Zanimivosti

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne To Feb 12, 2013 10:23 am

V mojih prispevkih ne boš našu tega, tako kot tudi zgoraj nisem omenjal nobenih prepovedanih substanc ...si jih kar sam izpostavu, ne vem zakaj :D
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne To Feb 12, 2013 10:37 am

Res ne razumem , zakaj ne more biti tole en prijeten forum namenjen druženju in medsebojnem normalnem komuniciranju , neglede na razlike v generacijah. Zakaj dovolite, da imajo provokatorji dostop ? Konec koncev nas je tukaj nekaj starejših in iskušenih na vsak svojem področju in smo lahko v pomoč in podporo mladim , ki si nabirajo iskušnje. Vendar s takšnim nastopom kot jih imajo nekateri z Burekom na čelu marsikomu mine , da bi še sodeloval.

Se nebi Burek ti raje posvetil študiju in ga že enkrat končal (kolikor sem informiran ) , namesto , da povsod vtikaš svoj nos !!!
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a eugene dne To Feb 12, 2013 11:33 am

Saj je prijeten forum namenjen druženju in medsebojnem normalnem komuniciranju , neglede na razlike v generacijah.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a BureK dne To Feb 12, 2013 11:39 am

jinx82 napisal/-a:V mojih prispevkih ne boš našu tega, tako kot tudi zgoraj nisem omenjal nobenih prepovedanih substanc ...si jih kar sam izpostavu, ne vem zakaj :D


zato ker me ni sram, da kadim travo in lahko iskreno povem to.
samo eni ste debili in mislite, da je efekt marihuane na človeške možgane tak, kot če bi bil na nekih močnih halucinogenih gobah. in to samo zato ker ste obične pičketine in namesto da probate in ste potem do konca življenja tiho...vi raje živite v neznanju in se posmehujete drugim. debilizem brez meja, bi jaz reku.

ki brezveze zdaj naštevat ljudi ki kadijo travo, je njihov problem če nočejo da se govori o tem in jaz jih sigurno ne bom izpostavljal, ti pa lahko povem da si kreten, če pišeš te neumnosti o kadilcih.

kar se tiče tebe eukaliptus, jaz sem (kot že nešteto krat povedano) eden od soustanoviteljev tega foruma, tako da te tvoje gluposti ki pišeš raje prišparaj v obliki IDEJE za podat svojemu sinu ali prijatelju...pa si pejte ustanovit novi mavrični forum kjer si boste pomagali med sabo.

jaz bi imel forum, kjer se zbiramo taki ki delimo enaka mnenja glede obnove, predelav in dodelav vozil. taki bumbarji kot ti ki tlačijo uno pofukano stropno lučko od štirke v dvojko, z nekimi ogabnimi feltnami, gnilo armaturo z 2din radijem od 15 let novejšega avta in sedeži od zadnje serije neke obične trojke, me terajo na kozlanje in prav se mi ne da delit skupnega internetnega prostora s takimi kot si ti, a kaj šele da bi nekomu pomagal z mojimi informacijami ki jih vsak dan od 13. leta življenja nabiram v svoji zakajeni glavi.

da smo si na jasnem: tukaj se trudim bit, samo zato da očrnim do konca tega žida s katerim sem imel opravka in da mogoče pomagam še nekomu pridet do informacije, da z določenimi ni za imet opravka ker so vsi prijatelji dokler imajo korist od tebe in čim ni več tega, te odjebejo.

tako.

in četudi mi ne rata očrnit žida, ker glupemu človeku ne moreš dopovedat nič, sem vsaj vesel da se je končalo tako.
nočem se več trudit za druge in brat poste nekih bumbarjev, kako se odbranijo negativnih komentarjev z "I LOVE HATERS" [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne To Feb 12, 2013 12:13 pm

:mrgreen:
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne To Feb 12, 2013 1:20 pm

Burek , ti bi bil dober edino za na odpad avte raskosat , ko ni treba na ničesar pazit. Kolikor sem do sedaj tvoje nasvete in komentarje bral , je moja dvojkica zate vesoljska ladja , ki je ti do konca življenja ne boš obvladal. Saj še enega mehanizma pomika stekel na MK4 ne spraviš ven , da nebi ob tem pol stvari polomil (če si se že konkretno moje dvojkice lotil). Pa te zaradi tega ne ocenjujem slabo. Pač nisi za to , ali pa se tebi zdi to vredu. Mene ne moti , pa če imaš wc školjko privezano na avto namesto spojlerja , ali podgano obešeno namesto dišavca v avtu.

Morda si espert na katerem drugem področju. Za enega vemo vsi , da jebeš narod v glavo. Samo to se ti ravno ne šteje v dobro.

Pa saj boš enkrat odrastel , pa boš prišel k pameti. Morat pa pol spijeva katerega , pa ti bo moja dvojkica še všeč . :lol: Saj konec koncev ne moreš biti tako slab. Verjetno si le želiš pozornost. :wink:
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a BureK dne To Feb 12, 2013 4:01 pm

apokalipso napisal/-a: Kolikor sem do sedaj tvoje nasvete in komentarje bral , je moja dvojkica zate vesoljska ladja , ki je ti do konca življenja ne boš obvladal. Saj še enega mehanizma pomika stekel na MK4 ne spraviš ven , da nebi ob tem pol stvari polomil (če si se že konkretno moje dvojkice lotil)


to kar budala uniči, niti bog ne popravi

kar se tiče tega postopka menjave mehanizmov pa, ne vem zdaj kaj sem vse polomil ko sem na svoji štirki to menjaval ampak meni so do zadnjega dne šipe delale normalno. če sem v postopku opisovanja dela za nekoga ki dela to prvic, pozabil omenit un vijakez za neko plastikico manj pomembno, sorry, veliki majstor.

ampak mene malo prav boli k**ac za tiste ljudi ki ne znajo držat šravfencigerja v rokah in rabijo how to za vsak kurac. en primer imamo tle med tapravimi, ki ne bi znal niti tepihov oprat. najboljši so mi tej new age šalabajzerji ki iščejo vse how-toje na youtube-u in pol mi pridejo še razlagat kako se kaj dela a sami niso tega počeli nikoli ampak na youtube je videt majstre ki to delajo in se vse zdi preprosto
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne To Feb 12, 2013 4:48 pm

Najbrž ima vzrok. Na to najbrž nisi pomislil, knede. Jaz še nisem imel problema z njim in verjamem, da ga ne bom imel. Pa poznam še koga, ko ga ne bo imel.

A koga zagovarjam. Ne, sam odpiram možnost, da bi kdo mal pomislil. Ampak glavno, da je on zapohanc. [smilie=zeppelin.gif] Za vas bi bil kaki podatek resnično šokanten, ko bi ga izvedeli. Ampak vi temu sigurno nebi verjeli, enostavno se bi prepričali, da sanjate.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a jinx82 dne Sr Feb 13, 2013 1:41 am

Jaz tudi velikokrat verjamem ...pa pol vidim, da sem se zajebal :D
Uporabniški avatar
jinx82
Mati bwožja
 
Prispevkov: 12580
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:57 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Feb 13, 2013 8:32 am

X-hair , lahko navedeš kakršnekoli razloge , ampak noben ne opravičuje dejstva , da se lahko kdorkoli znaša nad komerkoli ki mu pride na proti , če ima sam težave.

Sicer je pa tako , da se vse preveč ukvarjamao s tujimi problemi , vtikamo nos tja , kamor je najmanj treba , se praskamo tam , kjer nas sploh ne srbi , skratka kažemo svojo vzgojenost. saj tudi sam kdaj napišem kakšno neumnost , kdaj namenoma , kdaj nenamenoma , pa se potem hitro najde kdo , ki to popade , kot bi psu vrgel svežo kost....zdej bomo pa glodali !! Kot je rekel Jinx -idiotizem. Jaz bi dodal še kaj več.

Jaz napišem , da je A100-tka imela qatro pogon , ker sem posplošil , da je stara A6 še vedno navadna stotka ,saj je to še vedno eno in isti avto. Pol se pa najde en pameten , ki tolko da se iz kože nebi dal , ker sem jaz to napisal. Pa kakšne veze ima , če tudi sem se zmotil ? Kaj ne obstaja en normalen pristop , en normalen dialog : " ti kolega , pa se ti ne zdi , da je A6 dost drugačen od A100 ? " Ne , treba je napisat : " kaj ti trosiš dezinformacije !? " in se spustit v boj zaradi enih dlak , ki jih je tip našel v jajcu !!! ( "Pa oni nima letvic v odbijaču !" [smilie=wacko.gif] ) Mislim ej !!! Kultura in izobrazba pa res nimata nič skupnega.

Posamezniki sami veste , kateri vzdržujemo stike po drugi poti. Ker tukaj pisati mnenja in nasvete.... [smilie=zeppelin.gif] . Tako komunikacija poteka brez da ti nekdo vali skale in polena pod noge. Pač potem ni zanimivosti za ostale.

Vsakdo naj dvakrat premisli , kaj bo napisal , ali pa se raje vzdrži komentarja , pa bo forum dosti prijaznejši , ne pa takšen , kot je postal.

Se opravičujem.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Feb 13, 2013 9:13 am

men je ful smešno, ker se v takih temah vedno oglašajo in pritožujejo samo nekateri posamezniki. ponavadil lih taki, ki so na forumu najmanj cajta, al pa najbolj poredko. in potem je problem v forumu, ki je "ratal" tak. Nevem no, prej ni bil... :lol:

90% uporabnikom je pa forum super, uporaben, zanimiv... in smešen ker se smejijo otročjim prerekanjem odraslih, zrelih osebkov ;)

Sicer je pa tako , da se vse preveč ukvarjamao s tujimi problemi

če bi se tega tud držal, ne le pisal, bi blo dost manj problemov.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Feb 13, 2013 9:41 am

A nisi ravno ti zadnjič na vse pretege iskal krivce za zdrahe na forumu ?? Veš kaj sem ti napisal , a ne ? In si utihnil in se potuhnil !!

Ma tudi ti rad mahaš s kanglico z bencinom naokrog !!
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a eugene dne Sr Feb 13, 2013 10:05 am

Jaz nimam probleme ali kake zamere z nobenim in se mi zdi da forum v glavnem čisto dobro funkcionira. Ne provociram po nepotrebnem in tudi ne trzam na morebitne provokacije, če me ni volja se kregat. Ti Apokalipso si mi super dečko, ker cenim tvoje znanje in me prav boli kurac kako stropno lučko imaš montirano, pa če prav se občasno družim z burekom. Zdi semi da si malo bolj občutljive sorte, kar ni nič narobe, ampak druženje na internetu ima pač svoje specifike in pogosto pride lih tisto najslabše iz človeka ven. Tako da koža od nosoroga in gasa. Kar se pa tiče vaših komentarjev glede drog pa dokazujete samo, da ste eni zahojenci. Sam sem jih sproval od A do Ž, bil zapohan celo gimnazijo in faks in imel zmeraj nadpovprečen uspeh. Droge če izvzamemo hard opijate so lahko koristne. Je pa treba ločiti med uporabo in zlorabo. Tako da ne pametovat o stvareh, ki jih ne poznate. Ste kot farska gamad, ki se neki v družine in sex vtika. Ok glede sexsa, vsaj kar se tiče pedofilije so mogoče strokovnjaki.
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Feb 13, 2013 10:32 am

apokalipso napisal/-a:Posamezniki sami veste , kateri vzdržujemo stike po drugi poti. Ker tukaj pisati mnenja in nasvete.... [smilie=zeppelin.gif] . Tako komunikacija poteka brez da ti nekdo vali skale in polena pod noge. Pač potem ni zanimivosti za ostale.


manemoj
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Feb 13, 2013 10:56 am

apokalipso napisal/-a:A nisi ravno ti zadnjič na vse pretege iskal krivce za zdrahe na forumu ?? Veš kaj sem ti napisal , a ne ? In si utihnil in se potuhnil !!

Ma tudi ti rad mahaš s kanglico z bencinom naokrog !!


apokalipso napisal/-a: Vsakdo naj dvakrat premisli , kaj bo napisal , ali pa se raje vzdrži komentarja , pa bo forum dosti prijaznejši , ne pa takšen , kot je postal.



tvoj problem je, kot je že jurtz povedal, da si najmanj časa tukaj in še najmanj aktiven in kljub vsemu temu, se počutiš kot bog in batina. ne vem jaz s kom si v stiku izven foruma in na katei način krepite svoje egote, ampak globoko v duši sumim, da je to fritzl. in vi ste kao ta starejši tukaj in kao najpametnejši in če vi ne poveste kaj, bo šel svet v maloro ... itd itd [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Feb 13, 2013 11:22 am

Ja Burek učena glavca , prav imaš . :D Daj povej raje malo , kako je kaj v Bosni :wink:
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a čare dne Sr Feb 13, 2013 11:34 am

Pa drgač? Kako ste kej?
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne Sr Feb 13, 2013 11:43 am

BureK napisal/-a:dej brainless, raje poišči prvo po celem forumu tvoje, žucove in še od koga prispevke, kjer omenjate mene in marihuano pa se pol sprašuj zakaj me en debil od tvojega sovaščana jebe tu da sem zakajen.



halo modela, men je čist vseen zakaj sta se vidva privat spičkala,
samo mene ne mešajta zraven v vajine razprtije.

in kar se tiče mojih prispevkov, sem že marsikaj napisal pa tud za marsikaj sem se opravičil.
tak da stevo, če je blo kaj takega, bi lahko povedal že takrat, ne pa da me zdaj mešaš v kreg z marincem :wink:

poznam pa tud sam kar precej favdla, tako iz srečanj kot iz privat lajfa, in se tud zarad tega ne mislim mešat v razprtije.

če me pa že omenjate, sem se pa tud oglasil.
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Feb 13, 2013 11:44 am

apokalipso napisal/-a:Ja Burek učena glavca , prav imaš . :D Daj povej raje malo , kako je kaj v Bosni :wink:


v Bosni, verjel ali ne, nisem bil še nikoli v življenju.

od kje tebi to ? a si tudi to prebral v eenemu od mojih komentarjev ali nasvetov ? [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a eugene dne Sr Feb 13, 2013 11:49 am

V Sarajevu sem minuli petek jedu najbolši burek ever. :mrgreen:
"Try not. Do. Or do not. There is no try." - Master Yoda
Uporabniški avatar
eugene
Valček s.p.
 
Prispevkov: 3819
Pridružen: To Avg 08, 2006 2:21 pm
Kraj: Vukojebina
Avto: Mk1 gti, hrošč '67, volvo 145 in 245 superpolar

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Feb 13, 2013 12:09 pm

ŽucMac napisal/-a:
BureK napisal/-a:dej brainless, raje poišči prvo po celem forumu tvoje, žucove in še od koga prispevke, kjer omenjate mene in marihuano pa se pol sprašuj zakaj me en debil od tvojega sovaščana jebe tu da sem zakajen.



halo modela, men je čist vseen zakaj sta se vidva privat spičkala,
samo mene ne mešajta zraven v vajine razprtije.

in kar se tiče mojih prispevkov, sem že marsikaj napisal pa tud za marsikaj sem se opravičil.
tak da stevo, če je blo kaj takega, bi lahko povedal že takrat, ne pa da me zdaj mešaš v kreg z marincem :wink:

poznam pa tud sam kar precej favdla, tako iz srečanj kot iz privat lajfa, in se tud zarad tega ne mislim mešat v razprtije.

če me pa že omenjate, sem se pa tud oglasil.



tebe sem moral omenit, ker ti si uni ki lima Slika . uporabil sem te kot razlagao, zakaj ljudje "poznajo" bureka kot zapipanca.

sej s tabo nimam nič, kot sem že povedal nmene ni ne strah ne sram govorit o marihuani, samo eni pač uporabijo to za napad oziroma za me diskreditirat pred "publiko" .... češ, da "kaj boš ti narkoman" ipd :roll:
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Feb 13, 2013 12:40 pm

eugene napisal/-a:V Sarajevu sem minuli petek jedu najbolši burek ever. :mrgreen:


Vojsko sem služil v Bosni ( kateri se spomnete , kako je to zgledalo ). Moram rečt , da je bilo razen tistega začetka super . :D
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Feb 13, 2013 8:19 pm

no v glavnem, se javno opravičujem vsem, ki so se znašli po nepotrebnem v mojih postih in tistim, ki ste zadnje cajte brali te otročarije po forumu- itak ne bom dosegu nič če bom vsak dan vztrajal pri temu kar delam, tako da mislim, da je najboljše za tiste ljudi ki resnično cenijo ta forum in ki jim pride prav..da se jaz lepo oddaljim.

ne bom reku, da ne bom nikoli prišel na kako srečanje, in da ne bom spil pivo ali dve z nekom s katerim sem se prčkal po forumu zadnje cajte....ampak za en lep cajt me sigurno ne boste videli. no, če boste stali ob meni na worthersee-ju to ne šteje.

p.s.: do zadnjega se bom trudil ne pisat nič po forumu, razen če ne bom ocenil da je to skrajno potrebno zato da pomagam nekomu ali mogoče za lažje kupit/prodat kaj.

lep pozdraVW !

[smilie=beer2.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a čare dne Sr Feb 13, 2013 8:52 pm

Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Zanimivosti

OdgovorNapisal/-a Jure dne Sr Feb 20, 2013 7:15 pm

Brdi fakin brdi!
Uporabniški avatar
Jure
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 627
Pridružen: Če Mar 08, 2007 6:03 pm
Kraj: Ilirska Bistrica
Avto: pussyshifter mk5 gti

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov