [smilie=auto.gif] , mam še (t.i. winterauto) rdečo dvojko 1.3, na dvorišču pa stoji še ravnokar iz prometa odjavljen Passat 2.0 Variant '91 (pleh propada, naravna klima-same luknje).

Se pravi, kar se avtov tiče, sem ceplen VW-jevc oz. favdlc, tko da ni skrbi kaj bom zganjal do konca svojih dni...

Lep pozdrav vsem, drugič pa še kašna slikca, LP ŽucMac
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a fritz dne Sr Feb 11, 2009 4:10 am

pozdrav tudi tebi. tukaj smo itak vec ali manj vsi ucepljeni tako da welcom to the club.
samo, ami je pa bil avto. a ? :D tega in hrosca pa z vsem dnarjem danes ne naredijo vec...
no ob priliki pa se slikovni material.
lpf
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a Vičo dne Sr Feb 11, 2009 7:13 am

Lepo pozdravljen in dobrodošel na forumu, med podobno/isto mislečimi!
Najprej morem pohvalit tvojo predstavitev - no, še kakšna slikca bi bla fanj - mislm da je lahko za zgled :wink:

Upam da bomo na forumu dobro in konstruktivno sodelovali, ter da se vidimo na kakšnem srečanju. :wink:
Ladeluftgekühlt
Uporabniški avatar
Vičo
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3327
Pridružen: Pe Jan 27, 2006 12:28 am
Kraj: Bistrc
Avto: '90 GTi G60

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Sr Feb 11, 2009 10:13 am

Pozdravljen in dobrodošel med nami!

Kot je že Vičo napisal, naj bo to primer predstavitve tudi za ostale 'novince'.
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Sr Feb 11, 2009 10:48 am

dobrodošel,nekak človek dobi dober vtis ob taki predstavitvi, upam da bo tudi tak ostalo :)
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Feb 11, 2009 10:52 am

hehe, sej so ze vsi pred mano povdali. dobrodosel pa pohvale za opis :) [smilie=beer2.gif]

na dolgoletno sodelovanje :)
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a WOB dne Sr Feb 11, 2009 11:02 am

Pozdravljen ŽucMac, lepa predstavitev [smilie=beer.gif]

še kake slikice in bo popolno!

P.S. zdej če prav mislim, vem kera enka je to............... dolgo-dolgo-dolgo nazaj sm se hodu ženit v Vižmarje :oops: [smilie=biggrin.gif]
...ko zakoni fizike izginejo, in ko adrenalin zamenja kri..... Golf GTI G60
Uporabniški avatar
WOB
Kolpasan
 
Prispevkov: 2632
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:40 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Mk1 GTI, Mk1 Cabrio, Mk2 G60

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Feb 11, 2009 1:58 pm

4m4t3r napisal/-a:dobrodošel,nekak človek dobi dober vtis ob taki predstavitvi, upam da bo tudi tak ostalo :)

vsekakor!

ŽucMac, dobrodošel!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a $küll dne Sr Feb 11, 2009 2:07 pm

pozdravljen :)
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Feb 11, 2009 2:48 pm

Živjo banda [smilie=auto.gif] (šoferska),

Se lih tolk javm, da rečem Hvala za lep sprejem (in pohvale), bom probu še dons neki slik zrihtat; Zakaj zrihtat: :?: večina so na papirju (klasičen fotoaparat), pa jih bom en par kar z mobilcem pofotkal pa sem prenesu, enkrat sm neki podobnega že naredu pa se je kr neki vidl, upam da bo šlo, če ne pa itak H E L P laufa...

Grem neki pojest,
Dober tek in LP ŽucMac

P.S.: Ej, WOB, kero deklco si nam pa spelu iz vasi ? [smilie=angry.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a JaPPster dne Sr Feb 11, 2009 4:19 pm

welcome aboard! 8)
JaPPster
 

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a vwmk1 dne Sr Feb 11, 2009 4:55 pm

pozdravljen tudi z moje strani [smilie=beer2.gif] drugač pa upam da bomo avtek lahko vidli čim prej...

lp
"people's car" nothing even comes close
Uporabniški avatar
vwmk1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne Sep 28, 2008 9:48 pm
Kraj: Pivka
Avto: Golf I cabrio, Golf III GT TDI

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a WOB dne Sr Feb 11, 2009 5:34 pm

ŽucMac napisal/-a:P.S.: Ej, WOB, kero deklco si nam pa spelu iz vasi ? [smilie=angry.gif]


hihi ne ne sej pol je nisem odpeljal, jo je do časa srečala pamet :mrgreen:

drugače je bla pa doma na Tischlerjevi!
...ko zakoni fizike izginejo, in ko adrenalin zamenja kri..... Golf GTI G60
Uporabniški avatar
WOB
Kolpasan
 
Prispevkov: 2632
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:40 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Mk1 GTI, Mk1 Cabrio, Mk2 G60

Golf 1.6 GTi MK1 (obljuba dela dolg-par slikc)

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Feb 11, 2009 10:00 pm

Živjo, :D

Obljuba dela dolg (včasih pa dolgega... :( ), zato je zdej tuki neki slikc.

Par papirnatih slik (iz klasičnega fotoaparata) sem slikov z mobilcem ( :oops: :oops: :oops: ),
in jih prenesl sem-upam da boste kej vidl, se mi zdi da so mal motne
(al moram pa leče zamenat-najbrž kr oboje [smilie=blink.gif] ).

Torej, spomladi leta 94 sem kupoval neke rezervne dele pr Ziputschu u Borovljah za mojga prvga Golfa, pa me prodajalc praša če grem na GTi-treff u Reifnitz. Ker sploh nisem vedu kaj in kje je to, mi tip vse razloži, jest pa sevede direktnga tja. Pozno ponoč sem se vrnu v Lj., zgledu sm pa tkole [smilie=blink.gif] ...

Jasno, da sem počas dojel da ni dost zrihtan golf, enostavno MORA bit GTi


Takrat sem vozu tole: Golf jGLD, takozvani S-paket, pravi sarajlija, kupljen je bil originalen, feltne, zadnji Zender in barvanje plastičnih delov je moje delo

Slika

Folk je takrat že mal loču med yugotom in golfom, nekateri so tud že sprašval "a je GTi ?"

Slika

...ne, ni GTi, dizl je, sem odgovarjal, pa še zdej ne vem kdo je bil bl razočaran...

Slika

by the way, hribček zadaj je Šmarna Gora], tiste strehe v gozdičku so pa zdaj rezidenca Strojanovih...

Slika

ma ne se smejat hlačam, avto glejte... [smilie=angry.gif]


Torej, cajt je bil za GTi-ja, iskal sem bl slab ohranjenga da bo ja čim cenej, v Lj pa okolici so bli ohranjeni od 6-7000 DEM, tega sm pa najdu na Jesenicah za mislm da smo se zmenil za 4300DEM (dobr ohranjenega), tja je pa prišel iz Kopra, tja pa iz Italije.

Zgledu ja pa tkole:

Slika

Slika

Slika

na eno stran visi, ker sm na desno prec fliknu 15 col iz dizla, na drugi strani so pa še vedno italijanske 13ke


Tri mesce sm se z njim mal vozu (beri: skuru vse gume ki sem jih doma najdu :evil: ), pol sm ga pa počas razdrl

Slika

Slika

Slika

Slika

Najprej sm mislu da bo turkizne barve-kolega je takrat ravno kupu bicikl take barve, bla mi je všeč in sva se zmenila da gre tud bicikl k ličarju- da bo mušter za barvo. Pol pa en dan vidim Seat Cordobo na cesti, prelivala se je iz temno modre v vijolo !
Ma, je...š bickl pa turkiz, takle bo ! Na servisu so mi dal kodo barve (S5Q) in ko sem ga oktobra enkrat dobil nazaj iz Polhovega Gradca (tam smo ga rezal pa švasal- pri Franciju, barval pa pr Janezu u Horjulu), je zgledu tkole:

Slika

Slika

Tist preklinjanje, ko sem naredu kašno prasko pri sestavljanju bom rajš izpustu, na konc je zgledu takole:

Slika

Slika

levo zadaj je "krivec" za mojo bolezen, fotrov rumeni Golf J

Slika

Slika
tuki je zadaj že razbit, pet tednov po prvi registraciji, doma so norel kakšnga hudiča sm kupu, jest pa nazaj da je prepočasen, če se mi pa drugi v rit zaletavajo ?! Logično, ne ? Karambol slike bom kdaj drugič pokazal, verjemte, da GTi-ju ni blo dolgcajt z mano, ne spredi ne zadi... +popravila motorja, v prvih petih letih sm zamenjal štiri menjalnike, glavo motorja (priznam, to brez potrebe) pa še blok motorja, enkrat glavno gred (pa še zdaj jo moram spet- ma kdo kakšno za prodat?), da o sklopkah pa, oh, o gumah sploh ne govorim...

Pa še mal slikc, pol bo pa dost za dons:

Slika

...a, tuki je pa že spuščen, pa 195/45/15...

Slika

...tablca je narejena na trefnu v Rajfnitcu

Slika

Slika

Slika

Slika

...mašinca...

Slika

...pa še enkrat mašinca...

Slika

...logotip na zadnji šajbi-napis sm pred leti najdu na netu od nekega angleškega GTi kluba, pajaca sm pa z ovitka ene longplejke dol spravu, original je mel mikrofon v roki, zdaj ma pa zastavco z napisom za tref v Ribnici/Reifnitz

Slika

...števci so originalni, razdrl sem jih do ploščice, fotokopiral ( :shock: ), tiskar je naredu film, ploščice sm pobarval z original sprejem za fotrovga rumenga golfa (fotr je še kašnega pol leta klel, da ve kam je dal spraj, zdaj ga ni pa nikjer... :?: ), tiskar je s sitotiskom natisnu nazaj tist kar sem jest fotokopiral, torej original, bele cagarje sm pobarvu s fluroscent rdečo ( za makete), če opaziš, je pa tud tipka za reset kilometrov rdeča, črno sem fliknu ven, not pa zašraufol gumb od rdečga kulija... Paše k ata na mamo...

Slika

...leta 96 v Rajfnitzu, tokrat že dva !

Slika

...ta desni sem jest, pa nisem policaj, tle sm statist v filmu "Ofsajd"

Slika

...spet jest, nisem jih fasal, takle sm bil lani za pusta ( šele drug dan so mi verjel ko sem opral masko z obraza)

Slika

...tuki sm z Bibo, pevko pri oddaji Hri-Bar

Slika

...tole so pa še ostale "mafijske neveste" iz Hri-Barja

Za konc pa še sam en vprašanje za WOB-a, ki se je ženil na našem koncu- a si ti tut tuki not padu:

Slika

Slika


Se opravičujem za motne slike, pač kopirane z mobilcem, avto je kak je, pač "look 1995+ ",
obljubim da bom v naslednjih prispevkih krajši... :lol:

LP ŽucMac
Zadnjič spremenil ŽucMac, dne Po Feb 16, 2009 6:09 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Golf 1.6 GTi MK1 (obljuba dela dolg-par slikc)

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Feb 11, 2009 10:08 pm

Ej sorry, zdaj pa kr dvakrat- a loh kdo zrihta da bo sam en prispevk gor, ne vem zakaj se je poduplal...? [smilie=beer.gif]

...verjetn zarad tega [smilie=beer2.gif] , LP ŽucMac
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Feb 11, 2009 10:11 pm

Evo, urejeno. Vse sem ti premaknil v prvotno temo, podvojeno temo pa zbrisal.

P.S.: Dobra kronološka predstavitev [smilie=thumbsup.gif]
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Feb 11, 2009 10:18 pm

Ej, hvala, sam dele pa ni dost manjkal da bi šel rakom žvižgat, najprej dvakrat, pol pa- nobenkrat...
Je trajal mal več k 5 minut, da sem vse preslikal, pa naložu, pa napisu,
ne vem če bi še enkrat vse pisal... :)
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a fritz dne Sr Feb 11, 2009 11:14 pm

odlicno odlicno odlicno. zdaj pa glej, da vse te
mafijske neveste
pripeljes poleti na 2.FAVDL SRECANJE

pa nobenih izgovorov prosim.
gtija lahko tudi doma pustis, ti oprostimo.
lpf

ps.: 96' sem tudi jaz sel gledat za kupit gtija na jesenice. naj bi bil super ohranjen.
pridem dol z vlaka :roll: kofano zamrznjen, ko ga odprem pa ene 10kil leda noter...
da o vsem ostalem ne bi. je pa bil original 1.6 , tapravi samo mocno mocno nacet...
jesenice....
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a pery dne Sr Feb 11, 2009 11:15 pm

dobrodošel na forum!predstavitev je bla super,s tem člankom si pa pa dodau še piko na i! :D

res lepa enka,mi je všeč,čeprou sm pristaš tamalih odbijačev s tem mislim kromiranih in plastičnih(klasičnih),se je pr teb res lepo izšlo in s pragovi,vsa čast [smilie=beer2.gif] da o feltnah nit ne govorim,zadetek v polno!

lep pozdrav :D
SlikaSlika
Uporabniški avatar
pery
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 161
Pridružen: Ne Okt 28, 2007 1:42 pm
Kraj: cerknica

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a JaPPster dne Sr Feb 11, 2009 11:37 pm

lepa predstavitev, še slik :D
JaPPster
 

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a BeniNorc dne Če Feb 12, 2009 12:02 am

pery napisal/-a:dobrodošel na forum!predstavitev je bla super,s tem člankom si pa pa dodau še piko na i! :D

res lepa enka,mi je všeč,čeprou sm pristaš tamalih odbijačev s tem mislim kromiranih in plastičnih(klasičnih),se je pr teb res lepo izšlo in s pragovi,vsa čast [smilie=beer2.gif] da o feltnah nit ne govorim,zadetek v polno!

lep pozdrav :D


se strinjam! [smilie=beer.gif]
Uporabniški avatar
BeniNorc
The Polish connection
 
Prispevkov: 3063
Pridružen: To Apr 08, 2008 5:02 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Golf .. na plinsko olje :)

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a vwmk1 dne Če Feb 12, 2009 12:47 am

dober avtek...sam še zdej mi ni jsno zakaj gumb za števec vn, notr pa od kulija pokrovček :lol:

lp
"people's car" nothing even comes close
Uporabniški avatar
vwmk1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne Sep 28, 2008 9:48 pm
Kraj: Pivka
Avto: Golf I cabrio, Golf III GT TDI

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a Piky dne Če Feb 12, 2009 12:57 am

vwmk1 napisal/-a:dober avtek...sam še zdej mi ni jsno zakaj gumb za števec vn, notr pa od kulija pokrovček :lol:

lp

mogoče zato ker je rdeč? [smilie=stupid.gif]
:lol:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Feb 12, 2009 4:02 am

všečen, samo odbijači so mi grozni. najraje bi videl tiste ozke original.
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Golf 1.6 GTi MK1

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Če Feb 12, 2009 4:31 am

fritz napisal/-a:pozdrav tudi tebi. tukaj smo itak vec ali manj vsi ucepljeni tako da welcom to the club.
samo, ami je pa bil avto. a ? :D tega in hrosca pa z vsem dnarjem danes ne naredijo vec...
no ob priliki pa se slikovni material.
lpf


Ja, ami-ja mi je res mal žal, je šel na odpad ker ga je sam še sreča skup držala- šel sm v vojsko, fotr pa ni pustu da en let pr bajt stoji (beri: gnije). Najprej ga je hotu en sodelavec kupit pa odpelat v Makedonijo, ampak sam motor, pleh tko ni bil za nikamor, ponujal mi je pa takratnih 15.000.000 dinarjev. fotr spet ni pustu, je reku da bom dnar pobral pa zbrisu u Šibenik (=vojsko), om bo pa rjo pospravlov za mano. Za prbližno ceno je vedel, pa ga je pelu ocent na Vir pr Domžalah. Ej, tip mu je ponudu miljonček, pa še to bi raj vidu če ga fotr da. Ami je sevede pršu nazaj v Lj. Čez en teden (mal mi je kuzla v rit skakala, je blo treba počas že pokat u JLA) sem ga pelu še sam, brez izpita jasno (če te je takrat policaj dobil, ti je dal položnico za par MegaDin, pol ti je pa Srečno vožnjo zaželu, dons pa...), zmenila sva se za 6Mdin (junij 87), po vojski ti pa pride ena deklca da bi prepis nardila za en dobr motor za Amija, ki ga je kupila julija lan (torej po enmu mescu) za samo 17.000.000 din ! Kok je blo to v DEM, se ne spomnim več, vem pa da sem vojsko mesečno preživel (=prepil mesec [smilie=beer2.gif] ) s 4.000.000 dinarji...
Dober biznis, tale Vir pr Domžalah...
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Naslednja

Vrni se na Volkswagen in Audi projekti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron