Golf III 2.0 16V Klaus - "komfi kruzr"

Podforum za predstavitve vaših Volkswagen in Audi vozil

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Po Mar 20, 2006 10:59 pm

Kaj pravijo gume? :D Si jih že stestiral in si zadovoljen? :D

Lp,
Marino
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a frcac dne To Mar 21, 2006 4:27 am

jinx82 napisal/-a:Kaj pravijo gume? :D Si jih že stestiral in si zadovoljen? :D


Po suhem izredno ubogljivo vodljiv, kar drži in drži in drži, ko pa spusti spusti zelo nežno in tako kot mora. Čakam dež. Zaenkrat samo :D

Obrobe pa ostanejo. Brez debate - ko je avto zglancan in so plastike namazane je bomba.

LP, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne To Mar 21, 2006 10:55 am

frcac napisal/-a: kar drži in drži in drži, ko pa spusti spusti zelo nežno in tako kot mora.

LP, Sašo


[smilie=yes.gif] [smilie=auto.gif] ...te gume so simfonija :D
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a frcac dne To Mar 21, 2006 3:11 pm

Okej, za vse ki ne verjamejo v moj okus... (recimo) - kaj pravite na tole?

Slika

Vse obrobe in letvice gor, pa platišča so srečala sonaxovo čistilo zanje (deluje bombastično) in wap :lol:

Zdaj pa še test gum v mokrem, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a frcac dne To Mar 21, 2006 3:28 pm

Vem kaj mu še manjka... tistih nekaj malenkosti da bo res tak kot mora bit. Ampak dokler so klarglas žmigavci na severu po 12? so tile nesramno dragi, zadaj pa padejo še ene take lučke kot jih ima Jinx - pol bo pa tole prav fukiš. Pa še 16V rdeče črtice na odbijače (prideta nova in nič obuškana).

Ob tla pa ne gre niti centimeter, ker potem izgubi udobje (pelje se vsaj 1200 km na teden) in praktičnost (parkiranje, serpentine, sneg). Ne vem kaj ste vsi usekani na nižanje... s tem serijskim 16V podvozjem se krasno pelje, je dober kompromis med trdoto in udobjem. Tele gume so sicer občutno trše kot prejšnje, avto pa na cesti leži tako da se ti samo smeji. Pika.

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne To Mar 21, 2006 9:08 pm

frcac napisal/-a:Pa še 16V rdeče črtice na odbijače


ouje! tiste gti rdeče črte se tut men fuuul dopadejo...dajo še dodatn znak da ni navadn golf 3!!
če bi jest meu trojko bi zgledala nekak tako:
http://www.favdl.com/slike/Jurtz/golf_gti_3.jpg
(dodav bi še temne meglenke in smernike spredaj...
.... in trovratno karoserijo :twisted:)
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

OdgovorNapisal/-a frcac dne To Mar 21, 2006 9:28 pm

Jurtz, ne ti men kaj bi če bi - ubod eno dvojko pa nehaj jamrat tako kot burči. Eno ima Dejan, je pa zdaj Matjaž dobil eno res kot novo belo ventilko.

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne To Mar 21, 2006 10:05 pm

frcac napisal/-a:Jurtz, ne ti men kaj bi če bi - ubod eno dvojko pa nehaj jamrat tako kot burči. Eno ima Dejan, je pa zdaj Matjaž dobil eno res kot novo belo ventilko.

Lp, Sašo


uf uf...same ventilke...kaj pa kašne lepe 8v ni pa nikjer?? To bi takoj vzel pa magar rdečo (najraj črno), zadne čase se mi tornadorot skos bel dopade....v najslabšem primeru pa pade dejanova...je vsaj črna :twisted: (če že trovratna in 8v ni;))
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

OdgovorNapisal/-a frcac dne Sr Mar 22, 2006 5:10 pm

Zdej pa tko - ko bom imel avto prepoliran ga lepo poslikam, slikce pripnem sem, niz prečistim in pričakujem da gre debata naprej o predstavljenem avtu. Razno onaniranje kako bi jest pa to pa uno imel pa ostane samo pri govorjenju me sploh ne zanima, niti najmanj pa v moji temi. Odprite si svojo debato o jest-bi-ful-kupu-trovratno-dvojko v krčmi in dajte tam jamrat dalje. Dober avto nikoli ni bil in nikoli ne bo poceni, tako da burči sori, ne boš prišel skozi z lepim gtijem dvojko za jurja evrov ali še manj. Letos jih je zelo malo in jih bo še manj, tako da če boš še mal čakal bodo šle cene še bolj gor. Trenutno ima enega lepega črnega petvratnega GTIja 16V z vso opremo vključno s klimo naprodaj WOB - tako ohranjenega in ljubiteljsko poštimanega avta se ne dobi vsak dan. Tisti ki ga bo hotel imeti, ga temu primerna cena ne bo zmotila. Prepričan pa sem, da se da z Dejanom čisto po človeško zmenit ker vem da bo, ko avto gre pol ful govorjenja ampak ko bi pa jest takrat... rokave zavihat in uresničit sanje fantje. Saj vas zastopim, jest sem na študentski budžet s pridnimi rokami in glavo zamenjal tri dvojke in na koncu imel krasnega 8V GTija z vso opremo ki ga ima zdaj Cilindrowsky. Ne mi rečt da se ne da.

Pa brez zamere, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Sr Mar 22, 2006 7:17 pm

Avto dobesedno šajna 8) ...danes ko sem prehitel Klausa na AC skoraj nisem na cesto vidu, tako se blešči :D ...felge so pa celo v dežju žarele :wink:

Lp,
Marino
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Če Mar 23, 2006 2:48 am

frcac napisal/-a:Zdej pa tko - ko bom imel avto prepoliran ga lepo poslikam, slikce pripnem sem, niz prečistim in pričakujem da gre debata naprej o predstavljenem avtu. Razno onaniranje kako bi jest pa to pa uno imel pa ostane samo pri govorjenju me sploh ne zanima, niti najmanj pa v moji temi. Odprite si svojo debato o jest-bi-ful-kupu-trovratno-dvojko v krčmi in dajte tam jamrat dalje. Dober avto nikoli ni bil in nikoli ne bo poceni, tako da burči sori, ne boš prišel skozi z lepim gtijem dvojko za jurja evrov ali še manj. Letos jih je zelo malo in jih bo še manj, tako da če boš še mal čakal bodo šle cene še bolj gor. Trenutno ima enega lepega črnega petvratnega GTIja 16V z vso opremo vključno s klimo naprodaj WOB - tako ohranjenega in ljubiteljsko poštimanega avta se ne dobi vsak dan. Tisti ki ga bo hotel imeti, ga temu primerna cena ne bo zmotila. Prepričan pa sem, da se da z Dejanom čisto po človeško zmenit ker vem da bo, ko avto gre pol ful govorjenja ampak ko bi pa jest takrat... rokave zavihat in uresničit sanje fantje. Saj vas zastopim, jest sem na študentski budžet s pridnimi rokami in glavo zamenjal tri dvojke in na koncu imel krasnega 8V GTija z vso opremo ki ga ima zdaj Cilindrowsky. Ne mi rečt da se ne da.

Pa brez zamere, Sašo


ja pač si mel srečo...ti je ratalo....jest že dolgo čakam na kakšnega primernega zame... in če je zate to "onaniranje kaj bi, če bi" pol ok...ampak nažalost nism mel niti priložnosti da bi si dobu en uredu avto...glede na to da hočem imeti uredu avto in bom zanj odšteč tut primerno vsoto denarja pa menda ni pametno kar takoj skočit na prvega ki pride mimo, samo zato da bo...ko so v igri take vsote (vsaj zame to ni malo) je treba zadeve lih mal bol premisliti....in ne kar kupiti prvo stvar ki pride po roke...

pa dej res spucaj mal to temo ka nam je mal zašlo...tud ta post pobriš, ko ga boš prebrav...
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

OdgovorNapisal/-a frcac dne Če Mar 23, 2006 2:58 am

Da povem svojo zgodbo. Navadn 1.6 bosanc. V italiji kupljen konkretno obuškan 8V GTi, dal je podvozje, motor, menjalnik, elektroniko, temne šipe, elektriko v vratih. Motor in menjalnik generalno obnovljena. Na podvozju zamenjani vsi potrošni deli. Iskal oba široka odbijača. Iskal električna ogledala. Oboje pobarval sam. Dobil GTI notranjost. Zgubljal živce za GTi obrobami in pragovi - dobil, ampak za tri vrata drago k svina. Na ebay.de kupil klimo. Zmontiral, deluje. Na štajerskem kupil G60 feltne, jih dal pošvasat, postružit, pocentrirat, speskat, pobarval sam. Jasno še nove gume.

Kakorkoli potegneš črto - se računica nikakor ne izide. Samo stroški homologacije znašajo okrog 30 jurjev za zamenjavo motorja in karoserije, pa še osem jurjev pa pol za homo kartonček. Pa še pet jurjev za novo prometno, pa doplačat za zavarovanje in cestnino.

Nastal je veličasten 8V GTi. Vanj pa je bilo poleg malo morje denarja ogromno ampak res ogromno truda in dela - zato mi je avto tako pri srcu še danes ko ga vidim in ga prav rad malo pobožam. Pa pojdite mal čez začetne postavke v prvih dveh odstavkih in seštevajte socialne cene za vse navedno. Do kakšne cifre prideš?

Če misli še kdo pametovat kako in kaj se splača potem mu povem že od prve, da je falil forum. Še če se lotiš štrikat najbrž pogruntaš da je volna za extremno štrikanje superdraga. Ko bom dal gor slike bom popucal, brez skrbi - zdaj pa naj tole ostane tu kakšen dan ali dva v opomin vsem ki bi radi prišparali in računajo na prste. Nikakor se ni treba zaletet, ampak mal z glavo je pa tut treba. Računat se pa hitro odvadi, če ne bomo vsi pogruntal da imamo zelo draga "stara jajca".

Lepe dvojke za 500? pa Italija že lep čas ni videla... sori burči. Če je GTI soliden se začne pri skoraj dvakrat toliko. Brez debate. In kupca dobi v trenutku.

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a fritz dne Če Mar 23, 2006 3:54 am

evo burek. tega sm sou jaz gledat in probat. avto enaa. prisli smo na ceno
1200 eur. vendar ga ne mores uvozit z locenimi papirji, razen preko kakega odpada. od opreme pa nima nic, je pa 8v in ne 16. pb motor.
je pa res u dobrem stanju.

http://www.autoscout24.it/ita/detail.asp?ts=637128.3&id=48722380

pa se foto

Slika

kot je reku saso pod jurja ne dobis uredu. naprej pa si racunaj...
Uporabniški avatar
fritz
Wheel whore
 
Prispevkov: 13403
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 10:52 pm
Kraj: tanajtabujsiklima
Avto: Golf Rallye G60

OdgovorNapisal/-a $küll dne Če Mar 23, 2006 9:40 am

frač: js tako pravim: avto ti da tolko kot daš ti avtu. bi zamenjal recimo tisto znanje ki ti ga je dala tvoja bosanska dvojka za dnar? alpa veselje?
Uporabniški avatar
$küll
Tabornik
 
Prispevkov: 8833
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 3:02 pm
Kraj: Kolombanburg
Avto: Audi 80 competition + ///// Audi 80 CD 5E

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Če Mar 23, 2006 10:16 am

Skull napisal/-a:frač: js tako pravim: avto ti da tolko kot daš ti avtu. bi zamenjal recimo tisto znanje ki ti ga je dala tvoja bosanska dvojka za dnar? alpa veselje?


Skull lepo napisano! Mislim, da je to point zaradi katerega smo sploh tukaj :D
O tem kolko stane ena solidna dvojka se čisto strinjam z frcacem... Navsezadnje vem kolko je mene stala moja. Čeprav sem dobil super ohranjen in vzdrževan avto sem na njega dal skoraj še dvakrat toliko. Če malo poračunam bi sa za ta dnar kupu super ohranjeno trojko 16V jubi ...ampak še vedno nebi imel lepe dvojke :D ...no in smo spet na tistem kar je napisal Skull.

Če hoče nekdo neki imet mora to tudi plačat. Eni se znajdejo malo bolj drugi manj... Ampak ohranjenega GTIja za 500? bi rad vidu :wink:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a WOB dne Če Mar 23, 2006 10:18 am

Morm zdej pa še jest povedat svojo plat zgodbe. In takoj na začetku povedat da glede tega kaj in kako je dol v Italiji. Doli na odpadih je že kar nekaj časa problem dobit SOLIDNO ohranjenega golfa GTI. Če se pa že prikaže dol bojo pa na prvrm mestu kupci ki vsaki dan odpeljejo kaki avto iz tistega odpada, mi navadni smrtniki ne pridemo niti v čakalno vrsto. To sem občutil na lastni koži in tudi obupal. (do lanskega leta sem hodil intezivno vsaj enkrat na teden po odpadih kupoval robo od njih ampak to je premalo)
Tako da sem pol dobil G60 od Matjaža, ki pa že cca 10let vozi same GTI-je iz Italije in tud on pravi da ta trenutek na odpadih problem še kaj uredu sploh dobit (na mojega sem čakal dve leti)
Za dobrega golfa na odpadu je pa treba odšteti dobre dinarce, mene je koštal doli na odpadu 400k in pol je treba prištet še papirje pa homolomo in že je bila cena 500k, do tega trenutka me je pa koštal že 1.2miljona pa nimam še nič za pokazat, ampak mi ni žal niti tolarja ki ga vlagam vanj, ker vem da ko bo zrihtan, bo to tak avto, kot si ga želim že iz otroških let.
Na žalost je to res drag hobij, kjer za 5k ne boš veliko naredil ampak v primerjavi z kakim relijam ali pa smučanjem je to še poceni.

Zdej pa še od Frčača rek: ... tam kjer je volja je tudi pot ...

LP Dejan
...ko zakoni fizike izginejo, in ko adrenalin zamenja kri..... Golf GTI G60
Uporabniški avatar
WOB
Kolpasan
 
Prispevkov: 2632
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:40 pm
Kraj: Črnomelj
Avto: Mk1 GTI, Mk1 Cabrio, Mk2 G60

OdgovorNapisal/-a BureK dne Če Mar 23, 2006 11:44 am

jst se tega zavedam ampak ti ne bos NIKOLI....ponavljam NIKOLI...videl italjana, da bo sestavu GTI-ja tko kot si ga ti (frcac). v tem je point. katerikoli GTI, ki ga bos dobil na odpadu bo po istem kopitu potamanjen kot vsi ostali. Italjani ne delajo rednih servisov, italjani so malomarni in na parkingu sesujejo avto prevec, italjani ne vlagajo dnar v starinski avto (beri 3 leta star avto), ker prihaja cez pow leta nov model in bo ta stara kanta sla na odpad, medtem ko pa bo on hud, ker ima zdaj zadnji model avta. Poznam italjane, vsi sminkerji in vsi si zelijo bit cim bolj sminkerski kar se da. Vidu sem ze malo morje golfov in vem priblizno kaj bi dobil za tistih 400-800?, kolikor stanejo na odpadu. prav zato sem reku, da bi raje eno tako dvojko kupu, in jo razmontiral in dal prebarvat in bi sevedno prisel ceneje skozi, kot ce bi kupil eno dobro ohranjeno dvojko s solidno barvo in notranjostjo.

To kar sem jst sanjal, je mk2 skolka, notranjost brez sedezev, obvezno 3 vratna karoserija in podvozje. itak bi dal moje recarote, druge feltne pa nevem kaj se, torej je nesmiselno kupovat nek ultra dobro ohranjen avto. poleg tega pa sem ze od zacetka razmisljal o dolgorocnem projektu, ker nimam garaze, po koncu poletja bo treba na fax in ne bo ne casa ne prostora, kjer bi lahko urejal avto....zato me ne zanima kolko je kaj ohranjeno, saj bi prej ali slej vse menjal in ker bi projekt bil dolgorocen, bi me bolu K ce bi danes dal 15k za kose in cez par mescev se 15k in nevem cez kolko mescev se 15k, saj izpade neke sorte kredita in niti ne cutis kolko dnarja si dal, ubistvu pa si prenovil avto in vlozil 2 miljona.

in itak sem ze zacel zapravljat dnar za wooferje, kazni in podvozja, da bom mogu spet it delat in sluzit dnar, ce bom hotu dvojko z odpada :)
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Če Mar 23, 2006 11:51 am

BureK reku si da dobiš dvojko torej za 400-800 eurov. Če je na odpadu avto ocenjen na tolko bo treba k temu prištet še kakšnih 300 eurov, ki jih boš 'pod mizo' dal šefu, da boš ta avto sploh dobil :wink: in pol je to recimo 700-1100 eurov, brez homologacije in ostalih pizdarij...
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

OdgovorNapisal/-a frcac dne Pe Apr 14, 2006 10:31 am

Hvala Klausu za prvih varnih in udobnih 20000 kilometrov. Edino kar mi gre malo v nos je... to, da je avto opazen vem. Barva pomaga, da je diskreten. Amapk očitno zelo privlači carinike in policiste na meji, saj me skoraj zmeraj nekaj sprašujejo in pregledujejo... :(

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a CABBY dne Pe Apr 14, 2006 10:34 am

frcac napisal/-a:Hvala Klausu za prvih varnih in udobnih 20000 kilometrov. Edino kar mi gre malo v nos je... to, da je avto opazen vem. Barva pomaga, da je diskreten. Amapk očitno zelo privlači carinike in policiste na meji, saj me skoraj zmeraj nekaj sprašujejo in pregledujejo... :(

Lp, Sašo


Dober da nimaš BMW-ja, ker pol cariniki nič ne sprašujejo ampak samo pokažejo kje je potrebno parkirat za naslednjih 30-45 minut.

LP Luka
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Uporabniški avatar
CABBY
Vulvo
 
Prispevkov: 2548
Pridružen: Če Jan 26, 2006 12:01 pm
Kraj: Celje - pravo srce Slovenije
Avto: Alte Mercedes mit 4 ventil technik

OdgovorNapisal/-a frcac dne Sr Apr 26, 2006 1:09 pm

Še malček... še malček... včeraj sem se na (končno) prosti dan malo poigral in probal, kako izgleda iz laka najprej grobo s 1200tko odbrusit ličarjeve kikse, nato iti z 2000čko čez, pol pa lepo polirno glavo v bormašino in na koncu še mal roke čez... BOMBA Seveda sem pridn :) Iz takih kozlarij...

Slika

... se da z malo truda narediti tole...

Slika

Več o tem kako in kaj pa med triki in nasveti oziroma klik na http://www.favdl.com/tabla/viewtopic.php?t=347 :)

Lp, Sašo
Zadnjič spremenil frcac, dne Ne Maj 14, 2006 11:45 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a frcac dne To Maj 09, 2006 10:57 am

Ne počivam :) Poleg malo morje malenkosti, postorjenih na avtu ima zdaj Klaus nove zadnje amortizerje.

Slika

Kako zamenjati amortizerje pa klik med trike in nasvete na http://www.favdl.com/tabla/viewtopic.php?t=378.

LP, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a frcac dne Ne Maj 14, 2006 11:17 am

G3 ima problem z rjo na zadnji havbi in zgornjimi letvicami GTi pragov. Očitno je v zadnji havbi ogromno vlage, saj mi je korozijski tok dobesedno "požrl" sponke kontaktov na kablovju za osvetlitve tablice in mikrostilkala za osvetlitev prtljažnika v ključavnici (avto je letnik 94).

Slika

Zdravilo? Zamenjava ustreznih koncev kabla in ležišč (pravilko slovnsko fasng) za žarnice in zadnje ključavnice - kontaktne sponke so bile enostavno preveč korodirane oziroma so zaradi korozije ob odklopih kabla na pozitivni strani enostavno odpadle.

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a frcac dne Sr Maj 24, 2006 2:08 pm

Ker je treba za barvanje avtomobila z njega pobrati vse letvice in obrobe se ob demontaži poškodujejo za to namenjeni čepki

Slika

Novi ne stanejo dosti, so pa edina garancija da bodo letvice spet stale tako kot je to treba - ravne, lepo pritisnjene ob pločevino in trdno na svojem mestu.

Sicer pa kako & kaj klik med trike in nasvete na povezavo http://www.favdl.com/tabla/viewtopic.php?p=6203#6203 :)

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

OdgovorNapisal/-a frcac dne Sr Maj 24, 2006 2:32 pm

... pa ne samo to, s čiščenjem lopute je "ozdravljen" tudi nemiren tek oziroma zaganjanje pri toplem motorju.

Slika

Več o tem pa seveda med triki & nasveti s klikom na naslednjo povezavo http://www.favdl.com/tabla/viewtopic.php?p=6206#6206 8)

Lp, Sašo
Uporabniški avatar
frcac
Propeler fahrer
 
Prispevkov: 1570
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 9:08 pm
Kraj: Godovič
Avto: BMW pa še en BMW

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Moj avto

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov