Jetzt helfe ich mir selbst!

Pogovori o materialu (surovine, orodja, načrti, ...) in storitvah (barvanje, peskanje, poliranje, kleparji, ličarji, mehaniki, pooblaščeni servisi, ...)

Jetzt helfe ich mir selbst!

OdgovorNapisal/-a EX dne To Mar 07, 2006 6:53 pm

sepravi na razpolago dajem knjigo s takim naslovom. je številka 112 in se nanaša na Golf/Jetta 1.6 in 1.8 do 66kW motorje, od avgusta 83 do decembra 91 letnik. v knjigi je napisano vse, od popravil, vzdrževanja, kako in kaj se zadevi streže, komplet načrt elektr. napeljave, do tovarniških nastavitev. 270 strani s slikami prov lepo razloženo.

če kdo rabi, info na PM
Slika
Zadnjič spremenil EX, dne To Mar 07, 2006 10:30 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
EX
 

OdgovorNapisal/-a kr3mn1 Van den BOSCH dne To Mar 07, 2006 6:56 pm

če lahko piskr prstavim, isti razpon let ista znamka knjige, sam da je za passat/santana benz in dizl motorji
rad tepem majhne otroke in Ĺženske z velikimi dojkami


Slika
Uporabniški avatar
kr3mn1 Van den BOSCH
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 2640
Pridružen: To Jan 24, 2006 11:07 pm
Kraj: Kranjcan - vsepovsod sam na babi ne

OdgovorNapisal/-a samurai dne Če Nov 02, 2006 3:34 am

kr3mn1 Van den BOSCH napisal/-a:če lahko piskr prstavim, isti razpon let ista znamka knjige, sam da je za passat/santana benz in dizl motorji


Torej maš tud električno shemo za passata 2.0 16v letnik 1990, tip motorja 9a? Jst bi pa to rabu.
ak hočeš vozit porsche-a, plati ga!!!!!!!! nemoj kukat kako je skup! nije on skup nego se nema para pa najlakše je kukat! a zapravo možeš vozit i stojadina i porše ti ne treba da bi živio...
Uporabniški avatar
samurai
Udarni sogovornik
 
Prispevkov: 2158
Pridružen: Če Okt 05, 2006 9:46 pm
Kraj: Celje
Avto: corrado


Vrni se na Material in storitve

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov