Burek tema

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Burek tema

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Apr 17, 2013 10:33 am

Re: K:klimatronic golf 3
Napisal/-a BureK dne Sr Apr 17, 2013 8:23 am

italjanski odpadi so polni teh klim po 150-200€....ti bi pa tlaču iz štirice in bi se jebal s kabli in blendami in na koncu bi izgledalo prav za en kurac. tako kot uni 2din radio iz mk6.




gozdar.
SVOBODA GOVORA - PIČKA VAM MATERINA.
BureK
Z jogurtom

Prispevkov: 10249
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 11:34 am

Opozorila: 6

Ja Burek , tebi je vse za en kurac , kar ne gre skupaj kot lego kocke in to one tavelike , ker z malimi že znaš imeti problem. Tebi je vse kar je treba s svojo glavo razmišljat in nekaj novega napravit itak znanstvena fantastika . Jebi ga , pač nisi uspešen na tem področju. Si pa zato na drugem , kjer veliiiiika večina ni , se pravi , da si ekxpert v jebanju , ker veš da drugega nisi zmožen . Ma jebi ga , tudi takšni morajo živet .

Pojdi še na en đoint , pa še kaj napiši [smilie=biggrin.gif]
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Apr 17, 2013 10:44 am

Aha , pa še to. Sedaj , ko si Marinota oblatil s svojimi lažnimi izjavami in ga nagnal s foruma , tvoj drugi "ata" Jurtz sedaj svobodno deli opozorila. Jehhh , jehhh Jurtz , se ti je ispolnila želja ? Otroci...

Prejšnje ZS v zgodovini
Opozorilo je bilo podano vsem uporabnikom
Poslano ob: Ne Apr 14, 2013 2:32 pm
Od: Jurtz
za: apokalipso

Opozorilo administratorja ali moderatorja spletne strani:
Opozorilo glede vašega prispevka: viewtopic.php?f=14&p=209332#p209332.

Razna nakladanja in neprimerne debate ne spadajo v male oglase!

Jurtz
Site Admin

Prispevkov: 10469
Pridružen: To Jan 24, 2006 9:32 pm
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Apr 17, 2013 10:57 am

apokalipso: še enkrat me obtoži s kakšno neresnico, pa boš ti tisti ki bo letel s foruma. za vedno. ne blebetaj o stvareh ki jih ne poznaš, ne utikaj se v stvari ki se te ne tičejo in ne trosi laži po forumu! smatraj to kot zadnje opozorilo na to temo!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Apr 17, 2013 11:17 am

Jurtz , kje je tukaj neresnica ?? Potrudi se in loči pomen v prispevku !!

Me veseli , da si se tokrat javil , ker se sicer na ZS ne znaš.

Zbrišeš me lahko pa ta trenutek , ne misli , da se sekiram za to.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a BureK dne Sr Apr 17, 2013 3:07 pm

Aha , pa še to. Sedaj , ko si Marinota oblatil s svojimi lažnimi izjavami in ga nagnal s foruma , tvoj drugi "ata" Jurtz sedaj svobodno deli opozorila. Jehhh , jehhh Jurtz , se ti je ispolnila želja ? Otroci...


Jaz če sem nekoga zajebal in da me nekdo tako na široko blati, bi priznal krivico in se odjavu iz foruma za vedno. Ne bi se nikoli v življenju podredil, se odjavu iz foruma ali zapustil svoje sanje, zaradi LAŽNIH IZJAV. mogoče pa niso tako lažne izjave, čim se je lopov pobral stran.

zdaj moremo samo še tebe rešit, da vzpostavimo nazaj mir in normalno komunikacijo tu na forumu. namreč ideja na začetku ko smo ustanovili ta portal je bila ta, da se tukaj družijo ENAKOMISLEČI LJUDJE. marino in jaz sva istomisleča...ampak samo ko je govora o stilu/predelavi avta. ko je treba dat denar iz žepa pa se žal zelo razlikujeva. on namreč rad izigrava žida, jaz pa glumim sina nekega arabskega šeika.

ti pa si eden od zadnjih prišlih in že se obnašaš kot da sva skupaj srala še po VAC-u. ne vem kaj ti ni jasno, ne vem kaj si misli tvoja bolana pamet da boš kar tako postal član ekipe in da se boš lahko temu primerno obnašal do ostalih ČLANOV. cel čas od ustanovitve pa še zdaj, se nekateri trudimo ohranit avte čimbolj originalnein pomagat ljudem nabavit original kose zato da bodo avti čim lepši... pol pa pridete taki kot ste ti in ujčič in mislite, da ker imate slovensko državljanstvo vas more nekdo sprejet na forum in brat vaše nebulozne poste. tipo "montiraj climattronic mk4 v mk3, ker boš lažje diagnosticiral napake" [smilie=zeppelin.gif] pa to da je climatronik od mk4 cenejši in je to tako velik razlog za prefukat celo armaturno in inštalacijo zato da imnaš uni display v avtu [smilie=zeppelin.gif]

jebiga, mogoče sem jaz uni ki ne dojema. mogoče je uredu in mogoče boš glavna faca na worthersee-ju s tvojim golfom s stropno lučko od štirice in navigacijo (da se ne zgubiš okoli jezera) ... [smilie=zeppelin.gif]
Uporabniški avatar
BureK
Z jogurtom
 
Prispevkov: 10874
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 12:34 pm
Kraj: predor Markovec
Avto: Rallye Golf

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a ujcic dne Sr Apr 17, 2013 4:17 pm

burek prav imaš ;) po tvoje nisem slovenc zato ker imam priimek na -ič in nisem avtomehanik? mal se umiri, nimam vizije kot ti bam u tla, čimvečje feltne pa čim močnejši motor, jaz avto imam, avto sem odkupil pošteno, delam pošteno in predelujem kar se meni zdi da mi je lepo ne pa kar se bo tebi zdelo da ti je lepo...kot že velikokrat rečeno nekateri tu gor imate rajc na modele do 97' nekateri pa so tukaj gor ki imajo rajši kakšen mlajši avto, tudi meni se strašno dopade golf mk1, mk2 pa trenutno nimam denarja za si jih privoščit pa porihtat ko pa bo si ga bom umislil...in ne meči v iste stavke z drugimi ker niti približno tega ne delam(kar si omenu klima iz mk4 v mk3) ker me niti malo ne briga niti ne rabim imet klime v avtu.
hvala pa lep popoldan tam dol na obalo.
One love, one mark and one soul -> VW
Uporabniški avatar
ujcic
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 650
Pridružen: Ne Feb 26, 2012 6:55 pm
Kraj: Ilirska Bistrica

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Apr 17, 2013 7:49 pm

Ja Burek , ti si car. Samo car v svojem svetu ne v realnem. Zagovarjaš MK1 in MK2 , ker drugemu dorasel nisi . Tvoj problem , ne moj.

Jaz da bi s tabo kaj počel ? Pa veš da si zeleni smrkavec zame , ti mulc ! Ti se nauči obnašanja in si nabavi knjigo o bontonu , pa vsaj eno šolo napravi in se zgubi delat , da ne bopš našega davkoplačevalskega denarja zapravljal !
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Apr 17, 2013 8:31 pm

apokalipso napisal/-a:Pa veš da si zeleni smrkavec zame , ti mulc ! Ti se nauči obnašanja in si nabavi knjigo o bontonu , pa vsaj eno šolo napravi in se zgubi delat , da ne bopš našega davkoplačevalskega denarja zapravljal !

Od tako odraslega, zrelega in pametnega človeka za kakršnega se imaš, nebi pričakoval takih nesramnih in žaljivih izjav. Vsekakor pa take izjave ne sodijo na ta forum in prosim, da se jih v bodoče vzdržiš!
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a čare dne Sr Apr 17, 2013 8:49 pm

Ma od začetka je bilo tole še zanimivo zdaj ste pa že prav tečni.
Svi mi volimo pičić,samo Mile Kitić
Uporabniški avatar
čare
Tiger
 
Prispevkov: 3465
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:32 pm
Kraj: ljubljana
Avto: FIAT Marea JTD

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Apr 17, 2013 8:53 pm

Jurtz , pa kaj je s tabo ? A si čist vredu ali ne ? Mislim , da ne ? Daj malo preberi še enkrat prispevke , ki jih piše Burek , ne samo meni , tudi vsem ostalim , pa potem presodi , kaj je žaljivka ! Razen , če nisi s tega planeta . Pa tudi svoje lahko malo prelistaš nazal , ča ne ti jih lahko jaz , da se boš lažje spomnil , kaj si tudi ti pisal !

Sicer pa glej , vsi vedo ( vemo ) , da ščitiš Bureka tako da ne meči si peska v oči. Pa da ne boš mislil , da sem jezen na njega , nti najmanj. S svojim obnašanjem pestri dogajanje na forumu in skrbi , da ostalim ni dolg čas. In ker s svojim burkljavim egoizmom spravljata iz ekipe najdelavnejše ljudi , mi je vseeno , ča tudi jaz zaključim svojo udeležbo ta trenutek . Da pa bi bil član v ekipi , kot je navedel Burek ? Ob vajini družbi ? :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a TommyGun dne Sr Apr 17, 2013 9:14 pm

Nadzorna plošča uporabnika -> "dodaj sovražnika".

Tako se jaz odrešim težakov.
Uporabniški avatar
TommyGun
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 234
Pridružen: To Apr 21, 2009 2:54 pm
Avto: Honda Civic

Re: Burek tema

OdgovorNapisal/-a Jurtz dne Sr Apr 17, 2013 9:15 pm

Za začetek si še enkrat preberi pravila foruma, ker očitno je da si jih nisi, jih ne razumeš, ali pa si pozabil kaj tam piše. Že sa mo to, da si odprl to temo lepo dokazuje to.

Nadalje pa se brigaj zase in se ne vtikaj v zadeve drugih pa boš imel celo življenje dovolj dela. To je VW-Audi avtomobilistični forum in nikogar ne briga tvoje pametovanje o tem kako naj kdo porablja davkoplačevalski denar, oziroma kaj naj počne v svojem prostem času.

Če misliš konstruktivno sodelovati, ok. Če pa ne, oziroma te kaj moti pa pač zapri brskalnik in je zadeva rešena. Nikogar ne silimo k sodelovanju ali branju foruma. Tisti pa ki to počnejo, bodo to počeli tako kot je treba! Za vsak nadaljni post v stilu teh prejšnjih ali pa kako novo podobno provokativno temo, ki nima veze s tematiko foruma, boš fasal opozorilo. In to povsem po favdl forumski pravilih. Enako velja za ostale. Demokracijo se igrajo v paralamentu, tukaj je ni!

P.S.: pred ločili se ne piše presledka.
Uporabniški avatar
Jurtz
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 11471
Pridružen: To Jan 24, 2006 10:32 pm
Avto: '08 Golf GTI, '02 Polo Gr. A


Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov