Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

Brez cenzure ... Za pogovore, ki ne spadajo nikamor drugam

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Cox dne So Apr 04, 2015 1:47 am

pocesnkII napisal/-a:Da jebem matr urednikom k se menjo skupi z ostalimi nacionlkami, da nas prisiljo da gledamo te bedarije od resničnih šovov po tv jih. ker majmun se je spomnu dati vse te pizdarije na na vse tri/štiri, najbolje gledane programe ob istem času. DA TI JEBEM MATR UREDNIK AL KERMU K SE JE TO GENIALNO SPOMNU..... [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] Da ti jebem matr. !!!!!!!!!!!!!!

Slika
Kaj bi šparali, tak nikol neomo trošli ..
Uporabniški avatar
Cox
UPORABNIK S KRAVO
 
Prispevkov: 2896
Pridružen: Po Dec 08, 2008 8:21 pm
Kraj: Maribor
Avto: type 3

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a no_name dne So Apr 04, 2015 9:28 am

pocesnkII napisal/-a:praksa!


Iz katerega v kateri menjalnik?
AGC v CDA NE gre.
Pa tudi sta od AGC in CDA precej drugačna od tvojega na sliki, pa ne samo rikverc šoltar...
Babooni so med nami !
Uporabniški avatar
no_name
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1029
Pridružen: To Nov 24, 2009 9:48 pm
Kraj: Lesce
Avto: VW Golf 4 var. TDI 4mot., VW Corrado 16V

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne Ne Apr 05, 2015 10:33 am

Cox napisal/-a:
pocesnkII napisal/-a:Da jebem matr urednikom k se menjo skupi z ostalimi nacionlkami, da nas prisiljo da gledamo te bedarije od resničnih šovov po tv jih. ker majmun se je spomnu dati vse te pizdarije na na vse tri/štiri, najbolje gledane programe ob istem času. DA TI JEBEM MATR UREDNIK AL KERMU K SE JE TO GENIALNO SPOMNU..... [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] [smilie=angry.gif] Da ti jebem matr. !!!!!!!!!!!!!!

Slika


V 0. :mrgreen:

Kradem.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a gofra dne To Apr 07, 2015 9:32 am

bfranc napisal/-a:Jest sem pa zadnjič sam seb jebal mater, ker nisem glih takrat vozil močnejšega avta, ampak sem vzel tapočasno kanto.Grem proti Grosuplju in evo ga, pred mano sivi terenec Mercedes ML...4matic.Pa ne no...kolkor sem že enkrat neletel nanj, me ta hudič stari egoistični ni hotel spustit naprej, da bi ga prehitel in tudi nobenega noče.Ta kurac stari vozi po sredini, jasno saj ima Mercedes, pelje pa se od 35km/h do 80km/h max. in še to tako, da kar naenkrat zabremza na polno iz 80 na 30. in to naredi v cca. 500metrih ene trikrat.Enkrat sem samo malo pogledal stran in evo pred mano bremz luči in to na ravnem.Pa kaj je temu človeku ne vem, tisto staro babo bi pa treba tud enkrat z lopato, ki je sedela zraven njega in vse to pustila.
Sem ga pa enkrat hotel vmes prehitet, ko je vozil 35 in evo, on ne jebe nikogar, gas do podna in me ni spustil, ko pa sem zavil nazaj za njega pa po bremzi.Pa takmu bi jaz dal za vozit rikšo pa ene 500kil tovora zadaj, pol pa se preseravaj, če boš mogel.



Ampak res, kaj dogaja folku? Vceraj zvecer sem letel v Kranj s svojim monstrumom in srecal kopico zaspancev, ki jim je ocitno ljubsa voznja po prehitevalnem pasu... dejstvu, da nikogar ni na voznem navkljub. To, da pripeljes za njih ocitno ni dovolj (celo ponoci). Dvakraten "poblend" in pocaaaaseeen umik s smernikom nazaj na vozni pas. Potem pa udri po gasu! Seveda se mi je orng kolcalo po casu, ko sem imel pod havbo gajbe se polza. Gre a za specialce posebne vrste - visoko situirano gospodo (BMW serije 5,6, Audi 6+...Mercedes E klasa +), zenske in moske prepricanosti, ki jim je pojem autoban trolling ocitno zelo vsec. To sklepam tudi po dejstvu, da sem imel mimo gredoc moznost videt, kako so z glavo zalepljeni 5 cm od volana s precej bedastim izrazom obraza.

...da vam pas jebe mater! ...in babico!
Uporabniški avatar
gofra
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: So Apr 19, 2014 11:28 am
Kraj: Ljubljana
Avto: Polo 1.6 Variant

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne To Apr 07, 2015 10:42 am

jaz sn že študiro da bi si repliko pištole dal v avto pa mu jo samo pokazo pri okni če bi še kaj gobec suko..potem pa kaj bo bo.. :)
e točno tako imam..

Slika
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne To Apr 07, 2015 1:27 pm

Gofra, šparajo pri gorivu, da bodo imel za obrok leasinga. :lol: Ne res, to kar dela ta "gospoda" je totalno bedasto.
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Cox dne Sr Apr 08, 2015 2:12 pm

4m4t3r napisal/-a:jaz sn že študiro da bi si repliko pištole dal v avto pa mu jo samo pokazo pri okni če bi še kaj gobec suko..potem pa kaj bo bo.. :)
e točno tako imam..

Slika



Problem bo če ti bo jo on nazaj pokazal .. samo da on nebo mel replike ...
Kaj bi šparali, tak nikol neomo trošli ..
Uporabniški avatar
Cox
UPORABNIK S KRAVO
 
Prispevkov: 2896
Pridružen: Po Dec 08, 2008 8:21 pm
Kraj: Maribor
Avto: type 3

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Sr Apr 08, 2015 3:04 pm

se to sn glih mislo z "potem pa kaj bo bo"
1. al bo pravo vun potegno [smilie=blink.gif] [smilie=biggrin.gif]
2. zabremzo ko tele :)
3.me prijavo na policiji [smilie=zeppelin.gif]
hehe pa še bi se ke najdlo.. [smilie=beer2.gif]
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Sr Apr 08, 2015 3:26 pm

Še mal pa bomo ko rusi :D Tam je to neki vsakdanjega da vsaj z bejzbolko komu vetrobran usuješ :D Sej ne da si to velik majmunov ne zasluži...
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne So Apr 11, 2015 6:48 pm

Ja ja, tako je, ko ima folk preveč denarja in strank, da mu v vrsti stojijo....zjutraj prosil dva okoliška mehanika, da mi naj nazaj zavarita izpuh, ker sem včeraj moral odstranit Fap fiter(se je toliko zabil, da je motor ugasnil) in sem ga moral po zvaru odrezat, pa mi en od teh mehanikov reče, da nima časa, ker mora pisarno zrihtat, drug pa sploh nima časa.... [smilie=zeppelin.gif] .

Ja fino ane, grem pa v Ljubljano k Medenu, kjer mi je za eno kavo zašvasal izpuh in še vzel čez vrsto in sem za dve minuti dela prevozil 50 kilometrov z samo nataknjenim izpuhom.Pač pisarna je bolj važna od zadovoljne stranke.
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a gofra dne Ne Apr 12, 2015 10:22 am

Meden je legenda ja, skoda le, da ne ponuja se kaksnih drugih storitev :/
Uporabniški avatar
gofra
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: So Apr 19, 2014 11:28 am
Kraj: Ljubljana
Avto: Polo 1.6 Variant

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a nalim dne Pe Apr 17, 2015 1:28 pm

Da <pip> vse po spisku švabskemu nategunu in njegovemu Multivanu. Upam, da se usede na svoj telefon in da mu ta zgine tja, kamor sonce nikoli ne posije!
Banda gnila, imam pa res srečo s prodajalci in kupci avtov. Bolj je človek fer in pošten, bolj naj*be na tem svetu!
Uporabniški avatar
nalim
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 220
Pridružen: Če Nov 19, 2009 2:53 pm
Kraj: okolica MB
Avto: OOOO | \X/ | *

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Pe Apr 17, 2015 3:27 pm

nalim napisal/-a:Da <pip> vse po spisku švabskemu nategunu in njegovemu Multivanu. Upam, da se usede na svoj telefon in da mu ta zgine tja, kamor sonce nikoli ne posije!
Banda gnila, imam pa res srečo s prodajalci in kupci avtov. Bolj je človek fer in pošten, bolj naj*be na tem svetu!


Sočustvujem ker vem kak je občutek. Tud js sm z mojim multivanom mel podobne zgodbe predn sma se našla skup pol ko sma se pa mam pa od takrat dalje pestro življenje zarad avta :D
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Ne Apr 19, 2015 11:27 am

Da jebem mater reklamam ki so napadle use forume in se računalniku in men meša zarad njih ker ne folgam sprot zapirat okn.... Prasci neotesani!
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a Piky dne Ne Apr 19, 2015 1:18 pm

Marcel napisal/-a:Da jebem mater reklamam ki so napadle use forume in se računalniku in men meša zarad njih ker ne folgam sprot zapirat okn.... Prasci neotesani!


Adblock Plus in težave čudežno izginejo... :mrgreen:
The best engine in the world is the vagina.It can be started with one finger,it is self-lubricating,it takes any size piston and it changes its own oil every four weeks.
It is only a pity that the management system is so fucking temperamental.
Dr.H.O.K.
Uporabniški avatar
Piky
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1178
Pridružen: So Maj 10, 2008 11:25 am
Kraj: LJ
Avto: VW CORRADO VR6

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Po Apr 27, 2015 8:58 pm

puši mi de kurac pička ti materna kurba svija pofukana..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne Pe Jun 19, 2015 11:00 pm

Bravo elektro ljubljana..leta 2007 so zahtevali, da plačam in vgradim digitalni dvotarifni števec in da pod nobenim pogojem ne smem dati noter analogni števec..danes dobim obvestilo na dom, da so mi 10.6. menjal števec zaradi okvare, jaz o tem ne vem nič....pogledam v omarco in vidim analogni števec notri...prokleta banda hudičeva, da pa jim vse vode potrga...takrat sem plačal 380 eur za omarco in števec, zdaj pa je notri števec za 20 eur...hvalabogu imam papirje pri roki od takrat, kaj so zahtevali da vgradim.
Kaj kdo ve, če to smejo narediti, da zamenjajo števec brez vednosti lastnika in še to za navadnega, čeprav so zahtevali digitalnega?
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a pocesnkII dne So Jun 20, 2015 8:11 am

načeloma te morajo obvesti, saj pride do izpada el omrežja, za katerega se ve kdaj je, da se lahko ti pripravis in izklopiš el porabnike, da ne nastane škoda.
Servis, diagnostika osebnih in tovornih vozil--->PM
Uporabniški avatar
pocesnkII
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2761
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 8:39 pm
Kraj: Kamnik mi je predmestje
Avto: GTI VI KILLER->M5 touring

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne So Jun 20, 2015 9:56 am

Sej škode ni bilo nobene z odklopom, samo neumno se mi zdi, da leta 2007 so zahteval digitalni števec, sedaj pa so sami notri porinli starega iz leta 1988.Povsod gredo na elektronske števce, tukaj pa kontra.
V ponedeljek grem do njih in ob sedmih zjutraj bodo že imel slab dan...naj mi povejo kaj je bilo narobe z starim števcem, pa tud če mi ga pokažejo jim bom povedal, da jaz nisem bil prisoten takrat ko so ugotovili, da je števec v okvari in tudi pri menjavi me ni bilo zraven.Kdo je podpisal nalog....mogoče sosed, poštar...
Pomoje bi vsakega od vas vrglo iz tira, da pri priklopu na el.omrežje zahtevajo digitalni števec, ga plačaš, pol pa čez par let vidiš notri analognega.Pa to je dobesedno kraja.
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne So Jun 20, 2015 9:56 am

V tvojem primeru ni vprašanje ali lahko ali ne smejo. Pa pizda materna a ne vidiš natega? [smilie=zeppelin.gif] PEJT na elektro, zahtevaj direktorja, s sabo imej ANALOGNI števec, kateri je bil STROGO prepovedan in ko pride mu ga ZABRISAJ v glavo. Če kaj vpraša, pejt v skladišče še po DIGITALNEGA in mu ZABRIŠ še tistega v glavo.

WTF?!? Narod hlapcev. Resno, pejt na elektriko in tam jebaj mater vsakmu. Pa ne v lepem tonu, ker ne boš nič dosegel. Ima da te 5min posluša celotna stavba. Če kdo na koncu kaj piskne mu ZABRIŠ ANALOGNI števec, kateri je bil STROGO PREPOVEDAN v glavo.

In on se še vpraša, če to lahko storijo. MADAFAKA!!! Triple Facepalm. :mrgreen:

Še 100€ jim nes.

Edit: No tako ja, že ob 7h morjo met pokvarjen dan. Slišal zgodbe kako krade banda. Sam če si slovenc požreš in plačaš. Če si pa normalen človek pa na koncu nič ne plačaš. Sam je treba mal jebat mater. Pa kam bomo prišli.
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne So Jun 20, 2015 12:44 pm

Še dežurni včeraj na elektru od koder sem dobil obvestilo je rekel, da morjo takoj menjat za digitalnega, da to ne smejo pod nobenim pogojem naredit.Joj kaj bo glasno v ponedeljek.
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a X-Hair dne So Jun 20, 2015 2:25 pm

In tega je v sloveniji ohohooohooo. In vsak, ampak VSAK ti potem odgovori, če sem z levo nogo vstal, smo sitni, smo....VSE drugo, sam tisto ne kar je KRIVO. Ma ga ni gnoja v tej slovenistanu, da bi prevzel odgovornost za dejanje, katerega je storil.

Spravi jih k pameti. Vso srečo želim. Pa ko te bodo miril, še bolj popizdi. :mrgreen:

Na zavodu je šla ženska ven. Pa v 3PM, ne me jebat na te otroške fore, ker smo odrasli ljudje z družinami. Na koncu si dovoli še vprašat, (je potem postavim zajebano vprašanje, itak) kaj me zajebavate. Potem moreš pa pogledat prov butasto, se spustiš na njen nivo, se še večjega butla nardiš in odgovoriš. Jaaa..... a vi mene pa lahko? Jaz se po teh uradnih ustanova kdaj počutim, kot de me majo za 5.letnega otroka (sedaj še lahko napišem 5, ker moji še niso tolk stari :mrgreen: ). Ma prov idiota te čejo narest in prepričat da je vse OK, čeprov je več ali manj vse narobe.

Evo, ta teden bo spet inšpekotr na obisku, zaradi resnice napisane zgoraj. Tako to gre pri nas. Nesposobni se počutijo sposobne, ko onesposobijo sposobne. :wink:
EKOTOP - globinsko kemično čiščenje
Uporabniški avatar
X-Hair
Ga bazni!
 
Prispevkov: 2689
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 8:50 pm
Kraj: Fant od Fare
Avto: Beli 16V-strah in trepet Zale

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne So Jun 20, 2015 5:36 pm

Tudi jaz bi nekomu vrat zavil na elektru.

Oni dan me kliče sin in pravi ; ati , en od elektra šari po naši omarici !

Mah , sem rekel , že imajo kaj za delat , itak je to njihova omarica , ki sem jim jo kupil JAZ !

Pol pridem domov in hočem na internet , ma vidim da ne dela . Pravi sin , da ne dela , kar so šarili po omarici. Grem gledat in vidim , da ni več analognega , ampak je digitalni števec. Pol preverim vse kar mi pride na pamet in nazadnje ugotovim , da se je nekaj sesulo posledično po posegu elektra. Takrat znorim in pokličem k njim. Itak je bilo prvo vprašanje , kako lahko posežejo v napajanje mojega omrežja brez da me obvestijo. Ma mi je rekel oni na elektru da imajo po zakonu vso pravico brez obveščanja. Ajaaaa ? , sem rekel. Drugič bom psa privezal za omarico , pol se je pa dotaknite brez da me o tem obvestite.
Je rekel nazaj ; jo vam bomo pa odklopili , boste pa še to posebej plačal. Se mi je stemnil pred očmi . Dobr da je bla ura pet do treh v petek popoldne in sem se ohladil do ponedeljka .

Sem raje pustil vse skupaj in nisem mešal dreka . Crknila pa sta dva adapterja . Kak jim je to ratalo , ne vem .
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a bfranc dne So Jun 20, 2015 6:52 pm

Pri meni je, kolkor sem slišal, elektro priklapljal novo hišo sosedu na omrežje....kmalu po priklopu trafo postaje, so bili pri nas in takrat je bil števec crknjen.Zdej če je to res, pol je krivda na strani elektra in tu ni debate...jih opozarjam že šest let, da imam prevelik tok v vtičnicah, sploh zjutraj, ko sem izmeril 272V.So prišli pred šestimi leti pogledat in premerli, odgovor je bil,da če meni ugodejo in odvijejo napetost v trafu, pol na koncu vasi ni štroma.Imam pa trafo 30 metrov od hiše in sem prvi priklopljen na trafo postajo.
Pomoje je bil prevelik sunek, varovalke niso naredile svojega in je števec pregorel...joj kaj bo veselo. [smilie=angry.gif] [smilie=whistling.gif]

Tole piše na soglasju za priklop:

8.člen:
Zaradi priključitve vlagateljevega objekta na električno omrežje ne smejo biti prizadete pravice in pravne koristi tretjih oseb.Škodo ki bi nastale zaradi kršitev pravic in pravnih koristi teh oseb, nosi uporabnik.
Torej, tožit moram soseda....hahaha so pa modeli.

P.S. Apokalipso, vrni mi moj števec... :twisted:
Uporabniški avatar
bfranc
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po Avg 06, 2012 2:54 pm
Kraj: Kompolje/Dobrepolje
Avto: Škoda Octavia II 1.9 tdi DSG

Re: Uradna "Jebem vam pas mater!" tema

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne So Jun 20, 2015 7:35 pm

Kam ti ga pošljem ? [smilie=grin.gif]
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Krčma

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 8 gostov

cron