obnova volanske gredi

Pogovori o materialu (surovine, orodja, načrti, ...) in storitvah (barvanje, peskanje, poliranje, kleparji, ličarji, mehaniki, pooblaščeni servisi, ...)

obnova volanske gredi

OdgovorNapisal/-a ludbe dne Pe Mar 28, 2008 4:15 pm

mam en problem in sicer se mi je pojavil luft v volanu, in sm se že menu z enmu mehanikom pa mi je reku da je kriva volanska gred, ker pa je nova zlo draga mi je predlagov nej jo nesm obnovit.Zdej pa me zanima a je kdo to že obnavlov, pa kje v okolici ljubljane to obnavljajo, pa kolk prbl. stane ta obnova? :roll:

Lp
ludbe
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: Če Mar 27, 2008 3:08 pm

Re: obnova volanske gredi

OdgovorNapisal/-a ChromArt dne Pe Mar 28, 2008 6:10 pm

Napiši za kak model gre, drugače bomo jemali kot da je za G. IV. Sam boš težko kaj konkretnega naredil. Najboljše bi bilo zapeljat v Ljubljani na Servocom ali še ceneje na Helico. Obadva sta po mojih izkušnjah zelo kvalitetna in obadva nudita dve leti garancije,če se ne motim.

Servocom
Kolajbova 20b
Vrhovci
1000 Ljubljana

Z obvoznice zaviješ dol na odcepu Vrhovci, pol pa pod restavracijo nekaj 100m naprej in ena od ulic na levi.


Helica d.o.o.
ulica 9 junija 13
1000 Ljubljana

Z obvoznice zaviješ na Ĺ martinko in potem po ene dveh kilometrih nasproti bencinske na desni zaviješ v Središko ulico na levi. Pelješ cca 200m in desno na ogromno parkirišče.
Zategovanje konusa kar tako na oko izpod avta te zna na koncu drago stat, razni domači mojstri ti pa kaj drugega ne bojo šli delat. Pa tudi tesnila je kar težko dobit v roke v prosti prodaji.
Cena strokovnega posega je cca od 150-250€, odvisno kaj je vse je treba poštelat.
V dolini tihi je motorka pela...
Uporabniški avatar
ChromArt
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 336
Pridružen: Sr Jan 25, 2006 7:43 pm
Kraj: Stolovnik,KRŠKO
Avto: AUDI 80 TDI; GOLF 2 1.8 PB; GOLF 4 VAR TDI 4MOTION

Re: obnova volanske gredi

OdgovorNapisal/-a dules dne Pe Mar 28, 2008 6:59 pm

drgač se da še nekaj urihtat spodej , na levi strani imaš okrogel vijak s katerim lahko to štelaš
http://www.moj-album.com/slike/431003/m ... adLbie.jpg

poskusi najprej to potem pa naprej
Moj 4 pogonc raztura v gmajni ! To gre kamor želiš
Uporabniški avatar
dules
Forum majster
 
Prispevkov: 679
Pridružen: So Apr 08, 2006 4:46 pm
Kraj: Grosuplje


Vrni se na Material in storitve

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov